10pm Cinderellas: مانند قهرمان افسانه ما یک حکومت نظامی محدودیت زمانی در ما حرکات 😊

در داستان پری سیندرلا پری مادر تعمیدی او را می دهد و با شکوه مربی برای حضور در glitzy توپ که در آن او را ملاقات شاهزاده خود را جذاب. این مزیت همراه با هشدار است که باید سیندرلا را ترک نمی کند توپ جادویی ساعت از نیمه شب مربی او را به نوبه خود به یک کدو تنبل.

در زمان coronavirus ما همه Cinderellas به بسیار خود ما مادر تعمیدی پری ما سرکار است که در باز کردن 1 ما اعطا بخشش به گام از خود جدا از خانه های ما و رزومه محدود فعالیت های در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل ماسک ،

مانند سیندرلا, ما یک محدودیت زمانی برای ما است که ما باید هر آنچه در آن است که ما انجام می دهند و در بازگشت به خانه توسط 10pm تیز. اگر ما در چشم مقامات ما تبدیل به استعارهای کدو تنبل استعاری kaddus و در صورت هر چه عواقب kaddus استعاری یا در غیر این صورت باید چهره.

من این 10pm مهلت جذاب است. اگر آن را خوب به بالا و در مورد دیر کار کردن خارج از خانه ملاقات با دوستان و یا بستگان در نظر گرفتن یک پیاده روی تا 9.59 چه اتفاقی می افتد در سکته مغزی از 10 است که باعث می شود آن را غیر قانونی اگر نه کاملا خطرناک برای ما به تعلیق تمام فعالیت های, به کنار, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی و بسته خودمان دور در سلول انفرادی یک بار دیگر ؟

می تواند از آن بود که به عنوان اعتصاب در ساعت ساعت 10 شب coronavirus توسط برخی نهفته زور می شود حتی بیشتر baneful مانند ویروسی دراکولا از آن غیر از این است ؟ و یا آن است که دقیقا 10pm های متابولیک دگردیسی طول می کشد محل را در سیستم خود را که باعث می شود ما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است ؟ در دوره عادی از چیزهایی که پس از 10ساعت وجود دارد به احتمال زیاد کمتر مردم در خیابان ها و دیگر مکان های عمومی از اوایل در روز موجب کاهش خطر ابتلا به عفونت به جای افزایش آن است. در واقع ممکن است مردم را تشویق به تلو تلو خوردن ساعت گردش خود را برای پوشش کامل 24 ساعت به کاهش تراکم و گسترش پاتوژن.

اما ظاهرا که نه راه آن کار می کند. در زندگی واقعی که در افسانه ها شما نافرمانی خود را مادر تعمیدی پری در معرض خطر خود شما. بنابراین ما رعایت 10pm قانون حتی اگر آن را می افزاید: به ما تنش است. یا ما تنش است.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>