2016 شاهد ظهور پوپولیستی غیر خودی. 2020 نشان دادن محدودیت های خود تجدید نظر شود.

چهار سال پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را آتشین, پوپولیستی پیام از ما در مقابل آنها را در زمان بیش از حزب جمهوری خواه و پس از آن کاخ سفید است. امروز برنی ساندرز است که به دنبال همین کار را از سمت چپ.

اما 2020 است سال 2016 در سه شنبه سناتور ساندرز’ شتاب به یک دیوار آجری. تناقض ممکن است رئیس جمهور تهمت موفقیت – حداقل در upending بسیاری از هنجارهای حکومت و زندگی عمومی – که صدمه دیده دموکراتیک سوسیالیستی سناتور علت حتی به عنوان همان هنجار متلاشیکننده ذهنیت دارای انرژی Sanders-دوست داشتن دکمه سمت چپ.

بسیاری از آمریکایی ها خسته هستند. دموکرات و ناراضی به نظر می رسد جمهوری خواهان تقریبا ناامید به رای از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و برای بخش قابل توجهی از رای دهندگان ساندرز نامزدی وعده شکست – به احتمال زیاد بسیاری معتقدند از دست دادن در ماه نوامبر. یا اگر آقای ساندرز بودند به نحوی به پیروزی در ریاست جمهوری اره دو سر بریدن اثر یک تغییر رادیکال در دستور کار حتی اگر تقریبا غیر ممکن است برای پیاده سازی می تواند منجر به تحول.

“چیزی می گذرد با آمریکایی ها و دموکرات ها در سن بالاتر از 40 می گوید:” تدی Smyth 20-چیزی است که یکی از دستیاران سابق بهداشت ، Cory Booker ریاست جمهوری مبارزه است. “مثل یک حسرت برای بازگشت به حالت عادی به عنوان مخالف به یک قمار در یک چشم انداز جدید.”

واشنگتن و لس آنجلس

تاریخچه آن به نظر می رسد آماده شد خود را تکرار کنید.

سیاسی و خارجی با روش ساده و قانع کننده پیام و توانایی در قرعه کشی بزرگ نشانه تکان دادن جمعیت تا به حال گرفته شده این کشور توسط طوفان. پوپولیستی فریاد “ما در برابر آنها” پسر کوچک در مقابل نخبگان سوخت قابل لمس نگرانی از حزب به طور منظم.

چهار سال پیش که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که fomented سیاسی انقلاب در زمان بیش از حزب جمهوریخواه و اسیر کاخ سفید است. امروز برنی ساندرز است که به دنبال همین کار را از سمت چپ به دموکرات ها.

اما 2020 است سال 2016 در سه شنبه سناتور ساندرز’ شتاب به یک دیوار آجری. تناقض ممکن است رئیس جمهور تهمت موفقیت – حداقل در upending بسیاری از هنجارهای حکومت و زندگی عمومی – که صدمه دیده دموکراتیک سوسیالیستی سناتور علت حتی به عنوان همان هنجار متلاشیکننده ذهنیت دارای انرژی Sanders-دوست داشتن دکمه سمت چپ.

بسیاری از آمریکایی ها در خسته هستند. دموکرات و ناراضی به نظر می رسد جمهوری خواهان تقریبا ناامید به رای از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و برای بخش قابل توجهی از رای دهندگان ساندرز نامزدی وعده هیچ چیز به اندازه شکست – به احتمال زیاد بسیاری معتقدند از دست دادن در ماه نوامبر. حتی اگر آقای ساندرز بودند به نحوی به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری از جمله یک تغییر رادیکال در دستور کار خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای پیاده سازی و فقط می تواند منجر به تحول.

لیبرال دموکرات ها نا امید ناگهانی احیای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن – نماد حزب تأسیس, و در حال حاضر یک حزب سوسیالیست برای نامزدی – وجود دارد یک توضیح ساده: میل به ثبات خواهرخوانده با شک و تردید به سمت “انقلاب” یک اصطلاح است که هنوز هم infuses آقای ساندرز’ فصاحت و بلاغت است.

“چیزی می گذرد با آمریکایی ها و دموکرات ها در سن بالاتر از 40 و 45 که من کاملا می گوید:” تدی Smyth 20-چیزی کارمند سابق در انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، Cory Booker از نیوجرسی. “من آن را نفرت, اما آن را مانند یک حسرت برای بازگشت به حالت عادی به عنوان مخالف به یک قمار در یک چشم انداز جدید در یک راه جدید آمریکا,” او می گوید.

سناتور. الیزابت وارن در اطلاعیه روز شنبه که او تعلیق مبارزات انتخاباتی او در حال حاضر برگ های آقای ساندرز و آقای بایدن به عنوان تنها عمده دموکراتیک نامزدها. که در آن سناتور وارن حامیان رفتن است باز سوال; او مترقی مانند آقای ساندرز اما بیشتر عملگرا خط. در مطبوعات وقت خانم وارن تا به حال صادر شده است تایید.

مایکل بلومبرگ خروج از نژاد یکشنبه می تواند کمک به آقای بایدن نه تنها به این دلیل که uber-ثروتمند سابق شهردار نیویورک تایید سابق VP اما همچنین به این دلیل او را نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود عمل رفتن به حمایت دموکرات ها در ماه نوامبر بالا و پایین انتخابات. آقای ساندرز گفته او را رد چنین کمک کند اما آقای بایدن است.

هنوز “Sandersism” در آغوش مدیکر برای همه, رایگان, کالج, مالیات های بالاتر و یک رویکرد تهاجمی به تغییر آب و هوا – رفتن نیست دور. نسخه ساندرز دستور کار در حال حاضر تبدیل شدن به استاندارد دموکراتیک کرایه یک far cry حتی از روز رئیس جمهور باراک اوباما در حال حاضر دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک نسیم.

آقای ساندرز “را به ارمغان آورد بحث که به ظاهر حل و فصل شد مانند تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی به طور انحصاری دولت اجرا می گوید:” لایحه Carrick جانباز دموکراتیک مشاور در لس آنجلس.

آن را ممکن است تحلیلگران سیاسی می گویند که آقای ساندرز ممکن است تبدیل به “Barry Goldwater از سمت چپ.” سناتور Goldwater جمهوریخواه نامزد ریاست جمهوری در سال 1964 از دست رفته در یک زمین لغزش به رئیس جمهور لیندون جانسون. اما محافظه کار و آزادیخواه سیاسی فلسفه زندگی بر تشکیل بنیاد رونالد ریگان انداز و به تبع آن افزایش به ریاست جمهوری.

آریزونا سناتور می دانست که او که قرار بود به از دست دادن به جانسون پس از ترور رئیس جمهور جان کندی و تصمیم “من فقط رفتن به اجرا در اصل می گوید:” مورخ مایکل Kazin از دانشگاه جورج تاون.

آقای ساندرز نمایشگاه مرتب کردن بر اساس همان اصالت. “همین دلیل است که مردم مانند او می گوید:” استاد Kazin یک کارشناس پوپولیسم. “مردم فکر می کنم او گفت آنچه که او واقعا فکر می کند.”

در واقع آقای ساندرز شده است و ساخت همان استدلال در مورد نابرابری برای دهه ها از جمله هشت سال به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت در 1980s. اما پس از آن, عمل گرایی غالب بیش بزرگتر فلسفی مسائل مربوط به عدالت اجتماعی است.

“واضح و آشکار وجود دارد واقعی محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید” شهردار ساندرز گفت: نظارت خبرنگار در سال 1984.

به عنوان یک سناتور آقای ساندرز ندارد به حکومت هر چیزی می تواند به اعتصاب تر موضع ایدئولوژیک. و در طول سال در اکثر قوانین او می تواند در شمارش اعتماد به عنوان یک رای برای حزب دموکرات موقعیت حتی به عنوان یک مستقل است.

اگر آقای ساندرز شد برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات در حال حاضر دیده می شود که کمتر احتمال دارد پس از عملکرد ضعیفی در سه شنبه خود را نمایش خواهد جرقه کامل در بحث ملی در سوسیالیسم در مقابل سرمایه داری.

Garry جنوب دیرین دموکراتیک مشاور مستقر در لس آنجلس می بیند آقای بایدن به عنوان به احتمال زیاد نامزد و امیدوار است که آقای ساندرز کار خواهد کرد برای متحد کردن هواداران خود را پشت سر او انجام همه چیز را او می تواند به شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این چیزی است که او ادعا می کند او می خواهد” آقای جنوبی می گوید. “اما آن باقی مانده است دیده می شود.”

بدون شک وجود دارد که رای دهندگان دموکرات است نقل مکان کرد به سمت چپ آقای جنوبی می افزاید. هیچ نامزد حزب دموکرات امروز فکر می کنم از ابراز سوء ظن در مورد ازدواج, به عنوان مثال.

اما “این سوال در ذهن من چه برنی ساندرز منجر شده است که چپ رانش و یا به سادگی در تلاش برای سرمایه گذاری در آن,” او می گوید.

او نمی باید قانونی بسیاری از دستاوردها را به نام خود. او پرشور سخنرانی می گوید آقای جنوبی اما این مثل قدیمی گفت: “که من مردم و من باید آنها را دنبال کنید چرا که من خود رهبر است.”

در واقع آقای ساندرز بود که در سراسر کشور شناخته شده شکل تا زمانی که او شروع به پریدن کرد به 2016 نامزدی حزب دموکرات مسابقه – تصمیم گیری او گفت که رانده شد که هیلاری کلینتون باید به چالش کشیده و از سمت چپ و بعد از خانم وارن کاهش یافته است به اجرا.

به تعجب بسیاری از آقای ساندرز’ کمپین در زمان خاموش تقریبا سبقت خانم کلینتون ایجاد علاقه.

در حال حاضر بسیاری از همان کسانی که ساندرز حامیان آنها اصرار او را در دوباره. اما در سال 2020 با شلوغ تر و دموکراتیک زمینه او موفق به جلب به عنوان بزرگ یک درصد اولیه رای به عنوان او چهار سال پیش.

که منجر به تئوری های توطئه شایع در وب که دموکراتیک “استقرار” از جمله کمیته ملی حزب دموکرات کار کرده است به تضعیف ساندرز مبارزات انتخاباتی. هیچ شواهدی وجود ندارد که این درست است. در واقع DNC تغییر قوانین خود را در اطراف superdelegates به جای آقای ساندرز’ نگرانی است که آنها ممکن است سعی کنید به نامزدی دور از او در میلواکی کنوانسیون در ماه جولای.

آقای ساندرز’ شکایت در مورد این حزب تشکیل و در مورد “شرکت رسانه ای” بودن مغرضانه علیه او اکو آقای تهمت و بلاغت در زمان – به عنوان نشانی از rowdy رفتار هر دو مردان مشتاق ترین طرفداران.

این تصادفی نیست که برخی از تماس آقای ساندرز را “مغلوب ساختن پیشی جستن از سمت چپ.” مانند رئیس جمهور و آقای ساندرز به شنود گذاشته به نگرانی هایی است که بیشتر جریان اصلی نامزدهای شکست خورده را به تصرف خود – به خصوص با رای دهندگان.

شاهرخ شیخ یک مرد جوان از ویرجینیا که با این نسخهها کار در یک lowe’s home improvement, فروشگاه شنبه گفت او رای برای آقای ساندرز چرا که به عنوان رئیس جمهور او را لغو تمام بدهی وام دانشجویی.

“من غرق در بدهی دانشجو” آقای شیخ گفت. “من می توانم حرکت کردن هیچ چیز نیست.”

در هایلند پارک محله لس آنجلس برخی انتظار در خط برای رای دادن در روز سه شنبه شد بصورتی پایدار و محکم برای آقای ساندرز و دیگران بودند هنوز تصمیم گیری چگونه به رفتن. اما گفت: همه آنها می خواهم رای برای حزب دموکرات نامزد از جمله آقای بایدن.

مارگو زنگ پورت 10-ماه-پیر دختر در یک آنجاییکه گفت: او مشتاق در مورد معاون رئیس جمهور سابق. او را به سادگی به معنی “بیشتر از همان” در حالی که آقای ساندرز نشان دهنده تغییر واقعی برای یک نوار گسترده ای از روزمره آمریکایی ها – معلمان و اعضای اتحادیه کشاورزان.

هنوز “من امیدوارم که مردم می توانید جزئیات را کنار گذاشته و برای یک هدف بیشتر” از شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: خانم زنگ که با این نسخهها کار به عنوان یک مترجم آزاد در تلویزیون و فیلم است.

Saul پرادو که اجرا می شود خود را نوکر کسب و کار می گوید: آقای ساندرز است “آغاز شده چیزی جذاب” – و در یک دنیای ایده آل این امر می تواند بزرگ برای به دست آوردن تمام چیزهایی که او وعده داده است. اما آن را به یک دنیای ایده آل آقای پرادو می افزاید. متمایل به سمت خانم وارن (قبل از خروج) او گفت که او بیش از حد را برای رای دادن به آقای بایدن اگر آن را به که. اما او نگران است که برخی از ساندرز رای دهندگان ممکن است.

“گاهی اوقات آنها سخت را انتخاب کنید به غیر از تهمت رای دهندگان” او می گوید. “آنها بسیار اختصاص داده شده است. تقریبا cultish.”

اگر حزب می کند شکستگی بیش از آن نامزد می شود آن را آقای بایدن یا آقای ساندرز که یک تهدید جدی برای دموکرات ها’ شانس در ماه نوامبر.
 
“تقسیم احزاب هرگز برنده” آقای Kazin می گوید. “تا کنون.”

تحریریه داستان Hinckley کمک به این گزارش از ویرجینیا است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de