6 بهترین گوشواره بلوتوث بی سیم – زمستان 2020
بررسی ها
بهترین گوشواره های Bluetooth بی سیم
419 هدفون تست شده است
خرید هندزفری سامسونگ u flex
    هدفون فروشگاهی؛ هیچ واحد گیلاس انتخاب نشده است
    نتایج به راحتی قابل مقایسه است
    بدون تبلیغات؛ بررسی های بی طرفانه
    از طریق دسترسی به خودی و هنگام خرید از طریق لینک های وابسته ما ، مستقیماً توسط شما پشتیبانی می شود

در اینجا با روش ما در مورد بررسی محصولات بیشتر بیاموزید.

اگر طراحی دست و پا گیر هدفون های بیش از حد گوش را دوست ندارید و هدفون هایی را که ردپای کمتری دارند ، ترجیح می دهید ، گوشواره گوش و گوش داخلی می توانند انتخاب خوبی باشند. اما اگر دوست ندارید سیم به تلفن خود برود و آزادی فناوری بی سیم را ترجیح دهید (یا شاید تلفن شما حتی جک صوتی نداشته باشد) ، گوشواره های بی سیم و گوش داخلی حتی بهتر هستند.

ما نزدیک به 90 جفت هدفون بی سیم و هدفون گوش را آزمایش کرده ایم و در زیر توصیه های ما برای خرید بهترین هدفون بلوتوث است. همچنین توصیه های ما در مورد بهترین هدفون های بی سیم صدا ، بهترین هدفون بلوتوث ، بهترین گوشواره های بی سیم برای آیفون ، و بهترین گوشواره گوش و گوش را مشاهده کنید.

    بهترین گوشواره های بی سیم: Jaybird Tarah Pro Wireless
    طراحی بی سیم Jaybird Tarah Pro
    Jaybird Tarah Pro Wireless
    قیمت را ببینید
    B&H
    روش آزمون v1.4
    7.2
    طریقه استفاده مخلوط
    7.0
    صدا خنثی
    7.7
    رفت و آمد / مسافرت
    8.2
    ورزش / تناسب اندام
    7.0
    دفتر
    5.7
    بازی بی سیم
    5.5
    بازی سیم کشی
    6.5
    تماس های تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم بله
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوشواره های بلوتوثی که تاکنون آزمایش کرده ایم ، Jaybird Tarah Pro است. آنها هدفون های گوش قابل تنظیم با ویژگی های بسیار دلپذیر هستند. می توانید به طریقی که آنها با برنامه همراه خود صدا می کنند و مدت زمان باتری 13 ساعته خود را با تایمر خودکار خاموش نگه دارید ، آنها را در تمام روز اجرا کند. تناسب بسیار پایدار آنها باعث می شود گزینه ای مناسب برای علاقه مندان به تناسب اندام باشد و به اندازه کافی خوب از هم جدا شوند تا انتخاب خوبی برای مسافران نیز باشند.

    متأسفانه ، این گوشواره ها دارای گهواره شارژ اختصاصی هستند که کمی محدود کننده است ، زیرا این بدان معنی است که اگر در خانه خود رها کنید ، نمی توانید فقط کابل میکرو USB USB یک دوست را قرض بگیرید. آنها همچنین نمی توانند به طور همزمان به دو دستگاه وصل شوند مانند قوطی معمولی Jaybird Tarah Wireless. به گفته این ، آنها هنوز هم یک نسخه کاملاً ارتقاء یافته نسبت به مدل معمولی ، به ویژه از نظر باتری هستند. آنها گوش های بی سیم بلندی دارند که نه تنها بهترین گوشواره های بی سیم برای اجرای برنامه هایی هستند که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم ، بلکه برای استفاده های گاه به گاه نیز به اندازه کافی همه کاره هستند.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین گوشواره های بی سیم واقعی: جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
    طراحی واقعا بی سیم سامسونگ گلکسی جوانه
    جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.3.1
    7.4
    طریقه استفاده مخلوط
    7.3
    صدا خنثی
    7.8
    رفت و آمد / مسافرت
    8.3
    ورزش / تناسب اندام
    7.1
    دفتر
    5.8
    بازی بی سیم
    5.6
    بازی سیم کشی
    6.7
    تماس تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم واقعا بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوشواره های بی سیم واقعی که تاکنون آزمایش کرده ایم جوانه های گلکسی سامسونگ است. آنها به دلیل داشتن طراحی کم مشخصات و بدون ایجاد فشار بیش از حد بر روی گوش شما ، راحت تر از واقعاً بی سیم هدفون ها هستند. آنها با یک مورد شارژ عالی بسیار سخت همراه هستند که به راحتی حتی در کوچکترین جیب جا می گیرد و در کل احساس خوبی دارند. آنها به لطف سازگاری با برنامه Samsung Wearable سامسونگ ، تولید مثل صوتی عالی و عمر باتری 7.5 ساعته شگفت آور ، بهترین هدفونهای بی سیم ما برای Android هستند.

    در نزولی ، صدای پیش فرض آنها فاقد کمی باس است. از آنجا که برنامه همراه آنها فقط در Android موجود است ، کاربران iOS که طرفدار باس هستند ممکن است کمی ناامید شوند. اگر می خواهید چیزی را انجام دهید که به طور کلی نسبتاً عملکرد خوبی داشته باشد اما در هر دو سیستم عامل قابل تنظیم باشد ، اما Jabra Elite 75t را واقعا بی سیم در نظر می گیرید ، اما از نظر قیمت ، سامسونگ در کل ارزش بهتری را ارائه می دهد.

    بررسی ما را ببینید
    گزینه جایگزین کردن سر و صدا: Apple AirPods Pro Truthly بی سیم
    Apple AirPods Pro واقعا طراحی بی سیم
    اپل AirPods Pro واقعا بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم واقعا بی سیم
    لغو صدا بله
    بله
    مبدل پویا

    اگر از طراحی کامپکت گوشواره های واقعا بی سیم دوست دارید ، اما دوست دارید چگونگی لغو فعال صدا بتواند به یک آرامش و آرامش در یک روز شلوغ کمک کند ، سپس Apple AirPods Pro را بگیرید. آنها به اندازه یک شارژ طولانی به عنوان Samsung Galaxy Buds Troughly بی سیم دوام ندارند ، اما آنها از تراشه H1 اپل برای جفت شدن بدون درز با آیفون شما بهره می برند و از ویژگی های بسیار خوبی برای حذف سر و صدا نیز برخوردار هستند. آنها به خوبی ساخته شده اند و حتی اگر تنها 5 ساعت پخش مداوم را در اختیار شما قرار دهند ، پرونده شارژ عالی آنها به آنها در تمام طول روز کمک خواهد کرد. آنها بسیار قابل تنظیم نیستند ، به ویژه در مقایسه با آمازون E