این شرکت مبادرت به فروش آن آرایه متنوع از محصولات خود را به یک نوار گسترده ای از مشتریان. عکس: فن Peishen/زوما پرس

3M Co. ارسال شده کاهش درآمد قابل توجهی در بازارهای ایالات متحده و تنظیم برنامه ای برای تازه اخراج آخرین تولید کننده به نمایشگاه نشانه های فشار در زمان ضعف برای صنعتی اقتصاد است.

3M به فروش می رساند آن آرایه متنوع از محصولات در یک نوار گسترده ای از اقتصاد از جمله به مصرف کنندگان و دفاتر تولید کنندگان و بیمارستان ها.

در حالی که اقتصاد آمریکا همچنان قوی به طور کلی بخش تولید است قرارداد برای پنج ماه متوالی از طریق دسامبر. 3M نتایج در روز سه شنبه نشان داد که این واگرایی. واحد است که تا حد زیادی در خدمت اقتصاد صنعتی ارسال شده درآمد کاهش می یابد در حالی که فروش در واحد خدمت مصرف کنندگان و بهداشت و درمان صنعت بودند ،

“صنعتی-تولید-مرتبط با کسب و کار هستند کمی پایین تر رشد” 3M اجرایی مایک روم در مصاحبه ای گفت:.

سهام در 3 متر کاهش یافته است 5.7% کاهش به $165.58.

آهسته نرخ خودرو های داخلی تولید پایین تر شیل-حفاری فعالیت و شل تقاضا از چین باید تمام وزن در ایالات متحده تولید کنندگان. Boeing Co. ‘s تصمیم به ابتدا آهسته و پس از آن به حالت تعلیق در تولید آن 737 MAX jetliner نیز مشغول به کار راه خود را از طریق شرکت های زنجیره تامین. سفارشات جدید برای کالاهای سرمایه یک پروکسی برای کسب و کار سرمایه گذاری کاهش یافت و در ماه دسامبر از ماه گذشته وزارت بازرگانی آمریکا روز سه شنبه گفت.

3M که باعث می شود محصولات متنوع به عنوان پس از آن یادداشت های صنعتی و سنباده گزارش سه ماهه چهارم کاهش درآمد از 2.6% به استثنای زمانی که ارز حرکات و خریداری از جمله 2.9% کاهش در ایالات متحده آمریکا

این شرکت گفت که از بین بردن از 1500 شغل به عنوان بخشی از ادامه بازسازی به ساده کردن آن عملیات جهانی. 3M مستقر در St. Paul, Minn., استخدام 96,000 مردم و گفت: در ماه آوریل گذشته بود که برش از 2000 شغل در عملکرد ضعیفی کسب و کار خطوط مانند انرژی و الکترونیک.

کاهش صرفه جویی خواهد شد این شرکت تا آنجا که $120 میلیون دلار در سال 3M گفت. آن را رزرو $134 میلیون بازسازی شارژ در سه ماهه چهارم مربوط به کاهش است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه 3M بازسازی سیگنال به شما در مورد اقتصاد اگر هر چیزی ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

3M نیز روز سه شنبه گفت که آن را دریافت grand-هیئت منصفه حکم در اواخر ماه دسامبر مربوط به ترشحات شیمیایی از یک مرکز در Decatur, علا. 3M گفت: مواد شیمیایی ممکن است منتشر شده است که از کارخانه به رودخانه تنسی و آن را از همکاری با تحقیقات توسط باراک اوباما برای منطقه شمال آلاباما.

ایالات متحده دفتر دادستان گفت: آن را تائید نمی کند و یا انکار بالقوه تحقیقات.

3M گفت: خرید و فروش در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ افزایش 0.8% برای آخرین سه ماهه حتی به عنوان اقتصاد را کند می کند وجود دارد. به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان پزشکی ماسک صورت شرکت افزایش یافته و تولید برای دیدار با افزایش تقاضا به دلیل جهانی شیوع کروناویروس در چین است.

“ما در حال ramping تا تولید در همه امکانات ما در سراسر جهان از جمله در چین به ظرفیت کامل. بیست و چهار و هفت و تولید برای دیدار با تقاضا” آقای روم گفت.

در همان زمان 3M گفت: تمدید خاموش شدن ناگهانی در کارخانه ها و دیگر کسب و کار در چین می تواند وزن در تقاضا برای دیگر محصولات 3M. شیوع به دست آورده حرکت این ماه همین تاثیر را برای این شرکت در سه ماهه چهارم که به پایان رسید در ماه دسامبر محدود بود.

فروش در 3M ایمنی صنعتی و کسب و کار کاهش 2.8 ٪ به $2.8 میلیارد دلار برای سه ماهه و فروش در آن حمل و نقل و کسب و کار الکترونیک کاهش یافته است 5.9%—به استثنای ارز و ادغام. درآمد نیز کاهش یافت و در شرکت هوافضا, واحد, که باعث می شود صنعتی چسب و محصولات دیگر برای هواپیما سازان. درآمد در 3M بهداشت و درمان-مراقبت از کسب و کار کاهش یافته است 0.2% و 0.2% افزایش پیدا کرد در شرکت واحد مصرف کننده.

این شرکت اعلام کرد فروش در آخرین سه ماهه افزایش یافت به $8.11 میلیارد کلی از $7.95 میلیارد سال قبل در بخشی به دلیل 3M اکتبر اتمام آن رقم 4.3 میلیارد دلار کسب زخم-مراقبت شرکت Acelity Inc.

تحلیلگران انتظار داشتند درآمد حاصل از $8.11 میلیارد دلار در سه ماهه با توجه به FactSet. 3M گزارش سود $969 میلیون دلار در مقایسه با $1.35 میلیارد سال قبل.

تنظیم درآمد $1.95 یک سهم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار تعدیل درآمد از $2.11 یک سهم.

برای سال 2020 این شرکت گفت که انتظار دارد درآمد بین $9.30 و $9.75 به اشتراک بگذارید. تحلیلگران انتظار داشتند این شرکت برای به دست آوردن $9.59 سهم در سال 2020 است.

نوشتن به آستن Hufford در austen.hufford@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو