دموکراتیک جهان نیاز جهانی اتحاد نظامی در برابر چین

در حالی که nCovid19 به نظر می رسد این تهدید جهانی در این مرحله آن چه پنهان است که بسیار بزرگتر از تهدید است که می تواند پشت سر هم در هر لحظه به یک درگیری جهانی به لطف چین است.

اگر ما در چین امروز این شباهت غیر طبیعی با قبل از جنگ جهانی 2 آلمان از هیتلر از یک چشم انداز است که به ندرت در نظر گرفته در حالی که تجزیه و تحلیل علت این اتفاقات تمام جنگ است که بشریت تا به حال دیدم.

چه چیزی باعث جنگ جهانی 2 واقعا جالب است که آن را در واقع از یک مسیر از رکود بزرگ سال 1929.

به عنوان غرب بود و وضعیتی وخیم تحت یک بحران مالی پس از جنگ جهانی 1 جهان هر ملت مواجه شد معمولی مشکل بیکاری و غرق شدن درآمد مردم است.

زمانی که نازی ها به قدرت در دهه 1930 آلمان بود در میانه رکود بزرگ است.

از رکود اقتصادی آغاز شد و در سال 1929 به آن نادر در سال 1932. با رسیدن به نرخ بیکاری تقریبا 30 درصد آلمانی توده بودند به شدت امید برای تغییر, و این چیزی است که نازی ها استفاده می شود به عنوان یک فرصت به بازوی یک ملت با هدف اشغال آنچه که آنها به نام Lebensraum (“زندگی در فضا”).

نازی ها تبدیل به اقتصاد اول با تمرکز بر هزینه های نظامی و پس از آن بر ایجاد زیرساخت ها است. این بزرگ ملی بدهی اما تبدیل اقتصاد با حل مسئله بیکاری و برداشته سرانه درآمد قابل توجهی.

در حالی که حکومت نازی ها ممکن است مانند نگاه یک دوره برای جهان خارج توده ها از آلمان شاهد رشد و شکوفایی. عمومی حمایت از نازی ها که در حال حاضر به نظر می رسد پوچ جز سرخوشی بالا از تریاک و رفاه است که می تواند ارسال اخلاق از توده ها به خواب عمیق.

اگر ما بازگشت به چین, ما می توانید ببینید همان تاریخ تکرار می شود.

مردم چین بالا هستند در رفاه است که رشد اقتصادی چین رانده و در همان مسیر به آلمان نازی و این روند در حال حاضر پیشرو در چین در همان Lebensraum مسیر هل دادن مرزهای آن است.

آزار و اذیت اقلیت ها مانند مسلمانان اویغور فرمت طبیعی است همان پدیده ای که دنیا را دیدم با یهودیان و لهستانی مردم در مورد آلمان.

حال اگر ما در حال حاضر نگاه به همین دلیل آلمان آغاز جنگ ویرانگر آن را در واقع یک اقتصادی نیاز در خدمت عظیم بدهی.

نازی ها فرض است که بدهی می تواند مراقبت از اشغال کشورهای دیگر و گرفتن ثروت خود را (و انسانی).

اگر ما نگاه یکپارچه چین امروز آن را بیش از حد است در ناآرام اقتصادی دولت است. هر چند آن را به یک عظیم تولید ناخالص داخلی در حال حاضر می توانید آن را هیچ وقت برای تولید ناخالص داخلی برای جلوگیری از تورم catastrophically اگر بازارهای جهانی خواهد شد و جلوگیری از واردات آنچه در چین تولید و در صورتی که اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد تنها یک سقوط اقتصادی بلکه اجتماعی و حتی ملی سقوط.

بنابراین فقط به عنوان هیتلر (که به فروش می رسد ایده ناسیونالیسم به مردم با ایجاد اولین نادرست رفاه با استفاده از بدهی و ناسالم افزایش در فعالیت های اقتصادی از طریق دفاع و زیرساخت هزینه های) باقی مانده بود با هیچ چاره ای جز به جنگ چین است به آرامی اما مطمئنا رسیدن به یک نقطه که در آن جنگ خواهد بود که تنها گزینه آن را برای بقای اقتصادی.

هنگامی که جنگ جهانی 2 اتفاق افتاده جهان آگاه بود از این پویایی و از این رو بود بموقع آماده برای چنین یک احتمال است. این اجازه هیتلر به دستاوردهای قابل توجه در ابتدا که منجر به مرگ میلیون ها نفر.

اگر جهان مدرن یاد می گیرد از آن اشتباهات گذشته بزرگترین اشتباه این است که از داشتن جهانی ایدئولوژیک تراز قدرت نظامی. در حالی که جنگ جهانی 2 در نهایت به پایان رسید تا با چنین نظامی تراز آن را در زمان برخی از زمان و بسیاری از تلفات انسانی. بنابراین اگر جهان می خواهد که برای جلوگیری از اشتباه و بهتر آماده برای مبارزه و یا به جای جلوگیری از جنگ جهانی 3 وجود دارد که لازم است برای نه فقط ایدئولوژیک تراز اما یک نظامی تراز در یک زمین مشترک در این نقطه قبل از جنگ است بر ما.

به عنوان جهان در حال حاضر به دنبال در یک استبداد به مراتب بزرگتر از آلمان نازی در فرم از چین, واقعی نیاز به یک ساعت است که به صورت جهانی اتحاد نظامی متشکل از تمام کشورهای دموکراتیک جهان است.

اگر دموکراسی های جهان موفق به متحد تحت یک مشترک را در دستور کار خود خواهد بود وجود دارد یک بحران جهانی با نتیجه غم انگیز.

فقط به عنوان کشورهای غربی گرد هم آمدند به شکل ناتو برای جلوگیری از استبدادی روسیه از وادار کردن جنگ بر جهان آمده است به انجام همین کار را با چین, و اگر جهان دموکراتیک قادر خواهد بود برای قرار دادن با هم یک معتبر نظامی سازمان نتیجه نهایی می تواند همین کار را برای چین به عنوان آن است که فقط به زور و اجبار قرار دادن با هم یک ملت به عنوان اتحاد جماهیر شوروی سابق بود.

چین در حال حاضر یک تهدید جهانی نه فقط به خاطر آن انباشته شده است بسیاری از نظامی ممکن است اما بیشتر از آن به دلیل آن است که ناپایدار ایده است که می تواند منفجر شود و کشیدن جهان را به یک جنگ است که ما دیگر نمی توانیم به عنوان یک گونه است.

اجازه دهید ما متوجه است که وجود دارد هیچ هوش مصنوعی یا بیوتکنولوژی یا قاره هنگامی که جنگ جهانی 2 بود جنگیدند. امروز جهان به اندازه کافی قدرت شلیک را به کل بشریت به عصر حجر آن را به عنوان خوش بینانه پیش بینی شده است. چین مارپیچی خارج از کنترل می تواند در واقع پایان با انقراض نسل بشر اگر جهان آماده است برای کنترل آن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>