چقدر حقوق می کند یک ماساژ درمانگر را ؟

[ad_1]

کلمه ماساژ می آید از یونانی فعل ماسا معنی “برای رسیدگی لمسی برای کار با دست به مخلوط کردن خمیر”. یک درمانگر ماساژ توسط یک فرد آموزش دیده برای ارائه ماساژ درمانی به مشتریان برای مزایای پزشکی.

وجود بیش از 80 نوع مختلف ماساژ درمانی اما رایج ترین روش ها: آروماتراپی, ماساژ شياتسو بازتاب ماساژ تایلندی ماساژ سوئدی ماساژ بافت عمیق و ماساژ با سنگ داغ. خوب ماساژ درمانگر معمولا متخصص در تعدادی از تکنیک های مختلف. آن کاملا معمول است برای دیدن خود اشتغالی درمانگران در حال اجرا کسب و کار خود را, اما بسیاری از آنها کار در موسسات مختلف مانند چشمه های معدنی باشگاه های بهداشت و درمان مراکز خرده فروشی, مراکز, تفریحی, و بسیاری دیگر.

پس از دیدن یک درمانگر یک مشتری معمولا با شکایت از درد و یا درد در بدن خود و یا برای تمدد اعصاب است. دست درمانگران ماساژ اغلب ابزار مفید ارائه شده در درمان; اگر چه برخی از درمانگران ماساژ ممکن است استفاده از تجهیزات دیگر مانند اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز نور درمان, آب درمانی و یا بخار و حرارت خشک درمان است. درمانگران معمولا درخواست یک روان کننده به مشتری بدن قبل از انجام ماساژ دست. در حالی که بیمار دراز کشیده ماساژ اعمال خاص مناطق بدن از طریق ورز مالش تاب, فشرده سازی و نوازش گوشت. درد ناشی از صدمات استرس و جراحی در حال از بین بردن این تکنیک ها از طریق تحریک گردش خون و آرامش عضلات.

آموزش و صدور گواهینامه

برای تبدیل شدن به یک ماساژ درمانگر مورد نیاز ممکن است از ایالتی به ایالت متفاوت است اما در اکثر ایالت هر کسی که می خواهد برای تبدیل شدن به یک درمانگر مورد نیاز است برای به دست آوردن یک دیپلم دبیرستان یا معادل آن قبل از ثبت نام. بسیاری از مدارس که ارائه این برنامه ها باید تمام وقت و پاره وقت برنامه. گذراندن حداقل 500 ساعت در برنامه است که انتظار می رود توسط دانش آموزان که در طی آن آنها تدریس آناتومی حرکت شناسی, فیزیولوژی و اخلاق کسب و کار و مدیریت. تجربه عملی نیز ارائه می شود به منظور به دانش آموزان یک احساس واقعی برای این کار است.

یک دانش آموز نیاز به مجوز و یا گواهی به عمل در اکثر متحده است. دانش آموزان از این کشورها باید به تصویب آزمون گواهینامه قبل از آنها می تواند کار کند. دو آزمون که پذیرش در سراسر کشور در حال ملی آزمون گواهینامه برای ماساژ درمانی و بدنه و ماساژ و بدنه صدور مجوز معاینه. نیز وجود دارد که خاص صدور گواهینامه امتحانات در برخی از کشورها. ماساژ درمانی حرفه ای از ایالات متحده است که انجام هر گونه نیاز به صدور گواهینامه می توانید شروع به تمرین پس از فارغ التحصیلی از معتبر برنامه.

محیط کار و نمونه کار برنامه

درمانگران ماساژ در بسیاری از موسسات مختلف مانند چشمه های معدنی روز بیمارستان فیزیوتراپ دفاتر پزشک دفاتر چشمه های معدنی روز, کروز, کشتی, مراکز بهداشتی و استراحتگاه و دفاتر شرکت های بزرگ و خود را در درمانگاه. برخی از درمانگران همچنین ارائه خدمات خانه.

هفتاد و پنج درصد از درمانگران ماساژ در حدود کمتر از کار 40 ساعت در هفته آن را به عنوان یک جسمی زور زدن ، بسیاری از کار در شب و تعطیلات آخر هفته هنگامی که مردم به احتمال زیاد برای دریافت ماساژ. یک درمانگر بسیاری از آزادی در چه مقدار از آنها می خواهید به کار می کنند اما در نهایت بستگی به خود برنامه.

عوامل تاثیر می گذارد که یک درمانگر ماساژ حقوق و دستمزد

– تجربه یک ماساژ درمانگر کسب و کار ساخته شده است پس از بازگشت مشتریان. به مشتریان و مراجعه دیگران به آنها و همچنین خدمات عالی باید ارائه شود. این افراد بیشتر مایل به پرداخت هزینه بالاتر برای خدمات آنها اعتماد به آنها در ساخت پایه مشتری وفادار.

– آموزش و پرورش – به طور کلی مجوز و یا گواهی درمانگران ماساژ پول بیشتری را از مشتریان مایل به پرداخت بیشتر برای یک ماساژ درمانگر واجد شرایط. برخی از شخص ثالث بیمه ممکن است پوشش, ماساژ درمانی, اما تنها برای خدمات ارائه شده توسط درمانگران ماساژ که ثبت نام دولت است. از این رو این درمانگران شارژ می تواند حق بیمه بالاتر.

– محل سکونت – همچنین بسیار مهم در تعیین یک درمانگر ماساژ حقوق محل از حقوق از ایالتی به ایالت متفاوت. بالاترین پرداخت ایالت آلاسکا پس از عرضه درمانگران ماساژ در منطقه کم است.

– کارفرما – جایی که یک درمانگر بخواهد به کار همچنین می تواند تحت تاثیر حقوق و دستمزد. درمانگران است که کار در بیمارستان ها نمی مخفیگاه آنان را برای این سرویس در حالی که کسانی که کار در یک رفت و آمد مکرر و یا high-end آبگرم بیشتری را کسب خواهد کرد سخاوتمندانه راهنمایی. بهداشت و درمان سرپايي خدمات پرستاری و مراقبت از امکانات فنی و تجاری و مدارس از پزشکان و تخصص بيمارستان در حال بالا پرداخت کارفرمایان در این شغل.

به طور متوسط سالانه و ساعتی حقوق و دستمزد

متوسط حقوق سالانه یک درمانگر حقوق و دستمزد $39,920. این محاسبه شده است با اضافه کردن تمام دستمزد در اشغال و تقسیم است که ارزش کل تعداد کارکنان. کمترین 10 درصد از این شغل باعث می شود کمتر از $18,300 و بالای 10 درصد باعث می شود بیش از $69,070. آنها به طور متوسط ساعتی حقوق و دستمزد $19.19. پایین 10% باعث می شود $8.80 در حالی که بالای 10% باعث می شود $33.21.

بالاترین پرداخت شهرستانها:

1. Anchorage, AK: $86,320

2. Corvallis, OR: $79,870

3. Mt. Vernon, WA: $64,170

4. هلند MI: $63,870

5. Springfield یا: $61,870

بالاترین پرداخت متحده:

1. آلاسکا: $86,260

2. دلاور: $60,880

3. ورمونت: $60,700

4. واشنگتن: $54,110

5. نیویورک: $53,300

دولت با بالاترین سطح اشتغال:

1. کالیفرنیا

2. فلوریدا

3. تگزاس

4. واشنگتن

5. ایلینوی

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>