فیلم کلاسیک عشق و اشتیاق به خصوص برای روز ولنتاین

ازدواج داستان (2019): آنها عاشق یکدیگر – واقعا عمیقا دیوانه وار. اما گاهی اوقات عشق است فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن یک زن و شوهر از سقوط از هم جدا.

Sairat (2016): طبقه فوقانی ، ‘پایین’ کاست ، آنها سقوط در عشق است. مقابله با موانع است. ازدواج. بالا بردن یک کودک است. دریافت گذاشتند. برخی از داستان عشق نیز نفرت داستان.

The Lunchbox (2013): شکسپیر گفت: موسیقی غذای عشق است. در مدیر Ritesh Batra تلنگر مواد غذایی است که موسیقی واقعی و عشق است. و آن اتحاد کلاسیک طعم غذا در دهان از طولانی پشیمانی.

Brokeback Mountain (2005): در زمانی که هم جنس عشق بود و ناپسند دو کابوی کشف هر یک از دیگر در تنها کوه. این منحصر به فرد غربی فرض می عشق به عنوان عذاب و شد یک مکالمه تعویض.

In The Mood For Love (2000): همسران به یکدیگر عشق بورزند. خود عشق است که سودا را تلخ و شیرین پسر عموی در این شعر از یک فیلم در دهه 1960 دلار هنگ کنگ است.

تایتانیک (1997): عشق پیروزی در یک قنات نبرد در دریا بین دارا و ندار. اگر فقط آنها تا به حال اضافی قایق!

Before Sunrise (1995): آنچه را دوست دارم اما گرفتن قطار با جذاب غریبه و قدم زدن در خیابان های وین همه شب در مکالمه است که احساس می کند مانند یک هوشمند عشقبازی از کلمات ؟

Dilwale Dulhaniya Le Jayenge (1995): داستان عشق میلیون ها نفر به تماشای یک عدد بیانتها و معتنی بار تصور آن را خود به خود. حتی اگر تعداد کمی از آنها بودند NRIs.

آبی (1993): این moodiest مدیر Krzysztof Kieslowski سه رنگ سه گانه است. غم و اندوه و از دست دادن هرگز احساس خیلی نزدیک به اشتیاق و از اشتیاق هرگز نزدیک تر به تنهایی.

QSQT (1988): محکوم انجمن رومئو و ژولیت داستان که فرستاده gentry هجوم آوردند به تئاتر در زمان تصویری دزدی دریایی و رو Aamir Khan-Juhi Chawla به سمت ستاره.

Ek Duje Ke Liye (1981): او پدر سوختگی نامه عشق. او مخلوط خاکستر در قهوه و نوشیدنی های آن است. این شور و شوق است. این اعتراض. این North vs South. آنها می میرند در پایان. از آن مقصد.

تابستان 42 (1971): پسر جوان است. زن مسن تر است. این blub گفت: این همه: در زندگی همه وجود دارد, یک تابستان 42. و یا حداقل یک فانتزی در مورد آن.

Love Story (1970): آزاردهنده غنی ، دستگیری نه چندان غنی ، چیزی جز سرطان می تواند به جلوگیری از آنها را از در حال رشد هم پیر در این اریک سگال کلاسیک که در سمت چپ هیچ دستمال خشک است.

Charulata (1964): او است که او را جذاب ، اما شما می توانید نه توقف آن احساس سرگیجه و طرح احتمالی آن مسیر هر چند دل شکستگی کمین در اطراف گوشه.

Devdas (1955): داستان یک نسل که عشق اما نه تحقق. نه هر کس پناه در الکل رقص دختر در بر داشت و رستگاری در مرگ مانند فیلم اخته قهرمان. اما در سر خود همه آنها Devdas.

کازابلانکا (1942): گاهی اوقات عشق است و اجازه دادن به آن – به خصوص اگر آن را برای خوب بیشتر. که چه هامفری بوگارت را در حالی که قلب او شکسته مثل شیشه و جعبه دفتر jingled. اما حقیقت را باید گفت: هیچ دلیلی می تواند بیشتر از اینگرید برگمن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im