100% برای دانش آموزان 0% برای تخته: چگونه در امتحانات هیئت مدیره باید به خوبی در نظر گرفته شده اما فاجعه کامل

“یک خطا رخ داده در سرور در حالی که پردازش URL. لطفا با مدیر سیستم.” “500 – internal server error. یک مشکل وجود دارد با منابع شما دنبال آن هستید و آن را نمی تواند نمایش داده می شود.” “این سایت نمی توان رسید. cbseresults.nic.در زمان بیش از حد طولانی برای پاسخ دهند.”

پژوهش: Manash Pratim Gohain

این یک نمونه از پیام های میلیون ها نفر از سرخپوستان بودند مجبور به خیره چند بار در جولای 13 و 15. در این دو روز هیئت مرکزی متوسطه آموزش و پرورش اعلام نتایج حدود 2.6 میلیون دانش آموز که در زمان آن کلاس X و XII امتحانات. عدم برقراری ارتباط نتایج جستجو برای ساعت تنها یکی از چندین سطح هیئت مدیره سیستم بررسی شده است شکست. از راه آزمون های انجام شده به پنهان کاری بیش پاسخنامه به بی میلی به اصلاح خطاهای هند آموزش تخته انکار بنیادی مورد نیاز از یک نمایشگاه مدرسه آموزش و پرورش است. پوشش تمام است که با علائم بالا است مانند قرار دادن جذاب ماسک بر یک شکست بدن.

انکار دانش آموزان خود را حق اساسی

یکی از نعمت یا بنس بسته بر روی چه نوع از پدر و مادر شما هستند – از مدرن و روز آموزش و پرورش است که پس از هر آزمون مدرسه دانش آموزان داده می شود پاسخنامه. برخی از مدارس حتی نیاز به پدر و مادر به ثبت نام در این پاسخنامه. چرا این انجام می شود ؟ زیرا پاسخنامه هستند بهترین راه برای ارزیابی یک پیشرفت دانش آموز. با به اشتراک گذاشتن این مدارس اجازه پدر و مادر شرکت در فرزند خود را پیشرفت. این همچنین باعث می شود ارزیابی شفاف توسط معلمان و در دسترس برای بررسی توسط والدین و دانش آموزان. این استاندارد عمل رها شده است وقتی که می آید به دو تا از مهم ترین امتحانات زندگی یک دانش آموز است – فینال کلاس X و XII.

دانش آموزان مجاز نیست بدانید که انجام داده است ارزیابی خود را و چگونه. دسترسی به پاسخنامه محدود به بخش کوچکی که به دنبال پیچیده و گران روند به دنبال تغییر ارزش پول. برای سال Manash Pratim Gohain از TOI است موارد گزارش شده که در آن تغییر ارزش پول منجر به افزایش قابل توجهی (در بسیاری از موارد دو برابر) از علائم است که تغییر مسیر از دانشجويان آموزش عالی است. برای مثال خواندن این و این.

CBSE و شاید دیگر تخته انجام کپی دیجیتال از پاسخنامه. همه آنها باید انجام دهید این است که به کسانی که نسخه های در دسترس برای دانش آموزان با یک رمز عبور و یک مهلت برای بررسی و پاسخ. به احتمال زیاد سیل درخواست ها برای تغییر ارزش پول که منحرف منطق است. آن را تایید می کند این باور است که هیئت مدیره چیزی برای پنهان کردن. علاوه بر صرف اعلام ساخت جواب کتاب در دسترس منجر به بهبود قابل توجهی در ارزیابی پس از محققین را می دانم که کار خود را خواهد شد مورد بررسی قرار.

خروج از سرنوشت دو مهم امتحانات در دست بیگانه بازرسان با ظاهری هیچ پاسخگویی است grievously ناعادلانه است. اگر CBSE طول می کشد سرب آن را به نیروی تخته دولت به انجام همان اعطای یک حق اساسی برای کرور دانش آموزان است.

شلاق زدن اسب مرده

سعی کنید ساخت حس از این. فقط در یک سال – 2020 – تعدادی از دانش آموزان با بیش از 95% علائم در CBSE کلاس دوازدهم بیش از دو برابر شده است. و تعداد 90-percenters افزایش 67%. اگر این بود که هیئت مدیره بود و ملایم با توجه به Covid-19 اختلال چه توضیح می دهد که 27 درصد کاهش در تعداد کلاس X دانشجویان که 95% یا بیشتر از علائم و 18 درصد افت کرده و در آن با بیش از 90٪?

در یک سال عملکرد یک مجموعه از دانش آموزان سر به فلک کشید و از دیگر مجموعه ای کاهش یافت. این اتفاق می افتد زمانی که سیستم ارزیابی است ، به چیزهایی بدتر از همه تخته شده اند اعطای جایزه علائم به نام اعتدال. پاداش ‘ می رود تا به عنوان بالا به عنوان 10 علامت در هر موضوع در برخی از موارد است. مسابقه به پایین است اشتباه گرفتن به عنوان مسابقه به بالا.

درجه تورم است به همین دلیل امتحانات هیئت مدیره را متوقف به موضوع برای ورود به, مهندسی پزشکی, قانون و حتی به طور کلی بسیاری از کالج ها. به رسمیت شناختن آن, futility, CBSE بود لغو کلاس X تخته در سال 2011 تسکین بیش از یک میلیون دانش آموز از بی معنی خرحمالی. آن را نیز معرفی مترقی اقدامات مانند مستمر و ارزیابی جامع (CCE) و وزنها به داخلی ارزیابی. اما به زودی پس از مترقی مراحل شدند رقیق و کلاس X هیئت مدیره شد و دوباره به راه افتادند.

امروز امتحانات داخلی از بسیاری از مدارس در حال سخت تر از امتحانات هیئت مدیره و مارک دقیق تر و شفاف است. پس چرا امتحانات هیئت مدیره می ترسید ؟ به دلیل ترس از ناشناخته ناشناخته آزمون مرکز ناشناخته invigilators و عدم توانایی برای دیدن پاسخ نامه. آموزش تابلوهای باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید آنها شناخته شده برای: سخت گیری یا بی مبالاتی? ماده یا shallowness? خوب اگر از دانش آموزان و یا بدترین ترس های خود را?

عادلانه و نه ترس

برای تمام کاستی های آن CBSE هند تنها ملی, سریع ترین رشد و بهتر از اکثر هیئت مدیره. آن نظارت برخی از هند بهترین مدارس دولتی. آن را می توانید در روند اصلاحات عمیق برای اولین بار است که باید برای لغو کلاس X تخته. برای کلاس دوازدهم را باید هر دو را ارزیابی شفاف و یا هیئت مدیره اختیاری. باید آن را دوباره CCE به طوری که دانش آموزان آینده نیست بستگی دارد به همان اندازه در یک امتحان به عنوان آن را در حال حاضر. آن را می توانید مجموعه ای از مقالات سوال و حتی می توانید با معرفی یک ترکیب خنثی invigilators – اما امتحانات باید در دانش آموزان مدارس. آن را می تواند نقد و بررسی پاسخنامه به صورت تصادفی انتخاب شده 10 درصد از مدارس به طوری که مدارس می دانم که آنها در حال تماشا.

این فقدان چنین دانش آموز و یادگیری پسند اقدامات که پشت آن مواد منفجره در افزایش محبوبیت خارجی آموزش تخته مانند دیپلم بین المللی و بین المللی کمبریج. که غم انگیز برای یک کشور است که بزرگترین تعداد از دانش آموزان و حداکثر تعداد مدرسه تخته. و یک کشور که در آن هزاران نفر از دانش آموزان شروع روز خود را در مدرسه با یک رندر از تاگور را که در آن ذهن است بدون ترس و سر بالا برگزار شد …’.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net