3M مدیر عامل می گوید: تقاضا برای N95 ماسک بیش از ظرفیت آن

یک N95 ماسک تنفس تحت آزمایش در یک 3M آزمایشگاه در ماه گذشته.

عکس: نیکلاس pfosi/ایسنا

تولید کنندگان آمریکا می گویند از آن خواهد شد چند ماه قبل از آنها دیدار با تقاضا برای کیفیت بالا, ماسک, بخشی از گسترده تر شکست در تلاش برای عرضه به اندازه کافی دنده محافظ و نجات تجهیزات برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

3M Co. MMM 1.42% و نیم دوجین کوچکتر رقبا در حال ساخت حدود 50 میلیون نفر از N95 ماسک—که بلوک 95% از ذرات بسیار کوچک در ایالات متحده در هر ماه. که به مراتب کمتر از 300 میلیون N95 ماسک وزارت بهداشت و خدمات انسانی برآورد شده در ماه مارس است که ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز ماهانه برای مبارزه با یک بیماری همه گیر. ایالات متحده بیمارستان که قبلا خریداری شده ماسک از خارج از کشور تبدیل شده اند به سبب تامین کنندگان داخلی پس از بسیاری از کشورها مسدود شده صادرات برای مبارزه با این ویروس در درون مرزهای خود را.

“تقاضا داریم بیش از ظرفیت تولید ما” 3M اجرایی مایک روم در مصاحبه ای گفت:.

3M دو برابر شده است, ماسک تولید از ژانویه و دیگر شرکت ها گفت: آنها در حال مسابقه برای اضافه کردن ماشین آلات و استخدام کارکنان برای ایجاد ده ها میلیون ماسک های بیشتر در هر ماه. به تولید داخلی رونق بازگشت پس از سه دهه است که تولید کنندگان صرف حرکت تولید ماسک و دیگر پزشکی دنده به چین و جاهای دیگر در میان گسترده تر تغییر ظرفیت صنعتی برای کاهش هزینه های کشور است. بیمارستان خریداران پشتیبانی یک استراتژی است که نگهداری پایین هزینه برای تجهیزات مهم.

سقوط

تولید کنندگان می گویند آن خواهد بود ماه قبل از آنها می تواند برآورده تقاضا برای ماسک.

کمبود در ایالات متحده تولید N95 ماسک

برآورد ماهانه

تقاضا در

همه گیر

290 میلیون

برآورد

ماهانه

تولید

پرستیژ

Ameritech

2 میلیون

Moldex-متریک

8

Honeywell*

20

3M†

50

*مه †ژوئن

منابع: <URL> (برآورد تقاضا; شرکت (برآورد تولید)

اما coronavirus همه گیر است که غرق پراکنده زنجیره تامین است. بیمارستان ها و مقامات دولتی در حال رقابت برای همه در دسترس N95 ماسک و همچنین کمتر پیچیده فولاد ماسک و هواکش.

برای پر کردن این فاصله سازندگان خودرو از جمله Ford Motor Co. F -1.48% و General Motors Co. GM -4.65% در حال برنامه ریزی برای ساخت هواکش و لباس سازندگان دوخت فولاد و پنبه ماسک که کمتر محافظ از N95 ماسک. عمومی-مقامات بهداشتی در آمریکا در حال بررسی این که آیا برای تشویق مردم به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی برای کمک به مهار بیماری همه گیر.

3M N95 ماسک ها در نظر گرفته شده استاندارد طلا توسط کارکنان پزشکی و بهداشت عمومی در افغانستان ، مینه سوتا-بر اساس شرکت توسعه مدرن برای اولین بار یکبار مصرف ماسک صورت در 1960s و نگهداری ساخت میلیون ها نفر از ماسک در هر ماه در ایالات متحده حتی پس از رقبا منتقل بسیاری از خروجی های خود را در خارج از کشور.

قبل از همه گیر در زمان برگزاری این سال بیشتر از 50 میلیون N95 3M ماسک که ساخته شده در سطح جهان در هر ماه مورد استفاده قرار گرفت برای محافظت از کارگران کارخانه از تراشه های فلزی و خطرات دیگر آقای روم گفت. که سطح تولید به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا از هر دو پزشکی و کارگران کارخانه. او گفت: 90 درصد از ماسک که 3M به فروش می رساند در حال رفتن به پزشکی کارگران است.

3M شروع ramping تا ماسک صورت تولید سازمان بهداشت جهانی در ژانویه. 11 گزارش اول مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. توسط اواسط ماه مارس 3M تا به حال دو برابر خروجی آن به حدود 100 میلیون ماسک یک ماه در سطح جهانی و 35 میلیون در ماه در ایالات متحده در گیاهان در داکوتای جنوبی و نبراسکا. این شرکت همچنین گفت: واردات 10 میلیون ماسک در این ماه از کارخانه خود در چین که در اوایل این سال محدود شد و از ارسال کالا به خارج از کشور.

آقای رومی گفت: 3M می خواهد به دو برابر جهانی, ماسک, تولید بیش از سال آینده. که به علاوه بیشتر داخلی ماسک تولید که Honeywell International , Inc. و شرکت های دیگر برنامه ریزی برای اضافه کردن در ماه های آینده خواهد پاسخگویی به تقاضای داخلی همه گیر ایجاد کرده است و مقامات و تولید کنندگان گفت.

مربوط تصویری

مراقبت های بهداشتی کارگران که درمان جدید کروناویروس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE طراحی شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عفونی مواد. در اینجا این است که چگونه این تجهیزات کار می کند و به همین دلیل آن بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

“اولین گام بود ramping تا ما بیکار ظرفیت. گام دوم این است که گسترش آن” آقای روم گفت.

کوچکتر تولید کنندگان Moldex-متریک, Inc. و اعتبار Ameritech Ltd. را حدود 10 میلیون N95 ماسک در هر ماه همراه با توجه به شرکت. خروجی های خود را به همراه 3M ماسک تولید نشان دهنده بخش عمده ای از زمان ایالات متحده ظرفیت با توجه به رهبران صنعت, واقعیت افزوده توسط مقادیر کوچکتر از شرکت ها از جمله آلفا Pro Tech Ltd. و لوئیس M. Gerson Co.

HHS خواسته است تا تولید کنندگان برای سال به اضافه کردن داخلی ماسک-ساخت ظرفیت در مواقع اضطراری است. “لوازم کوتاه خواهد شد در طول یک بیماری همه گیر” آژانس فدرال گفت: در یک سال 2007 ارائه به تولید کنندگان نوشته شده توسط وال استریت ژورنال.

آژانس در ماه مارس دستور داد تا 600 میلیون N95 ماسک از پنج شرکت برای توزیع به بیمارستان ها و تقویت ملی پزشکی-تامین ذخایر بیش از 18 ماه آینده. این خرید شامل سفارشات برای 190 میلیون ماسک هر یک از 3M و Honeywell و 130 میلیون از پزشکی-لوازم شرکت اونز & Minor , Inc., OMI -6.97% این سازمان گفت: در یک ایمیل.

Honeywell که در درجه اول ساخته شده ماسک در خارج از ایالات متحده قبل از همه گیر گفت که قصد دارد به استخدام 1,000 کارگران به 20 میلیون N95 ماسک در ماه مارس در گیاهان در رود آیلند و محفل ققنوس. 3M گفت: آن را خواهد ساخت 50 میلیون ماسک یک ماه در آمریکا در ماه ژوئن.

Moldex-متریک گفته است که ساخت هشت میلیون N95 ماسک یک ماه و اعتبار Ameritech گفت: ساخت دو میلیون ماسک در ماه است. ده ها تن از تولید کنندگان کوچکتر هستند و همچنین خرید تجهیزات برای شروع ساخت ماسک.

اما بسیاری از دستگاه های جدید نخواهد بود نصب شده برای تولید کنندگان گفت. برخی از ماسک قطعات از جمله فیلتر کردن ماده ای به نام پلی پروپیلن نیز در عرضه است.

کل پتروشیمی ایالات متحده آمریکا یک بخش از فرانسه مجموع جمع 3.63% SA عمده تامین کننده پلی پروپیلن به تولید کنندگان از جمله 3M با توجه به یک فرد آشنا با 3M زنجیره تامین. کل گفت: این افزایش جهانی تولید پلی پروپیلن برای دیدار با افزایش تقاضا.

“آن شده است نمایی و انتظار داریم که این دو دوباره گفت:” پل Colonna کل سر از پلیمرها در آمریکا.

قوی تولید کنندگان پزشکی-توزیع تجهیزات, به تازگی نصب سه ماسک-ساخت ماشین آلات در کارخانه خود در کارولینای شمالی است, اما نمی توانید به اندازه کافی مواد اولیه برای استفاده از آنها. ماشین آلات نیاز به یک سخت به پیدا کردن شکل الاستیک گفت: Charles Fatora این شرکت از جهانی خرید.

پرسنل کشتی USNS راحتی آموزش داده شد که چگونه به پوشیدن یک N95 ماسک به عنوان بیمارستان کشتی آماده برای پذیرش بیماران این هفته در نیویورک است.

عکس: سارا eshleman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“من یک تفنگ در خط مقدم. من فقط نیاز به برخی از مهمات,” او گفت:.

Medicom گروه مونترال-بر اساس ماسک ساز گفت: آن است که افتتاح یک کارخانه در کانادا به N95 و فولاد ماسک پس از امضای یک توافق عرضه با دولت کانادا. این شرکت می خواهد یک شبیه تعهد از مقامات ایالات متحده که در آن Medicom عمل جراحی-ماسک گیاهی برای خرید آن ماسک حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

“اگر ما به یک توافق دراز مدت چگونه می توان سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر دلار به تجهیزات که در حال رفتن به نشستن و پوسیدگی” گفت: Medicom اجرایی رونالد روبن.

واردات N95 ماسک از کشور چین, جهان بالا تولید کننده پزشکی دنده را از سر گرفت پس از یک weekslong توقف صادرات به عنوان مقامات منحرف تولید برای مبارزه با شیوع این بیماری در کشور که در آن آغاز شد.

لوید سونگ, مدیر اجرایی مستقر در سنگاپور مرتع داروسازی Pte که باعث می شود یک میلیون N95 ماسک یک روز در چین و دیگر کشورهای آسیایی گفت: مواد اولیه کمبود را ساخته اند آن را سخت به افزایش خروجی. یک تکه از خروجی خود را هنوز هم در حال requisitioned توسط نهادهای دولتی در چین ترک او را با عرضه محدود برای مشتاق مشتریان در ایالات متحده آمریکا

“ما استفاده از ظروف کشتی به مشتریان. در حال حاضر ما در حال حمل و نقل توسط پالت,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به آستن Hufford در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>