چگونه به صرفه جویی در دندانپزشکی لوازم فروشی

[ad_1]

صرفه جویی در پول در دندانپزشک منابع را به آسانی به عنوان به سادگی پیدا کردن پایین ترین قیمت می باشد. که به دلیل کیفیت محصولات بهداشت دهان و دندان, X-ray, فیلم و لوازم دیگر می تواند موفقیت خود را درمان و سلامت بیماران شما این معنی است که کیفیت منابع خود را فقط به عنوان مهم به عنوان قیمت. خوانده شده در برای راهنمایی به شما کمک کند صرفه جویی در پول در دندانپزشکی, لوازم مشترک برای بسیاری از دفاتر بدون کاهش استانداردهای خود را.

عقیم سازی کیسه

به عنوان شما ممکن است انتظار بزرگ-نام تجاری محصولات بهداشت دهان و دندان هستند گران تر از خود کمتر شناخته شده همتایان و عقیم سازی کیسه مستثنی هستند. این دندانپزشک منابع به خصوص مهم است; اگر به درستی استریل دندانپزشکی می تواند گسترش عفونت در نتیجه قرار دادن شما سلامت بيماران در معرض خطر است.

نه همه از برندهای ارزان عقیم سازی کیسه را می توان اعتماد کرد اما ممکن است برای صرفه جویی در پول در این دندان لوازم آنلاین هنگامی که شما می دانید مهم ترین ویژگی ها است. اولین نگاه برای عقیم سازی کیسه های محکم مهر و موم و پزشکی کاغذ درجه به طوری که هیچ سوراخ می تواند رخ دهد. همچنین مفید برای پیدا کردن دندانپزشک لوازم با هر دو داخلی و خارجی نوار شاخص به طوری که شما لازم نیست برای خرید و نصب این نوار به طور جداگانه.

IntraOral و ExtraOral فیلم

اشعه ایکس دندانپزشکی بسیار مهم در درستی تشخیص و ارزیابی بیماران. KODAK است که شناخته شده ترین نام تجاری X-ray فیلم, اما شما می توانید صرفه جویی در پول و با انتخاب دندانپزشکی تامین شرکت با IntraOral و ExtraOral فیلم توسط مارک های ارزان تر مانند جریان و فوجی. این محصولات اغلب برابر با کیفیت خود را در KODAK معادل – درخواست دهان و دندان خود را تامین و یا نگاه آنلاین برای محصول مربوطه اعداد بین علامت های تجاری.

همچنین, مطمئن شوید که برای پیگیری از مقدار از فیلم ورق در هر بسته به اطمینان حاصل شود که شما صرفه جویی در پول به همان اندازه به عنوان شما فکر می کنم شما هستند. هنگامی که برای خرید X-ray فیلم با سرعت یک عامل بسیار مهم است. این کاهش قرار گرفتن در معرض تابش برای بیماران و کارکنان دفتر خود را. کنتراست و وضوح نیز بحرانی – بدون یک فیلم است که برتری در این مناطق, شما ممکن است قادر به دقت ارزیابی بیماران خود را نیاز دارد.

درمان چراغ

اکثر دندانپزشکان استفاده از درمان چراغ هر روز پس از پیدا کردن یک مدل خوب است که قابل نگرانی است. هنگام خرید لوازم دندانپزشکی فروشی, محدود کردن جستجوی خود را برای درمان چراغ ارائه چند قدرت مختلف تنظیمات (برای مثال, 5-, 10-, 15-, و 20 ثانیه حالت), به طوری که شما می توانید افزایش یا کاهش سطح قدرت برای اجرای درمان در همه مکان ها و ضخامت. علاوه بر این چراغ درمان چراغ نیز مطلوب به عنوان این ابزار هر دو سبک و با انرژی کارآمد.

بر خلاف برخی از دندانپزشک منابع ایده آل خود را درمان نور باید تعیین شود نه فقط با کیفیت و قیمت بلکه ترجیح شخصی است. پس از درمان چراغ عمل با دست و آسایش بسیار مهم است; برخی از دندانپزشکان ترجیح می دهند شارژی درمان چراغ برای مثال در حالی که دیگران برای انتخاب سبک ترین درمان چراغ که اغلب کابل. حالا که ما تحت پوشش برخی از رایج ترین دندانپزشک لوازم احتمالا شما باید یک ایده بهتر از چگونه به کیفیت و قیمت را به حساب در هنگام خرید به این موارد مهم. خرید خوشحال!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>