3M می گوید تجاری به فروش می رسد ماسک در آمازون در 18 بار لیست قیمت

یک N95 ماسک ساخته شده توسط 3M.

عکس: دیوید بکر/زوما پرس

MMM -0.32%

3M Co. MMM -0.32% طرح دعوی در دادگاه علیه یک تاجر فروش ماسک در آمازون. com, Inc. برای بیش از 18 بار خود را در لیست قیمت تولید کننده را آخرین تلاش برای کمک به برخی از سفارش به هرج و مرج بازار برای تجهیزات حفاظتی.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در دادگاه فدرال در کالیفرنیا 3M گفت مائو یو و شرکت های وابسته به فروش می رسد آنچه که او به عنوان 3M ماسک برای قیمت به طور متوسط از $23.21 هر در آمازون است. 3M N95 ماسک که می تواند بلوک 95% از ذرات بسیار کوچک از جمله قطرات حاوی جدید coronavirus باید یک لیست قیمت در حدود $1.25. آقای یو شارژ مشتریان بیش از $350,000 در مجموع 3M و آمازون گفت. آقای یو که 3M می گوید زندگی در کالیفرنیا نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

Dharmesh مهتا معاون رئیس جمهور از اعتماد مشتری در سایت آمازون گفت: e-commerce غول پیکر مشغول به کار بود با 3M به خاطر جعل و قیمت gougers خاموش پلت فرم آن است. آمازون گفت: آن را حذف کرده و بیش از 500,000 ارائه می دهد از همه گیر-محصولات مرتبط و معلق بیش از 6000 فروشنده حساب به اتهام قیمت درآوردن از جمله در ماسک.

ایالات متحده بزرگترین تولید کننده N95 ماسک 3M آمده است تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام بیشتر برای افزایش تولید از آنچه که تبدیل به یک قطعه مهم از تجهیزات برای کارگران خط مقدم مقابله با این بیماری همه گیر. 3M گفت: طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از استراتژی خود را به خلاص شدن از قیمت بالا و کیفیت پایین ماسک از بازار و برای حفاظت از شهرت خود را. 3M ثبت شده است بیش از ده پرونده های حقوقی علیه ماسک فروشندگان در ماه های اخیر ادعا قیمت سنگ آهن در بازار تجارت علامت گذاری به عنوان نقض و تبلیغات کاذب.

“این باعث تاسف من است که وجود دارد بسیاری از مردم بهره گرفته در این بیماری همه گیر” گفت: Colette Durst یک وکیل علامت تجاری برای 3M.

مربوط تصویری

به عنوان شهر نیویورک بازگشایی دوشنبه کالیفرنیا و برخی از کشورهای دیگر دیدن coronavirus موارد منجر به یک نظرسنجی جدید نشان می دهد حزبی تقسیم بیش از همه گیر;, برزیل, جهانی, کانون برای این ویروس را متوقف می کند گزارش coronavirus اعداد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: ریچارد وگل/AP

در طرح دعوی در دادگاه 3M ادعا کرد آقای یو فروخته 3M-برچسب ماسک در سراسر چندین حساب در آمازون است. 3M است که به درخواست آقای یو برای جلوگیری از فروش 3M-محصولات مارک و به نوبه خود بیش از هر سود حاصل از فروش قبلی به 3M که این شرکت گفت: این امر کمک به خیریه.

3M گفت: این کار با شرکت های فن آوری به حذف بیش از 3000 ارائه می دهد برای ماسک آن را اعتقاد بر این بود تقلبی از بازار های آنلاین از جمله آمازون و همچنین برای حذف 4,000 نوشته های آن را اعتقاد بر این بود فریبنده از اجتماعی-سایت های رسانه های.

بیمارستان ها و دولت ها در سراسر ایالات متحده آب گرفتگی شده است با ارائه می دهد از فروشندگان که می گویند که آنها را با کیفیت بالا و ماسک را به فروش برساند. برخی از این ماسک را بعنوان گواهی استاندارد در پس آزمون است.

برخی از ماسک فروشندگان باید ثبت نام دامنه از جمله “3” و یا دیگر جمله بندی است که نشان می دهد وابستگی با شرکت 3M گفت. 3M گفت: این کار با شرکت های فن آوری به حذف 100 آدرس های اینترنتی است که به طور ضمنی 3M وابستگی.

“پرونده های حقوقی هستند یک ابزار در جعبه ابزار به بعد از این نوع فعالیت” گفت: Kevin رودز معاون مشاور عمومی برای 3M.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>