سایت های ترجمه مقاله پزشکی

برخی دستورالعمل ها وجود دارد که تعیین می کند چه کسی باید اولین نویسنده باشد. برای نویسندگان متعدد با کمک های مختلف ، اولین نویسنده کسی است که بیشترین کار را انجام داده است. برای نویسندگان متعدد با مشارکت برابر ، این مزیت را به نویسنده نوجوان بدهید ، بنابراین مقام اول ، ارشد آخرین است. برای دو نویسنده ، در چاپ اول مزیت را به جوان و در چاپ دوم ، ترازو را جبران کنید. پایان نامه در اصل یک پروژه شخصی است و بنابراین برای مقالاتی که از آن گرفته می شود نام داوطلب باید اولین و پیرترین فرد آخرین نفر باشد.

بسیار مراقب باشید که در تمام نشریات فقط از یک نام با همان املای خانوادگی ، اسامی اولیه و متوسط ​​استفاده کنید. به عنوان مثال ، “Shokeir AA” با “Shokeir A” متفاوت است. استفاده از همین نام با همان املایی در بازیابی مطالب شما از پایگاه داده Medline به راحتی و در یک گذر به شما کمک می کند.

موسسات
وابستگی ها باید فقط در صفحه عنوان فهرست شوند. در اولین پیش نویس قبل از فرآیند بررسی ، وابستگی ها یا اطلاعاتی را در متن اصلی ارائه نکنید که از آن پس می توان برای شناسایی نام نویسندگان استفاده کرد. این مهم برای جلوگیری از تعصب توسط داوران است. پس از بررسی موفقیت آمیز می توان نام موسسات و وابستگی ها را اضافه کرد.

عنوان ، کلمات کلیدی ، تعداد کلمات و آدرس مکاتبات
صفحه عنوان باید یک عنوان در حال اجرا کوتاه و چند کلمه کلیدی (معمولاً شش) داشته باشد تا جستجوهای پایگاه داده را تسهیل کند. اکثر ژورنال ها برای مقاله اصلی به مدت محدود (3000 تا 2000 کلمه) احتیاج دارند. صفحه عنوان باید حاوی یک آدرس کامل از یک نویسنده مربوطه باشد که مسئول تماس با ویراستاران باشد.
http://tinyurl.com/r4cbp2d
https://rebrand.ly/txf3yhc
https://bit.ly/2RxYVRw
https://xip.li/oB4iC8
https://is.gd/KxzBp5
https://v.gd/DbSdtz
https://v.ht/iHkFW
https://plink.ir/C6N2P
https://clck.ru/Mw9ce
http://ulvis.net/VSlc
https://cutt.ly/otVHtFg
https://shrtco.de/AWWiu
http://tny.im/NsVju

منبع : https://b2n.ir/345213

ایندکسر

آموزش سئو