2020: سال غیر سیاسی متوقف بودن یک انتخاب برای سرخپوستان جوان

مشخصات فنی این ستون به معنای “غیر سیاسی”. دو, سه, شش سال پیش که نمی توانست یک چالش است. حتی چند ماه پیش به دور ماندن از سیاست احساس نه تنها ممکن است اما شاید بی سر و صدا ترجیح داده شده است. امن است. آسان است. اما این هفته به طور غیر سیاسی است disorienting دستور. شما به عنوان یک روزنامه خوان خوب می دانم سیاست در حال حاضر کشور ما در شعله های آتش, سرمایه ما تسلیم ما بیشتر disempowered برادران مورد ضرب و شتم و مرگ ما cruellest هموطنان wreaking ترور با مصونیت از مجازات. ناگهان من نمی دانم که چگونه و چرا یک نفر می تواند احتمالا ایجاد هر چیزی غیر سیاسی. آن را احساس می کند مانند خیانت است. هنوز این کار در دست.

عادت من خودم را به نوشتن دوباره خواندن پیر با دختر مورد علاقه, مقالات و امروز یکی که آمد به ذهن جورج اورول سال 1946 قطعه “چرا من نوشتن”. ایده وحشتناک است. به جای ارائه هر گونه تشویق نسبت به هدف — برای نوشتن apolitically! — اورول rousingly با خوبی به دست آورده اقتدار میسازد پایین: “به دنبال از طریق کار من می بینم که آن را همواره در جایی که من فاقد یک هدف سیاسی که نوشتم بیجان کتاب های… جملات و بدون معنی تزئینی صفت فریب دادن و به طور کلی”. اوه. من خواندن آن دو و سپس سه و سپس چهار بار.

اورول است بهترین و شناخته شده برای نوشتن ضد فاشیستی رمان نوزده-هشتاد و چهار و مزرعه حیوانات, کتاب ها که به صورت میلیون ها نفر از افراد جوان اولین معرفی به اندیشه سیاسی. اما او خود را تنظیم نشده به نوشتن در مورد سیاست. رویای او بود به تولید طولانی و غم انگیز رمان “پر از رنگ بنفش معابر است که در آن کلمات استفاده شد تا حدودی به خاطر صدای خود را”.
آن را مبارزه در جنگ داخلی اسپانیا در اوایل 30s قرار داده شده است که سیاست در قلب خود writerly ماموریت به طور خاص برای مقابله با فاشیست فکر و ترویج ارزش های دموکراتیک. “به نظر من مزخرف در یک دوره مانند خود ما,” او می نویسد: “فکر می کنم که یکی می تواند به جلوگیری از نوشتن چنین افراد است.”

وجود دارد ممکن است بسیار کوچک دیگری که یک moustachioed 43 سال پس از جنگ جهانی دوم در اروپا و نیمه دائم خواب چادری بیست-چیزی در 2020 بمبئی مشترک اند اما در حال حاضر وجود دارد این است: آن شروع به نظر می رسد مانند مزخرف به من بیش از حد ،

ما سیاسی با خشونت است. اورول شاهد خشونت از نزدیک از سنگر جنگ. در سال 2020 ما لازم نیست برای رفتن به جنگ به آن را ببینید — خونریزی در منزل-تحویل داده شده است. حتی کسانی از ما که زندگی نمی کنند در شمال شرقی دهلی صدای شلیک گلوله شنیده حلقه ما تلفن های همراه و تلویزیون های این هفته گذشته و ما به تماشای مردم می میرند و ما شاهد فریاد هرج و مرج از مادران و کودکان در تلاش برای پیدا کردن مکان هایی برای پنهان کردن. حتی فقط درخشان کردن صفحه نمایش کوچک در دست ما ممکن است آن را به اندازه کافی به حالت تهوع و خشم ما. این ممکن است به اندازه کافی برای جبران ناشدنی politicise ما.

به عنوان اورول به یاد سال 1936 به عنوان سال که در سمت چپ او هیچ چاره ای جز نوشتن سیاسی میلیون ها جوان سرخپوستان از جمله خود من را به یاد داشته باشید سال 2020 به عنوان سال ما متوقف بودن قادر به معده خود ما را غیر سیاسی-نامزدی.

که است که می گویند ما جلوگیری از ارسال عکس های سلفی (ما ناتوان هستند) و یا توقف به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری (ما بی علاقه). نه که ما قادر خواهید بود به فهرست تمام نمایندگان مجلس و یا تبدیل شدن به کارشناسی ارشد در psephology. تنها شاید به قرض گرفتن اورول درک سیاسی ‘هدف’ ما آن را به عنوان بخشی از نقش ما در جهان ما خانواده واتساپ گروه و با دوستان قدیمی ما بیش از راهبان “به فشار جهانی در یک جهت خاص به تغییر دیگر مردم ایده این نوع از جامعه است که آنها باید تلاش پس از”.

در این هفته ما شاهد یک نگاه اجمالی از جامعه است که بیش از حد — نوع ارزش تلاش ، یک هندو مرد حامله همسایه شبانه به بیمارستان پس از او را مورد ضرب و شتم با lathis. او ارائه یک پسر بچه. کلیساها و gurdwaras در اطراف دهلی باز کردن درهای خود را برای مسلمانان به دنبال سرپناه. داوطلبان جوان ماندن تمام شب با ارائه قانونی و پزشکی, کمک های اولیه, روزنامه نگاران جوان بازیگران خود حفظ کنار و با عجله مستقیم به قلب خطر است. ما شاهد فیلم دوربین مدار بسته از یک سیک مرد در حال اجرا خارج از خانه خود و ورود اراذل و اوباش به نجات خود را مسلمان می داند.

بی سر و صدا اعلام نشده و این نهان یک نسل کامل از جوانان سرخپوستان فقط درک ضرورت مبارزه دموکراتیک و سکولار ارزش. کسانی که موعظه و تمرین نفرت و خشونت و بخش نمی دانند اما آنها فقط گالوانیزه خود را ایدئولوژیک مخالفان. آنها همیشه انجام دهید. در هر زمان آنها را به آتش کشیدند و یا زمین ضربه کسانی از ما که باور بی سر و صدا و منفعلانه در سکولاریسم و دموکراسی تبدیل شدن به کمتر قادر به آرام ماندن و یا منفعل در مورد آن. با هر زندگی از دست ما تبدیل به یک کمی کمتر قادر کمی کمتر تمایل به باقی می ماند غیر سیاسی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de