پنیر تامین کنندگان – تهیه هدیه ای از تغذیه و سلامت

[ad_1]

پنیر فقط می توانید موسیقی جاز تا چیزی برای طعم و مزه بهتر از ساندویچ و همبرگر به ماکارونی و سالاد – و حتی دسر!

به طور کلی پنیر موجود و مصرف در استرالیا ساخته شده از شیر پاستوریزه گاو و گوسفند یا بز است. این یکی از خوشمزه ترین و مغذی مواد غذایی با مقدار زیادی از پروتئین و کلسیم و طیف وسیعی از ویتامین ها و مواد معدنی است. علیرغم جامد مواد مغذی بسته پنیر عادت دوری به دلیل محتوای چربی. این روزها پنیر تامین کنندگان تامین برخی از پنیر است که تهیه شده از شیر است که شامل چربی کمتر و در حال مشخص شده به عنوان ‘کاهش چربی و پنیر. در استرالیا این برچسب نشان می دهد که پنیر حاوی 75 درصد (یا کمتر) از مقدار چربی در پنیر به طور منظم از انواع مشابه. پنیر کنندگان باید نماد آنها در حال خفیف تر در عطر و طعم. یک وعده پنیر (40 گرم) راه خوب برای به انجام رساندن یکی از 2 به 3 روزانه در خدمت لبنی توصیه می شود برای بسیاری از مردم استرالیا در ملی بهداشت و تحقیقات پزشکی شورای.

بسیاری از مردم به نظر می رسد به یک رابطه عشق و نفرت با پنیر به ویژه هنگامی که آنها در تلاش هستند تا به سادگی خوردن یک رژیم غذایی سالم. خوشبختانه پنیر یک عدد تعجب آور از مزایای بهداشت و درمان آن را به خوبی می دانیم که خوردن این ماده در واقع می تواند برای شما خوب است.

بگو پنیر به عنوان:

– دارای غلظت بالایی از مواد مغذی ضروری از جمله پروتئین و کلسیم, فسفر, روی, ویتامین ریبوفلاوین و ویتامین B12.

– این فوق العاده است برای دندان های خود را و حتی بهتر برای استخوان. این غنای کلسیم کمک می کند تا به نگه داشتن دندان ها و استخوان های قوی و محافظت در برابر پوکی استخوان است. همچنین با کیفیت بالا و پروتئین در پنیر را فراهم می کند بدن خود را با لازم بلوک های ساختمان برای عضلات قوی.

– آن شامل اسید لینولئیک کنژوگه است که کمک می کند تا جلوگیری از سرطان است. همچنین ممکن است به خصوص برای کمک به جلوگیری از سرطان روده بزرگ با توجه به آن مقدار کلسیم بالا.

– آن را خوب است برای افرادی که از سردردهای میگرنی رنج می برند. پنیر به عنوان یک منبع فوق العاده است که کلسیم کمک می کند تا برای کاهش میگرن.

– این افزایش ایمنی خود را. خوردن انواع خاصی از پنیر است و در واقع ثابت شده که اثر مثبت بر سیستم ایمنی بدن است.

– آن است که یک چربی بالا و مواد غذایی و در نتیجه یک محصول پیشرو برای افرادی که نیاز به افزایش وزن.

تولید پنیر تبدیل به یک صنعت پررونق در استرالیا و وجود دارد مقدار زیادی از پنیر تامین کنندگان در بازار است. انواع مختلف پنیر آمریکایی, پنیر چدار, پنیر موزارلا و Colby-ارائه شده توسط پنیر کنندگان در طعم های مختلف فرم ها (تکه های برش در اندازه های مختلف حبه رنده شده فروپاشید چوب اسپرد) و بسته بندی پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>