چرا پزشکی فروش شما را غنی ؟

[ad_1]

در جهان پزشکی, پزشکی, نمایندگان فروش و یا Med تکرار ممکن است یکی از سخت ترین و چالش برانگیز ترین شغل. این کارگران مورد نیاز برای مقابله با تقریبا در هر سطح از مردم در صنعت پزشکی: بیماران پزشکان و تولید محصول.

گذشته از برخورد با مردم کار خود را نیز نیاز به آنها را در جاده ها و مسافرت های زیادی است. آنها همچنین نیاز به نگه داشتن یک سخت و اغلب برنامه فشرده برای استفاده بهینه از زمان است. مهم تر از همه نمایندگان پزشکی نیاز به داشتن سطح معینی از عزم و پشتکار و کنندگی.

با این حال گفت:, آن را سخت به تصور کنید که چگونه این کارگران پزشکی برای سال گذشته در این حرفه است. البته شما می توانید هرگز تضعیف عشق خود را برای شغل خود را, اما آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که این کارگران دریافت مقدار قابل توجهی از خسارت است که کمک می کند تا انگیزه آنها برای کار بهتر است.

دقیقا چه چیزی پزشکی نمایندگان فروش انجام دهید ؟

Med تکرار هستند به عنوان نشان می دهد نمایندگان شرکت های پزشکی در فروش محصولات خود را. موارد که به بازار عرضه شده توسط این کارگران آمده در طیف گسترده ای از محصولات. این اقلام پزشکی عبارتند از:

  • داروسازی
  • دندانپزشکی
  • خانه بهداشت
  • دامپزشکی
  • یکبار مصرف/ لوازم
  • آزمایشگاه موارد تشخیص
  • دستگاه های پزشکی
  • بیوتکنولوژی

با توجه به وزارت مهاجرت و شهروندی یک مهارت در سطح برابر با مدرک لیسانس مورد نیاز است برای موقعیت. در برخی موارد حداقل پنج سال تجربه مرتبط ممکن است جایگزین قبلی مورد نیاز است.

چقدر از آنها کسب درآمد ؟

پزشکی و نمایندگان فروش در استرالیا معمولا کسب درآمد به طور متوسط از AU$60,000 هر سال با شروع حقوق و دستمزد در حدود $40,000 در حالی که ارشد پزشکی تکرار می تواند جیب بیش از $100,000. اما این همه نیست این کارگران پزشکی نیز دریافت تعدادی از پاداش است که می تواند اضافه کردن به جایی بین 1000 $و $24,000.

گذشته از این پایگاه پرداخت و پاداش های دیگر این نمایندگان فروش نیز دریافت کمیسیون از هر فروش موفق آنها را. با توجه به Payscale.com خود کمیسیون می تواند شروع در $2,000 اما می تواند به عنوان بالا به عنوان $44,000. این به ارمغان می آورد کل درآمد سالانه به عنوان بالا به عنوان $140,000.

سیدنی و نیو ساوت ولز نیز ارائه بالاترین حقوق پزشکی نمایندگان به طور متوسط حدود $70,000. قابل توجه بریزبن و کوئینزلند پیشنهاد کاهش می پردازد برای این کارگران پزشکی با ارسال $36,000 برای شروع.

این کارگران پزشکی نیز با توجه به حداقل 4 هفته از تعطیلات مرخصی بدون در نظر گرفتن سال در این حرفه است.

چگونه آینده به دنبال حرفه ای ؟

با توجه به دانشگاه های استرالیا, استخدام به صورت حرفه ای رشد کرده در نرخ 49.8% طی پنج سال و شن و ماسه است که انتظار می رود به رشد بیشتر در آینده دهه و نیم.

به ویژه در طول چند سال گذشته استخدام در نیو ساوت ولز رشد کرده است و در حال حاضر یکی از پیشرو نرخ اشتغال در کشور در 35.7%. این است که توسط ویکتوریا با 23.9% سپس کوئینزلند در 16.9%.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>