چیزهایی که باید در مورد درمارولر باید بدانید

احتمال بروز عفونت از جمله عوارض درمارولر است: در صورتی که از دستگاه درمارولر خود به طور مشترک با دیگران استفاده کنید و یا در هر بار استفاده ، مراقبت های بهداشتی لازم را قبل و پس از آن درمان انجام ندهید ، امکان دارد موجب بروز عفونت پوستی شود. جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده روز به روز توسط متخصصین زیبایی رو به افزایش است چرا که با وجود سادگی، اثرات معجزه آسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفته موجود می باشد .

فشار وارد شده بر غلطک بسته به مشکل یا وضعیت پوست توسط پزشک تنظیم می شود. فاصله جلسات بسته به مورد انتخاب می شود. 1) درمارولر یک وسیله کاملا شخصی است و استفاده از درمارولر مشترک به علت ریسک انتقال بیماریها ممنوع می باشد. استفاده اون برای پوست بسیار هم مفیده، درمارولر کمک میکنه پوست رشد بهتری داشته باشه و کلاژن بیشتری تولید بکنه به همین خاطر هست که پزشکان و متخصصان زیبایی تعصب خاصی روی درمارولر دارن و همیشه سعی میکنند از اون استفاده بکنند چرا که بهترین و امن ترین روش زیبا سازی و شفاف سازی پوست هست.

این سایز از سوزن فقط به بهتر ماندن پوست کمک می کند و باعث می شود کرم ها و سرم های درمانی بهتر جذب پوست شوند. درمارولر 5 در 1 اسکیناوو ، در 4 سایز مختلف 0.5 ، 1 ، 1.5 و 2 میلی متری موجود می باشد که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

سوزن های ۰٫۷۵ و ۱ میلی متری باعث کلاژن سازی بیشتر می شوند. شاید شما هم بارها اسم دستگاه درمارولر رو شنیده باشید یا توی کلینیک های زیبایی دیده باشید که از درمارولر استفاده میشه، و مسلما از خودتون پرسیدید که درمارولر چیست و چه کاربردی داره، درمارولر یک دستگاه خانگی کوچک است که دارای سری با کلی سوزن است که بصورت غلطتی روی پوست صورت و سایر نواحی بدن کشیده میشه و باعث میشه پوست تحریک بشه و شروع به سلول سازی و جوان سازی بکنه، استفاده از این دستگاه باعث جذب بهتر انواع کرم ها و سرم های پوستی میشه و در نتیجه باعث میشه در مدت زمان کمی تاثیرات استفاده از کرم ها و سرم ها رو مشاهده کنید ، این خلاصه ترین تعریفی هست که میشه از درمارولر ارائه کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با درمارولر صورت دیجی کالا وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش سئو