10 بهترین سینک آشپزخانه – (راهنمای کامل بررسی و خرید)

سینک ظرفشویی یکی از مهمترین قسمت های آشپزخانه شما است ، به خصوص اگر دوست دارید آشپزی کنید. سینک شما هر روز یکبار استفاده فراوان می بیند ، و به مدلی نیاز دارید که بتواند سایش و پارگی را که با استفاده مداوم همراه است ، برطرف کند. در هنگام خرید یک سینک آشپزخانه خوب ، عوامل زیادی وجود دارد که می توانید به آنها نگاهی بیندازید. شما باید مطمئن شوید که سینک با مواد با دوام ساخته شده است و طرحی دارد که با بقیه آشپزخانه شما مطابقت دارد.

ما برخی از پیدا کرده ام با بالاترین امتیاز سینک آشپزخانه در بازار، بنابراین شما می توانید مدل است که حق را برای فضای خود را انتخاب کنید. ما انواع مختلفی از سینک ظرفشویی با کیفیت بالا را پیدا کرده ایم ، بنابراین مهم نیست که به دنبال چه چیزی باشید ، بررسی سینک های آشپزخانه ما به شما در یافتن گزینه ها کمک می کند. نه تنها برخی از مرغوبترین دستشویی ها را در بازار پیدا کرده ایم ، بلکه انواع مختلفی از سینک های سینک را نیز پیدا کرده ایم که می توانید انتخاب کنید. ما همچنین یک راهنمای خرید ایجاد کرده ایم ، بنابراین می دانید هنگام خرید سینک آشپزخانه ایده آل خود به دنبال چه چیزی باشید. در اینجا برخی از بهترین سینک های آشپزخانه موجود در بازار آورده شده است ، همچنین می توانید هنگام خرید کالای مناسب به دنبال چه چیزی باشید.

10 بررسی برتر سینک ظرفشویی آشپزخانه
مطالب [ نمایش ]

بررسی سینک آشپزخانه
Kraus KHU100-30
جنس: استنلس استیل
روش نصب: Undermount
پایان: ساتن
ابعاد: 30 18 18 x 10 in
وزن: 33 پوند
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید
بررسی سینک آشپزخانه
استاندارد آمریکایی 18SB.9301800T.075
جنس: N / A
روش نصب: Undermount
پایان: N / A
ابعاد: 30 18 18 x 9 in
وزن: 17 پوند
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید
بررسی سینک آشپزخانه
Ruvati RVM4350
جنس: استنلس استیل
روش نصب: Undermount
پایان: فولاد ضد زنگ
ابعاد: 18.9 x 32.2 x 8.5 in
وزن: 30 پوند
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید
بررسی سینک آشپزخانه
Lordear 16 Gauge R10
جنس: N / A
روش نصب: Undermount
پایان: N / A
ابعاد: 21 x 19.5 x 13 in
وزن: 21 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
بررسی سینک آشپزخانه
Kraus KHF203-36
جنس: استنلس استیل
روش نصب: جلو خانه یا مزرعه مزرعه
پایان: ساتن
ابعاد: 35.9 x 20.8 x 10 in
وزن: 44.5 پوند
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید
بررسی سینک آشپزخانه
ZUHNE مودنا
جنس: سنج 3030 از جنس استنلس استیل T304
روش نصب: Undermount
پایان: فولاد ضد زنگ قلم مو طبیعی
ابعاد: 30 18 18 x 10 in
وزن: 32 پوند
گارانتی: با طول عمر محدود
در آمازون بررسی کنید
سینک آشپزخانه Kraus KHU100-30
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک با دوام با نام تجاری Kraus از جنس استیل ضدزنگ با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است. پایان از نوع تجاری بوده و برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی طراحی شده است. همچنین در برابر خراش و لکه ها نیز مقاوم است ، بنابراین حتی پس از سالها استفاده از آن به نظر عالی می رسد. سایه استیل ضد زنگ برای مطابقت با بسیاری از وسایل آشپزخانه دیگر طراحی شده است ، بنابراین بدون توجه به طراحی آشپزخانه شما مناسب خواهد بود. این سینک ظرفشویی 30 اینچی برای تمام بزرگترین غذاهای شما به اندازه کافی بزرگ است و بسیار عمیق است ، بنابراین حاوی هرگونه پاشیدن آب است. تخلیه این سینک 3.5 اینچ است که برای یک سینک تجاری تجاری مانند این استاندارد است. این سینک در اندازه های دیگر برای آشپزخانه های کوچکتر نیز وجود دارد. گوشه های این سینک به جای نوک به آرامی گرد شده اند که تمیز کردن آن را بسیار ساده تر می کند.

این سینک دارای فناوری NoiseDefend Kraus است و دارای روکش و لنت می باشد تا این سینک را به یکی از آرام ترین بازارها تبدیل کند. سینک ظرفشویی دارای چندین لوازم جانبی رایگان از جمله شبکه استیل ضدزنگ برای محافظت از پایه سینک ، مجموعه سبد کشویی سه تکه و یک حوله بشقاب این سینک ظرفشویی است که همچنین با این گزینه امکان خرید یک دستگاه پخش کننده صابون و شیر آب را نیز دارد. تمام سخت افزارهای مورد نیاز برای سوار شدن سینک شامل می شود. این سینک دارای ضمانت محدود عمر کراس است.

امکانات:

ابعاد 30 18 18 x 10 اینچ ، اندازه های دیگر در دسترس است
ساخته شده از فولاد ضد زنگ روکش شده
فناوری NoiseDefend سینک را آرام نگه می دارد
با شبکه استیل ضد زنگ ، کرنش کننده ها و یک حوله ظرف همراه است
سخت افزار نصب می شود
طرفداران:

سینک بسیار بزرگ حاوی آب پاش است و متناسب با ظروف بزرگ است
همراه با لوازم جانبی مفید بهترین سینک ایرانی
NoiseDefend سینک را آرام نگه می دارد
منفی:

برخی از مشتریان ، خراشیدگی و لکه های آب را تجربه کرده اند
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
استاندارد آمریکایی 18SB.9201800T.075 سینک زیر آب
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین یک گزینه قابل اطمینان از سینک آمریکایی است ، که یک مارک تاسیس برای وسایل آشپزخانه و حمام است. این استیل از جنس استیل ضدزنگ سخت 18 است که می تواند ساییدگی و پارگی گسترده ای داشته باشد. این سینک ظرفشویی 30 اینچ به اندازه کافی گسترده است که قابلمه ها و قابلمه های بزرگ را در آن قرار می دهد و برای جلوگیری از پاشیدن از عمق 9 اینچ برخوردار است. با این حال ، این طرح هنوز به اندازه کافی جمع و جور است که در آشپزخانه های تنگ قرار بگیرد. کلیه سخت افزارها و دستورالعمل های مورد نیاز برای نصب همراه با خرید شما می باشد.

این سینک برای کاهش نویز در آشپزخانه از طراحی SoundSecure American Standard استفاده می کند. از عایق اسپری چند لایه ای استفاده می کند ، که در برابر سر و صدا و لرزش محافظت می کند. این ویژگی همچنین از ایجاد تراکم در قسمت زیرین سینک جلوگیری می کند. با پیشگیری از تراکم ، این سینک کمتر از رشد قالب یا کپک استفاده می کند.

امکانات:

ابعاد 30 18 18 x 9
ساخته شده با فولاد ضد زنگ 18 سنج
فناوری SoundSecure نویز را کاهش می دهد
تمام سخت افزارها درج شده است
همراه با ضمانت محدود عمر
طرفداران:

همراه با دستورالعمل های کامل برای نصب آسان
سر و صدای بسیار کم و لرزش
منفی:

نه به اندازه عمیق غرق شدن برخی رقبا
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک زیر آبی Ruvati RVM4350 50/50 Doublebowl Undermount
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاگر به دنبال گزینه کاسه دوتایی هستید ، این سینک ظرف انتخاب بسیار خوبی است. اگرچه کاسه ها 8.5 اینچ عمق دارند ، اما تقسیم کننده فقط 3 اینچ طول دارد ، که به شما فضای زیادی برای شستن و جابجایی ظروف در سینک می دهد. سینک از جنس استیل ضد زنگ 16 سنج ساخته شده است که یکی از ضخیم ترین انواع استیل ضد زنگ است که برای مصارف خانگی موجود است. دارای یک پوشش ساتن قلم مو است و به مرور زمان زنگ نمی زند و رنگ را تغییر نمی دهد.

سینک ظرفشویی است که باعث کاهش سر و صدا و لرزش در زیر آن می شود. سینک با یک الگوی بریده شده و براکت نصب شده برای نصب و همچنین یک شبکه شستشو و یک کرایه سبد تهیه می شود. سینک UPC و cUPC دارای گواهینامه ای برای رعایت استانداردهای لوله کشی دقیق برای ایالات متحده و کانادا است. این با ضمانت عمر محدود Ruvati همراه است.

امکانات:

هر کاسه 14.5 17 17 اینچ با عمق 8.5 اینچ است
UPC و cUPC دارای مجوز هستند
همراه با سخت افزار نصب ، شبکه شستشو ، و صاف کننده سبد
فولاد ضد زنگ ضخیم 16 با ساتن برس
ضمانت محدود عمر
طرفداران:

طراحی بی نظیر فضای کافی برای شستن ظروف به شما می دهد
فولاد ضد زنگ ضخیم تر از بسیاری از مدل های دیگر سینک است
کفپوش باعث می شود این سینک بسیار آرام باشد
منفی:

تراکم می تواند در قسمت زیرین سینک تشکیل شود
خراش ها را به راحتی انجام می دهید
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ Lordear Tight Radius
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک دارای طراحی ایده آل برای آشپزخانه های تنگ است. ابعاد 15 در 17 در 10 اینچ دارد و از زاویه R10 نیز برخوردار است تا از فضای کار در آشپزخانه حداکثر استفاده کند. این طراحی خاص تمیز کردن سینک را نیز آسان می کند. کاسه آن بسیار عمیق است ، بنابراین شما باید اتاق زیادی برای ظروف بزرگ داشته باشید و دیگر نیازی به نگرانی در مورد پاشیدن نیست. دارای یک حوضچه به آرامی شیب دار است که از گرفتگی آب و نشستن در حوضچه سینک جلوگیری می کند.

این سینک از فولاد ضد زنگ 16 سنج ساخته شده و ضخامت آن 1.5 میلی متر است. اتصال به یک زباله بسیار آسان است. همچنین برای جلوگیری از نویز در آب از یک پک صدا 3 میلی متر استفاده می کند. بسیار بادوام است و می تواند در برابر استفاده شدید از درجه تجاری مقاومت کند. این دستگاه دارای یک ظرف ظرف و کنسرو سبد و همچنین میت ، دستکش و پیش بند است. این سینک ظرفشویی با گزینه های متنوع دیگری برای متناسب با آشپزخانه شما ارائه می شود.

امکانات:

ابعاد 15 17 17 10 10
فولاد ضد زنگ 16 سنج
همراه با سکوت صدا
بسط زاویه R10
همراه با توری ظرف ، کنسرو سبد ، میت ، اجاق گاز و پیش بند است
طرفداران:

سینک ظرفشویی بسیار عمیق است اما دارای گوشه های محکم برای قرار گرفتن در آشپزخانه کوچک است
این استیل از جنس استیل ضدزنگ بسیار ضخیم 16 است
طراحی شیب دار برای زهکشی سریع و حداقل گرفتگی
منفی:

با گذشت زمان لکه های آب و خراش ایجاد می شود
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک استیل ضد زنگ Kraus KHF203-36 Standart Pro
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک از Kraus دارای یک طرح کاسه دوتایی 60/40 اسپلیت است که یک کاسه آن کمی بزرگتر از دیگری است. اگر به یک سینک بزرگ با اتاقهای متعدد احتیاج دارید ، این یک گزینه عالی است. می توانید از آن برای مرتب کردن ظروف تمیز و کثیف استفاده کنید ، و سدی به اندازه کافی بزرگ است که آب بین آن ها نریزد. این طرح دارای پیش بند دور است که در زیر پیشخوان نصب می شود که ظاهری بسیار بی نظیری به آن می بخشد. همچنین دارای گزینه نصب flushmount و topmount است. این سینک با فولاد ضد زنگ 16 سنج بسیار سخت ساخته شده و مقاوم در برابر دندان است. دارای یک دهانه تخلیه مجموعه ای در پشت 3.5 اینچی است که برای زهکشی آسان طراحی شده است. سینک ظرفشویی شامل همه چیزهایی است که برای مونتاژ تخلیه نیاز دارید ، همچنین به عنوان یک توری کف ، صاف کننده سبد و حوله آشپزخانه Kraus استفاده می شود.

این سینک از فناوری NoiseDefend Kraus استفاده می کند ، که از لنت های عایق صدا برای جذب لرزش و جلوگیری از سر و صدا استفاده می کند. همچنین دارای یک پوشش محافظ است که مانع از ایجاد تراکم در پایه سینک می شود. سینک دارای شیارهای کانال نیز می باشد که تخلیه آن بسیار راحت تر می شود. این مجوز توسط UPC ، cUPC و چندین سازمان دیگر برای تأمین نیازهای لوله کشی تأیید شده است.

امکانات:

35.87 در 20.75 در ابعاد بیرونی 10 اینچ
با هر آنچه برای مونتاژ لازم دارید همراه است
همراه با صاف کننده سبد و شبکه ظرف
صدا جذب فناوری NoiseDefend
طرفداران:

طراحی جلویی باعث ایجاد یکپارچه می شود
دو اتاق به شما فضای بیشتری برای کار کردن می دهد
ساخته شده با فولاد ضد زنگ بسیار بادوام
منفی:

به سرعت بعضی از غرق های دیگر تخلیه نمی شود
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک ظرفشویی Zuhne Modena Single Bowl
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک کاملاً از فولاد ضد زنگ 16 سنج ساخته شده است و بسیار بادوام است. سینک ظرفشویی برای مقاومت در برابر خندق ها و خراش ها طراحی شده است و با استفاده گسترده زنگ نمی خورد و خورد نمی کند. سینک دارای پایه شیب دار است که به شما کمک می کند تا آب به سرعت و به راحتی تخلیه شود. همچنین دارای یک طراحی منحنی R10 است که باعث می شود بدون گرفتن فضای اضافی ، سینک ظرفشویی تمیز شود. عمق 10 اینچ حتی به عنوان بزرگترین ظروف به اندازه کافی بزرگ است و از پاشیدن جلوگیری می کند.

این سینک با سیستم های دفع زباله سازگار است. از استانداردهای لوله کشی UPC و CUPC در ایالات متحده و کانادا فراتر است. سینک همچنین از فناوری عایق کاری برای جلوگیری از پخش شدن سر و صدا جلوگیری می کند و همچنین مانع از ایجاد تراکم در قسمت پایین سینک می شود. سینک ظرفشویی دارای یک رنده زیرین ، یک کشو و درب کشویی ، براکت های نصب شده و الگوی برش خورده است. همچنین از یک کاسه سینک ضد زنگ مبتنی بر مکش تهیه شده است که مکانی عالی برای خشک کردن ظروف شماست و همچنین مجموعه ای از دو قوطی مواد غذایی درجه یک.

امکانات:

فولاد ضد زنگ بادوام 16 سنج
دو طرف خمیده R10
پایه شیب دار ، تخلیه 3.5 اینچی
30 در 18 در ابعاد 10 اینچ
دفع زباله سازگار است
عایق برای محافظت در برابر سر و صدا و میعان
طرفداران:

ساخت و ساز یکنواخت از فولاد ضد زنگ 16 سنج بسیار بادوام است
همراه با سینک کادو و کولبران است
لنت های عایق ضخیم هستند و به طور موثری در برابر صوت محافظت می کنند
به اندازه کافی بزرگترین ظروف شما
منفی:

سوراخ های سخت گیر بزرگ هستند ، که می تواند منجر به مشکلات زهکشی شود
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک دوتایی Kraus KGD-433B Dual Mount 50/50
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک از Kraus یک گزینه کوهنوردی دوتایی بسیار ظریف است. هر نیمه به اندازه مساوی است و در هر یک عمق 9.5 اینچی وجود دارد که به شما فضای کافی برای شستن ظروف بزرگ را می دهد. از جنس گرانیت است که به طور طبیعی در برابر خاک و لکه ها مقاوم است و تمیز کردن آن بسیار آسان است. این کوارتز 80 درصد طبیعی است ، بنابراین احساس سنگ واقعی را تقلید می کند. این مدل خاص یک سینک آشپزخانه سیاه و سفید براق است ، اما Kraus مدل های مشابه دیگری در سایه های سفید ، خاکستری و قهوه ای دارد تا متناسب با سلیقه شما باشد. رنگ اشعه ماوراء بنفش پایدار است ، بنابراین هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید از طریق یک پنجره ، محو نمی شود.

این مدل به عنوان یک افت سینک آشپزخانه یا از بین برنده یا پایین آمده است . برای نصب به کابینت حداقل 36 اینچ نیاز دارد. مواد از نظر گرما ایمن هستند ، بنابراین می توانید بدون پیچ و خم سنگ با آب بسیار گرم بپزید. این ماده همچنین از این نظر منحصر به فرد است که لرزش و صدا را به خودی خود جذب می کند ، بدون آنکه نیاز به بالشتک اضافی باشد. کف حوضه شیب دار است ، بنابراین از جمع شدن آب در آن جلوگیری می کند. دارای تخلیه عقب 3.5 اینچی است.

امکانات:

ساخته شده از 80 درصد کوارتز گرانیت طبیعی
تخلیه عقب 3.5 اینچی با حوضچه شیب دار
33 در 22 در ابعاد کلی 9.5 اینچ
طرفداران:

طراحی بسیار براق
مواد ضد صدا ، ضد حرارت و تمیز کردن آن آسان است
می توانید انواع مختلفی از سینک ظرفشویی را نصب کنید
منفی:

نصب آن دشوار است
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک خانه Farmhouse Fireclay برگشت پذیر Latoscan
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاگر به دنبال سینک خانه مزرعه هستید ، این گزینه محکم و خیره کننده است. روشهای مختلف زیادی برای نصب این روش وجود دارد – undermount ، flush mount یا بالای کوه. اندازه استاندارد تخلیه 3.5 اینچی دارد و با واحدهای استاندارد دفع زباله سازگار است. از یک طرف صاف است و از طرف دیگر دارای طراحی شفاف است. این ماده از یک ماده خاکی بسیار با دوام و دارای پوشش سفید ساخته شده است. این سینک ظرفشویی 33 اینچ به اندازه کافی بزرگ است که حتی در بزرگترین ظروف شما نیز مناسب باشد.

امکانات:

33 در 18 در ابعاد 10 اینچ
ساخته شده از کوره آتشین با پایان سفید
تخلیه 3.5 اینچی
طرفداران:

طراحی بسیار زیبا
راه های مختلفی قابل نصب است
ساخته شده از مواد بادوام
منفی:

بسیار گرانتر از سینک ظرفشویی دیگر
بسیار سنگین ، که می تواند نصب را به چالش بکشد
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک آشپزخانه Blanco 440215 Diamond Double Basin
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین یک سینک خیره کننده زیبا دارای طراحی زیربنایی کم تحرک و زیر آب است. این ماده از یک ماده گرانیتی ثبت شده ساخته شده است که در برابر خراشیدن ، خرد شدن و لکه گیری و همچنین آسیب در برابر گرما یا لرزش مقاومت می کند. این ماده همچنین به طور طبیعی ضد صدا است ، بنابراین آشپزخانه شما را در حین کار آرام نگه می دارد.

این سینک ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که دارای حداقل طول 33 اینچ باشد. در طیف گسترده ای از رنگ ها ، از جمله سیاه ، سفید ، خارج از سفید ، قهوه ای ، خاکستری و… وجود دارد. از آنجا که گزینه های رنگی بسیار مختلفی وجود دارد ، می توانید سینک ظرفشویی را متناسب با ترجیحات شخصی خود تنظیم کنید. به نظر می رسد بسیار لوکس است و به آشپزخانه شما لمس بالایی می بخشد. سینک ظرفشویی برای هیچ لوازم جانبی ندارد ، اما می توانید توری های اضافی یا قفسه های ظرف را که با سینک سازگار است خریداری کنید.

امکانات:

33 در 22 در ابعاد 9.5 اینچ
مواد گرانیتی ثبت شده
8 گزینه رنگ
طراحی دو حوضه
طرفداران:

مواد گرانیتی بسیار با دوام و تمیز کننده آسان است
در 8 رنگ مختلف ، طراحی لوکس
منفی:

شامل یک شبکه یا قفسه ظرف نیست
برای تعمیر و نگهداری به طور منظم نیاز دارد
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ Zuhne Prato
بهترین بررسی های سینک ظرفشویی آشپزخانهاین سینک ظرفشویی از Zuhne دارای طراحی بسیار مدرنی است که در آشپزخانه مینیمالیستی یا مدرن بسیار عالی به نظر می رسد. در چندین اندازه مختلف موجود است و می تواند با یک پیش بند خمیده یا مستقیم خریداری شود. این یک سینک آشپزخانه یک کاسه ای با گوشه های خمیده R10 برای نظافت و نصب آسان است. این ساخته شده از فولاد ضد زنگ بادوام 16 بادوام با روکش ساتن برس. فولاد ضد زنگ به اندازه کافی برای مقاومت در برابر خراش و خراش سخت است و همچنین برای مقاومت در برابر خوردگی طراحی شده است.

این سینک برای محافظت در برابر سر و صدا و میعان بسیار عایق بندی شده است. می توانید بدون نگرانی از توسعه چگالش در قسمت پایین سینک و ایجاد آسیب به آب ، از آب بسیار سرد یا خیلی گرم استفاده کنید. این عایق همچنین نویزهای با صدای بلند آب و همچنین سر و صدای زباله ها را قطع نمی کند. دارای یک درن کشنده 3.5 اینچی با کانال های شیب دار جهت جلوگیری از ایستادن آب است. سینک برای استانداردهای UPC و CUPC تأیید شده است.

امکانات:

30 در 20 در ابعاد 10 اینچ
ساخته شده با فولاد ضد زنگ 16 سنج
تخلیه مجموعه عقب 3.5 اینچی با کانال های شیب دار
گوشه های خمیده R10 ، با پیش بند خمیده یا مستقیم موجود است
طرفداران:

ابعاد بزرگ فضای کافی برای کار با شما می دهد
فولاد ضد زنگ بسیار بادوام
عایق عالی برای تراکم و ضد سر و صدا
منفی:

برخی از مشتریان از تخلیه ناکافی شکایت دارند
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید!
راهنمای خرید سینک آشپزخانه: چه چیزی را باید در نظر بگیرید
بهترین سینک آشپزخانهیک سینک خوب محور آشپزخانه شماست. بسیاری از خانه ها دارای سینک ظرفشویی هستند که از قبل نصب شده اند ، اما ممکن است دوام یا طراحی مورد نظر خود را نداشته باشند. سینک جدید یک سرمایه گذاری بزرگ برای خانه شما است ، به خصوص اگر به دنبال بازسازی هستید. سینک های مدرن آشپزخانه که بهترین ارزش را ارائه می دهند می توانند تا سال ها از استفاده روزانه خود بایستند و هنوز هم عالی به نظر می رسند. آنها عملکردهای مورد نیاز شما را هنگام پخت و پز به طور مکرر ارائه می دهند ، اما همچنین یک لمس از لوکس و سبک را به فضای شما اضافه می کنند. با انتخاب بسیاری از سینک های آشپزخانه ، فاکتورهای زیادی در هنگام خرید یک سینک آشپزخانه وجود دارد. در زیر باریک کردن گزینه های شما باید جستجو کنید.

اندازه
یکی از مهمترین مواردی که قبل از خرید سینک باید در نظر بگیرید اندازه آن است. شما باید منطقه کابینت را که قصد دارید سینک ظرفشویی را اندازه بگیرید ، اندازه گیری کنید و ببینید که چقدر اتاق برای کار با آن دارید. به خاطر داشته باشید که ابعاد داخلی حوضه با ابعاد بیرونی متفاوت است ، بنابراین معمولاً برای کار در هنگام نصب سینک به چند اینچ اضافی در اطراف قسمت حوضه احتیاج دارید. توضیحات محصول برای سینک معمولاً دقیقاً چقدر اتاق مورد نیاز برای نصب محصول را مشخص می کند.

اگر آشپزخانه کوچکی دارید ، ممکن است به دنبال یک سینک کوچک باشید که بتواند به راحتی در یک فضای تنگ قرار بگیرد. با این حال ، اکثر مردم یک سینک را ترجیح می دهند که فضای زیادی برای ظروف بزرگ دارد. مهم است که به عمق سینک و همچنین عرض و طول آن توجه کنید. یک سینک عمیق حاوی پاشش است و فضای بیشتری بین سر شیر آب و پایه سینک ایجاد می کند. سینک های عمیق تر ظاهری براق تر و یکنواخت تر ایجاد می کنند ، زیرا ظروف از بالای صفحه نمی چسبند. هنگام مشاهده عمق سینک ، شما همچنین می خواهید قد سر شیر آب را در نظر بگیرید. اگر شیر آب شما کم است ، ممکن است یک سینک عمیق تر بخواهید تا از فضای کافی برای شستن ظروف خود اطمینان حاصل کنید.

مواد
بهترین سینک آشپزخانهیکی دیگر از فاکتورهای مهم که باید در نظر گرفته شود ، ماده سینک است. این تعیین خواهد کرد که چگونه سینک با دوام و همچنین چگونگی ظاهر آن در آشپزخانه شما دوام داشته باشد. یکی از متداول ترین مواد برای سینک ها ، فولاد ضد زنگ است. همانطور که از نام این محصول پیداست ، این مواد لکه های آب را خیلی راحت جمع نمی کنند ، و به طور معمول در برابر خراش ها و غرق ها نیز مقاوم هستند. اگر یک سینک استیل ضد زنگ را انتخاب می کنید ، مهم است که به دنبال مدلی باشید که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم باشد. استیل ضد زنگ ظاهری بسیار متنوع دارد که با سبک های مختلف دکوراسیون بسیار خوب عمل می کند. سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیلبه طور معمول در نسخه های 16 یا 18 سنج موجود است. هرچه سنج پایین تر باشد ، فولاد ضخیم تر است. یک سینک ظرفشویی 16 گرمی ممکن است کمی از بادوام 18 بادوام بیشتر باشد ، اما فولاد 18 سنج هنوز هم می تواند در برابر صدمه ایستادگی کند. بسیاری از افراد فولاد ضد زنگ را دوست دارند زیرا بسیار سبک است. همچنین تمیز کردن آن نیز معمولاً آسان است.

یک ماده محبوب دیگر برای سینک ظرفشویی گرانیت ساخته شده است. این سینک ها ظاهری بسیار شیک دارند و اغلب در رنگ های مختلفی وجود دارند. اگر بیشتر نگران نحوه نگاه یک سینک در آشپزخانه خود هستید ، احتمالاً یک ماده گرانیتی با دکوراسیون شما متناسب است. گرانیت یک گزینه خوب برای سینک شماست زیرا لکه ها را خیلی راحت نشان نمی دهد. همچنین به طور طبیعی
ارتعاشات را جذب می کند و باعث می شود آن را ضد صدا کنیم. چند روش ساخت غرق گرانیت وجود دارد. این سینک ها معمولاً با پایه رزین ساخته می شوند که مخلوطی از گرانیت در بالای آن پاشیده می شود. با این وجود ، سینک های کامپوزیتی گرانیتی نیز وجود دارند که ذرات گرانیت را کاملاً با رزین ترکیب می کنند تا یک ترکیب با دوام ایجاد شود.

Fireclay یکی دیگر از گزینه های محبوب برای سینک های آشپزخانه است. سینک ظرفشویی می تواند گران باشد ، اما فوق العاده با دوام است. آنها در برابر خراش بسیار مقاوم هستند ، بنابراین برای مدت زمان طولانی دوام می آورند. از آنجا که رس در گرمای زیاد آتش گرفته است ، در مقابل باکتری ها مقاوم بوده و بسیار تمیز می ماند. سینک های آتش نشانی در رنگ های متنوعی موجود هستند ، و همچنین رنگ آنها را در طول زمان بدون محو شدن و تغییر رنگ حفظ می کنند.

اینها فقط برخی از موادی است که برای ساخت سینک ظرفشویی آشپزخانه محبوب هستند – گزینه های بسیاری دیگر نیز موجود است. هنگام خرید یک سینک ، می خواهید در مورد موادی که با آن ساخته شده است تحقیق کنید تا مطمئن شوید که می تواند در برابر استفاده گسترده و آب دماهای مختلف مقاومت کند.

سهولت تمیز کردن
بهترین سینک آشپزخانهیکی دیگر از عوامل مهم که باید هنگام خرید یک سینک در نظر بگیرید ، تمیز کردن آن آسان است. آخرین چیزی که می خواهید بعد از پختن یک غذای رضایت بخش نگران باشید ، تمیز کردن سینک شما است. در حالت ایده آل ، سینک بایستی به جای نیاز به نوع خاصی از محصولات تمیز کننده برای از بین بردن لکه ها ، به بسیاری از محصولات تمیز کننده پاسخ دهد. همچنین نباید با استفاده عادی لکه دار شود. شما ممکن است بخواهید به دنبال سینک ظرفشویی باشید که دارای طراحی گوشه ای R10 باشد. این بدان معناست که گوشه ها محکم اما کمی گرد هستند و باعث می شود تا از بین برود راحت تر باشد. این طرح مقادیر کمی از باقی مانده از گیر در گوشه های سینک را نشان می دهد. وقتی به طراحی کلی سینک می پردازید ، می خواهید مناطقی را که می توان در آن زباله ها گیر کرد ، بررسی کنید و مطمئن شوید که برای تمیز کردن آن ، راه حلی دارید.

محافظت از سر و صدا
کار در یک سینک آشپزخانه می تواند پر سر و صدا شود – ظروف که به سمت حوضه برخورد می کنند و پاشیدن آب می تواند به سرعت بلند شود. به صدای دفع زباله اضافه کنید و مزاحمت کردن همسایگان بسیار آسان است. به همین دلیل بسیاری از سینک های آشپزخانه دارای لنت های محافظت از سر و صدا هستند. این لنت ها ، سینک را از سر و صدا و لرزش عایق بندی می کنند ، بنابراین تقریباً از آنها سکوت نمی کنند. این یک ویژگی مهم برای بررسی هنگام خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه است.

رنگ
رنگ سینک فاکتور مهم دیگری است که هنگام طراحی آشپزخانه خود باید به آن توجه کنید. در حالی که استیل ضد زنگ محبوب ترین مواد و سایه برای سینک ها است ، سینک های سینک نیز وجود دارد که در گزینه های مختلف رنگی وجود دارد. شما می توانید سینک خود را بر اساس سایه های دیگری که در طراحی آشپزخانه خود استفاده می کنید ، انتخاب کنید. بسیاری از افراد از ظاهر بکر یک سینک سفید ، جسارت یک سینک سیاه یا ظرافت حداقلی یک خاکستری یا قهوه ای خوششان می آید. چندین گزینه مختلف رنگ را در نظر بگیرید تا تصمیم بگیرید که بیشترین حس را برای شما ایجاد می کند.

تنها در مقابل Double Basin
بهترین سینک آشپزخانهدو طرح اصلی سینک وجود دارد که باید در نظر گرفته شود – یک حوضه منفرد که فقط دارای یک حوضه دارای زهکشی یا یک حوضه دوتایی است که دارای دو زهکشی است و به صورت نصف توسط یک تقسیم کننده جدا می شود. حوضه های مجرد اغلب برای یک سینک آشپزخانه کوچک کاربردی تر هستند. آنها همچنین ظاهری تمیز و ساده دارند که به خوبی با عناصر طراحی مینیمالیستی کار می کند. برای بیشتر افراد ، یک سینک ظرفشویی تنها فضای کافی برای انجام کارهای کلیدی آشپزخانه را فراهم می کند.

با این حال ، اگر فضای بزرگ تری دارید ، ممکن است بخواهید یک حوضه دوتایی را در نظر بگیرید. حوضه های دوتایی را می توان به نصف تقسیم کرد ، یا می توانند یک طرف داشته باشند که کمی بزرگتر از طرف دیگر باشد. یک حوضه دوتایی بسیار مناسب است زیرا می توانید ظروف را از یک طرف بشویید و از طرف دیگر آنها را خشک کنید. اگر به طور مرتب آشپزی می کنید ، یک سینک ظرفشویی دوتایی می تواند مناطق کاری خاصی را برای شما فراهم کند تا روند تمیز کردن آسان تر شود.

هنگام انتخاب یک سینک ظرفشویی دوتایی ، می خواهید به مساحت هر بخش نگاه کنید ، نه فقط مساحت سینک به طور کلی. بسیاری از سینکهای حوضه دارای دو شکاف 50/50 هستند ، اما برخی دیگر 60/40 یا 70/30 تقسیم می شوند که یک کاسه بسیار بزرگتر از دیگری است. همچنین باید در نظر بگیرید که سد بین دو بخش چقدر بالاست. اگر سد خیلی زیاد باشد ، می تواند فضای شما برای کار با آن را محدود کند ، خصوصاً اگر یک شیر آب کم آویز داشته باشید. اما اگر سد خیلی کم باشد ، ممکن است آب از یک طرف به طرف دیگر سرازیر شود. درنهایت ، چیدمانی که انتخاب کرده اید بستگی به فضای شما و چقدر فضای کار برای کار بستگی دارد.

مزرعه سبک
سینک ظرفشویی به سبک خانه ، نوع خاصی از سینک ظرفشویی آشپزخانه است که شاید فضای آن را ترجیح دهید. سینک های مزرعه ای بسیار بزرگ هستند و طراحی جلوی پیش بند دارند. این بدان معنی است که به جای نشستن روی پیشخوان یا پیشخوان ، جلوی سینک رو به آشپزخانه قرار دارد. بسیاری از افراد سینک های خانه های مزرعه را ترجیح می دهند زیرا ظاهری بسیار کلاسیک دارند. آنها همچنین بسیار عمیق هستند ، به این معنی که فضای بیشتری برای کار با این سینک دارید. بعضی از آشپزخانه ها به طور خاص برای غرق خانه های مزرعه ساخته شده اند ، بنابراین باید مدلی را پیدا کنید که متناسب با این پیکربندی باشد. سینک های مزرعه ای از جنس استنلس استیل و همچنین مدل های خانه دار در بسیاری از مواد دیگر را پیدا خواهید کرد .

گزینه های نصب
بهترین سینک آشپزخانهچند روش مختلف برای سوار کردن سینک وجود دارد ، و ممکن است شما یک سبک را نسبت به سبک دیگر برای نصب ترجیح دهید. بسیاری از سینک ها به اندازه کافی همه کاره هستند که می توانند در پیکربندی های مختلف نصب شوند که در هنگام نصب سینک شما گزینه های بیشتری به شما می دهد. متداول ترین روش نصب سینک شما زیر کانتر است ، بنابراین لبه های بالای سینک را نمی بینید. برخی از سینک ها نیز به گونه ای سوار می شوند که با صفحه جلوی آن سرخ شده باشد ، بنابراین لبه های بالای سینک قابل مشاهده است.

از طرف دیگر ، ممکن است یک دستشویی کوهستانی را ترجیح دهید. این در حالی است که تمام سینک در بالای پیشخوان می نشیند. این می تواند به آشپزخانه شما ظاهری بسیار مدرن بدهد. با این وجود ، برای کارکرد این پیکربندی به یک کانتر نسبتاً کم نیاز خواهید داشت ، در غیر این صورت سینک ظرفشویی برای انجام ظروف و حتی فقط شستن دستان بسیار ناراحت کننده خواهد بود. بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه به روش های مختلفی قابل نصب است ، بنابراین می توانید پیکربندی را انتخاب کنید که برای شما بهتر باشد.

لوازم جانبی
بیشتر سینک های آشپزخانه با لوازم جانبی همراه هستند تا عملکرد سینک را به حداکثر برساند. همچنین بسیار مهم است که سینک با هر آنچه برای نصب آن نیاز دارید وصل شود و آن را به تخلیه وصل کنید. بسیاری از سینک ها نیز با فشار و قفسه های ظرف همراه خواهند بود و برخی حتی حوله های ظرف را به عنوان بخشی از خرید شما شامل می شوند. لوازم جانبی به خرید کلی شما ارزش افزوده می دهند ، از این رو مهم است که سینک شما چنین سرمایه گذاری بزرگی برای آشپزخانه شما است.

اندازه و کیفیت زهکشی
یکی دیگر از فاکتورهای اساسی که باید در نظر بگیرید اندازه تخلیه روی سینک شما و همچنین کیفیت تخلیه است. اندازه استاندارد برای تخلیه 3.5 اینچ است. همچنین استاندارد است که زهکشی ها به سمت قسمت پشت سینک واقع شوند ، با شیب کمی در حوضه سینک ظرفشونده اجازه می دهد آب به طور طبیعی تخلیه شود. بسیاری از سینک ها همچنین دارای شیارهایی برای انتقال بیشتر آب به داخل زهکشی و جلوگیری از ایستادن آن هستند. همچنین می خواهید اندازه سوراخ های موجود در تخلیه را در نظر بگیرید. آنها باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا آب و مواد زباله به راحتی از بین بروند ، اما آنقدر زیاد نباشد که مواد غذایی در تخلیه گیر کنند.

سهولت نصب
بهترین سینک آشپزخانههنگام خرید سینک ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک لوله کشی برای نصب سینک خود بپردازید یا اینکه خودتان می خواهید آن را نصب کنید. پرداخت یک لوله کشی برای نصب سینک شما یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما می تواند شما را در استرس نجات دهد و اطمینان حاصل کند که سینک به طور صحیح جمع شده است. این می تواند در آینده از مشکلات مربوط به سینک جلوگیری کند. اگر می خواهید سینک را به تنهایی نصب کنید ، اطمینان حاصل کنید که مراحل نصب کاملاً ساده است و می توانید آن را به تنهایی اداره کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که قبل از انجام سینک ، تمام ابزارهای لازم جهت نصب را دارید.

ضمانتنامه
هنگام خرید کالای بزرگ آشپزخانه مانند سینک ، می خواهید مطمئن شوید که از گارانتی خوبی برخوردار است. در صورت مواجه شدن با هر مشکلی ، گارانتی جایگزین سینک شما خواهد شد. از آنجا که سینک های بزرگ یک سرمایه گذاری بزرگ هستند ، ضمانت به شما آرامش می بخشد و به شما کمک می کند نسبت به پولی که خرج می کنید احساس بهتری داشته باشید. قبل از خرید حتماً گارانتی را بخوانید و تعیین کنید که چه کاری انجام می دهد و از آن پوشش نمی دهد.

نحوه نصب سینک آشپزخانه

هنگام خرید یک سینک آشپزخانه جدید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید نصب آن را بررسی کنید. اگرچه ممکن است این یک کار دلهره آور به نظر برسد ، اما کاری است که می توانید به تنهایی با ابزارهای مناسب انجام دهید. قبل از نصب سینک خود ، ممکن است بخواهید ویدیوهای YouTube مربوط به تاسیسات سینک را تماشا کنید تا از نحوه کار روند کار مطلع شوید. برای درک دستورالعمل های سازنده ، حتما کتابچه راهنمای سینک مخصوص خود را بخوانید. اگرچه نصب با سینک تا سینک کمی متفاوت است ، اما روند اصلی نصب سینک برای اکثر مدل ها تقریباً یکسان است. بسته به نحوه نصب دقیق سینک شما ، مراحل ممکن است متفاوت باشد. در اینجا روند کلی نصب سینک آشپزخانه شما آمده است.

با اندازه گیری سطح سینک خود شروع کنید و تعیین کنید که دهانه های تخلیه کجا هستند. دوبار بررسی کنید که سینک جدید شما در این منطقه قرار داشته باشد یا خیر. اگر سینک جدید شما اندازه و یا پیکربندی متفاوتی نسبت به سینک قدیمی شماست ، ممکن است لازم باشد اتصالات لوله کشی را قبل از شروع نصب تنظیم کنید. همچنین برای شروع نصب جدید ، باید سینک قدیمی را به طور کامل پاک کنید.
گیره ها را به قسمت زیرین سینک وصل کنید. این کلیپ ها سینک را در جای خود نگه می دارند.
شیر آب و سایر وسایل را در سوراخ های مناسب در سینک قرار دهید. سپس ، کش کن را درون تخلیه قرار دهید. بتونه لوله کش ساده ترین راه برای انجام این کار است. به راحتی می توانید بتونه اضافی را با حوله از بین ببرید ، بنابراین قابل مشاهده نخواهد بود.
سپس ، سینک را به سمت پایین بچرخانید تا واشرهای لاستیکی و فلنج پیچیده شده را به قسمت پایین تخلیه وصل کنید. این موارد به شما کمک می کند که سینک را به وسایل لوله کشی وصل کنید تا به طور مناسب تخلیه شود.
اگر می خواهید از زباله استفاده کنید ، اکنون آن را نصب کنید. به طور معمول می توانید براکت را با پیچ گوشتی به سینک وصل کنید. اگر اینطور نیست ، به مرحله بعدی بروید.
در مرحله بعد ، وقت آن است که سینک ظرفشویی قرار گیرد. یک لایه سیلانت را در لبه زیرین سینک قرار دهید. سپس ، سینک ظرفشویی را با دقت روی پایین قرار دهید. مطمئن باشید که سینک ظرفشو مربع و وسط است. سپس گیره های زیر سینک را بچسبانید تا در جای خود محکم شود. بسته به مدل خاص سینک ظرفشویی ممکن است نیاز به پیچ کردن برخی پیچ ها نیز داشته باشید.
پس از نصب سینک ، باید شیر آب و واحد دفع زباله را به خطوط تأمین و زهکشی مناسب وصل کنید. این روند بسته به نحوه تنظیم خط لوله کشی در خانه شما متفاوت خواهد بود. پس از اینکه همه سازوکارهای لوله کشی داخلی کنار هم قرار گرفتند ، می توانید یک لایه نهایی درزگیر را در بالای سینک خود بمالید تا بتوانید آن را ایمن کنید.
نشانه ها زمان آن است که سینک آشپزخانه خود را جایگزین کنید
بهترین سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی آشپزخانه برای سالها یا حتی دهه ها طراحی شده است. با این حال ، در نهایت همه سینک های آشپزخانه از بین می روند. اگر مدت طولانی است که سینک خود را تجربه کرده اید ، ممکن است زمان بهار برای به روزرسانی باشد. سینک آشپزخانه جدید یک سرمایه گذاری عالی برای خانه شما است ، زیرا این کالایی است که به طور مداوم در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد. سینک ظرفشویی با کیفیت بالا برای ده ها سال دوام خواهد داشت ، بنابراین نیازی نیست که به زودی نگران جایگزینی آنها باشید. در اینجا برخی از علائم برای بررسی اینکه آیا شما مدتی است که سینک آشپزخانه خود را بررسی کرده اید – ممکن است زمان تعویض آن باشد.

تراشه / ترک
حتی سخت ترین سینک ها می توانند آسیب هایی را در پایان عمر خود حفظ کنند. چشم خود را از علائم کوچک آسیب در سینک خود دور نگه دارید. ترک ها در ابتدا اغلب بسیار نازک و تقریباً غیر قابل تصور هستند ، اما می توانند با گذشت زمان بزرگتر شوند و منجر به نشتی در سینک شما شوند. شما باید مرتباً از سینک خود برای تراشه ها یا ترک ها بازرسی کنید و سینک خود را هنگام شروع شدید جایگزین کنید.

زنگ
زنگ زدگی و رنگ آمیزی یکی دیگر از مشکلات بسیار متداول در نزول های فلزی است. بیشتر سینک ها دارای روکش هستند که برای جلوگیری از بروز زنگ زدگی طراحی شده اند. با این حال ، با گذشت زمان این فلز ممکن است شروع به زنگ زدگی و خوردگی کند. در بدترین حالت ، یک سینک زنگ زده می تواند باعث مشکلات سلامتی شود ، بنابراین مهم است که در صورت مشاهده این مشکل شروع به تعویض کنید.

زهکشی مشکل
اگر هر بار که از سینک خود استفاده می کنید ، مقدار زیادی آب ایستاده را مشاهده می کنید ، احتمالاً نشانه آن است که در حال تخلیه تخلیه است. در حالی که می توان مشکلات تخلیه را تعمیر کرد ، پرداخت هزینه مداوم خدمات تعمیر سینک شما بسیار گران است. در طولانی مدت خرید یک سینک جدید که نیازی به تعمیر آن نیست ، در طولانی مدت معنی بیشتری خواهد داشت.

نشت
بهترین سینک آشپزخانهاگر توجه کردید که سینک شما در داخل کابینت های زیر آن یا روی کانتر کنار آن در حال نشت است ، زمان آن رسیده که یک سینک جدید پیدا کنید. نشت ممکن است خود مشکل سینک باشد یا در مورد لوله کشی هایی که به آن متصل شده اند می تواند مشکلی ایجاد کند. در هر صورت ، این نشت ها می تواند باعث آسیب بیشتر به آشپزخانه شما شود ، و مهم است که هرچه سریعتر آنها را برطرف کنید. تعویض سینک و لامپ های لوله کشی متصل ، اغلب ساده ترین راه برای جلوگیری از بازگشت نشتی است.

قالب
اگر در حال شروع به توجه به قالب داخل سینک ظرفشویی و اطراف آن هستید ، ممکن است نشانه این باشد که سینک شما به درستی تخلیه نمی شود یا در جایی نشت کوچکی وجود دارد قالب می تواند یک خطر برای سلامتی باشد ، به همین دلیل مهم است که هنگام دیدن آن مشکل را در جوانه فرو کنید. تعویض یک سینک مشکل دار می تواند به ایجاد یک آشپزخانه سالم تر کمک کند.

سبک منسوخ
اگر سینک شما قدیمی به نظر می رسد ، احساس نکنید که باید با آن چسبیده باشید. سینک ظرفشویی که 10 یا 20 سال پیش به نظر می رسید ممکن است دیگر خیلی شیک به نظر نرسد و ممکن است با قطعات تزئینی جدیدی که به آشپزخانه آورده اید برخورد کند. اگر از نحوه ظاهر سینک خود ناراضی هستید ، کالای جدید خریداری کنید که متناسب با سبک شما باشد. وقتی سبک آشپزخانه خود را دوست دارید ، از استفاده از آن بسیار بیشتر لذت خواهید برد.

سؤالات متداول در مورد سینک آشپزخانه
بهترین سینک آشپزخانهبا وجود انواع مختلفی از سینک های آشپزخانه در بازار ، جای تعجب نیست که مصرف کنندگان در مورد سینک های خود سوالات زیادی دارند. در اینجا برخی از متداول ترین سؤالات سینک آشپزخانه آورده شده است.

چقدر باید سینک آشپزخانه من عمیق باشد؟
عمق سینک ظرفشویی آشپزخانه 8 تا 10 اینچ است. عمیق ترین سینک ها حدود 12 اینچ است. با این حال ، هیچ کس “عمق” مناسب برای سینک شما وجود ندارد. سینک های عمیق فضای بیشتری برای ظروف و آشپزی به طور کلی فراهم می کنند. اگر فرزندان یا اعضای خانواده کوتاه تری دارید ، با این وجود ، سینک عمیق می تواند ناراحت کننده باشد. همچنین باید قد و میزان دسترسی شیر آب را در نظر بگیرید. اگر شیر آب شما به ویژه کم یا قدرتمند باشد ، برای داشتن اسپری به یک سینک عمیق تر نیاز دارید.

چگونه می توانم سینک خود را از گرفتگی نجات دهم؟
سینک ظرفشویی کاملاً ناخوشایند است و می تواند مانع از انجام کارهایی در اطراف آشپزخانه شود. کارهای کوچک وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از گرفتگی سینک خود استفاده کنید. هنگام خرید یک سینک ، به دنبال یک مدل با زهکشی با کیفیت و همچنین شیارهای داخل حوضه باشید تا آب را به سمت تخلیه قیف کنید. همچنین باید سعی کنید از مضراب صابون ، روغن و زمینه های قهوه در سینک خود دوری کنید. در صورت امکان ، آنها را درون زباله ها یا سطل زباله ریخته تا آنها تأثیری در سینک شما نداشته باشند. اگر گمان می کنید که این موارد به درون تخلیه شما راه پیدا کرده اند ، آب گرم آن را از بین ببرید ، زیرا این می تواند قفل ها را بشکند و همه چیز را به حرکت درآورد. اگر سینک شما دارای صفحه نمایش برای تخلیه شما است ، حتما از آن استفاده کنید – این کار باعث می شود قطعات بزرگتر مواد غذایی یا مواد معدنی از ورود آنها به داخل سینک جلوگیری کرده و باعث گرفتگی شود.

چگونه باید سینک خود را تمیز کنم؟
بهترین سینک آشپزخانهتمیز کردن حوضه سینک شما به طور مرتب برای نگه داشتن آن در شرایط مناسب مهم است. هنگامی که اولین بار سینک خود را خریداری کردید ، با سازنده تماس بگیرید تا ببینید که آیا محصولات تمیزکاری خاصی را که آنها توصیه می کنند وجود دارد. مواد مختلف سینک بهتر به محصولات تمیز کننده مختلف پاسخ می دهند. در صورت امکان ، باید بگذارید سینک شما کاملاً بین استفاده ها خشک شود – این از زنگ زدگی و لکه گیری جلوگیری می کند. با این حال ، این همیشه عملی نیست. هنگام تمیز کردن سینک خود ، از اسفنج و یک محصول تمیز ملایم برای از بین بردن زباله ها و لکه ها استفاده کنید. سپس برای ضد عفونی کردن از آب گرم و مقدار کمی سفید کننده استفاده کنید. با ریختن آب داغ و جوش شیرین در زیر تخلیه خاتمه دهید تا حالت قفل آن خارج شود.

نمودار مقایسه سینک آشپزخانه
نشان دادن ورودی هایجستجو کردن:
سینک آشپزخانه مواد روش نصب ابعاد وزن
Kraus KHU100-30 فولاد ضد زنگ کم کردن 30 18 18 10 10 در 33 پوند
استاندارد آمریکایی 18SB.9301800T.075 N / A کم کردن 30 18 18 10 10 در 17 پوند
Ruvati RVM4350 فولاد ضد زنگ کم کردن 18.9 x 32.2 x 8.5 in 30 پوند
Lordear 16 Gauge R10 N / A کم کردن 21 x 19.5 x 13 in 21 پوند
Kraus KHF203-36 فولاد ضد زنگ مزرعه مزرعه / جبهه پیش بند 35.9 x 20.8 x 10 in 44.5 پوند
ZUHNE مودنا سنج 3030 T304 18/10 استیل کم کردن 30 18 18 10 10 در 32 پوند
Kraus KGD-433B سنگ گرانیت کوه دوتایی 33 22 22 x 9.5 در 40.7 پوند
Latoscana LFS3318W شومینه شومینه 33 18 18 10 10 در 85 پوند
الماس بلانکو 440215 کامپوزیت گرانیت Drop-In؛ کم کردن 33 22 22 x 9.5 در 33 22 22 x 9.5 درنمایش 1 تا 9 از 9 ورودیقبلیبعدی
نتیجه
سینک شما قسمت مهمی از آشپزخانه شما است ، بنابراین مهم است که مدلی را پیدا کنید که بسیار عالی به نظر برسد و در مقابل استفاده روزانه باشد. هنگام خرید سینک خود ، به کیفیت مواد و ساخت آن توجه کنید و حتما یک سینک آشپزخانه را انتخاب کنید که به اندازه مناسب فضای شما باشد. هنگامی که سینک مناسب را پیدا کردید ، می تواند به کانون اصلی فضای شما تبدیل شود.

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum analinstagram takipçi satın alMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmakuşadası escortGebze escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesiiş fikirleri