نورد واکر: چه نوع در دسترس است ؟

[ad_1]

نورد واکر بسیار مناسب تجهیزات پزشکی برای بیماران که نیاز به برخی از کمک با تعادل. نورد واکر جایگزین بسیار خوبی عادی واکر است که تا حدودی کند است. نورد چرخ در نورد واکر آن را آسان تر به حرکت در اطراف. این تعجب می کنم که تحرک تجهیزات عمدتا از سه نوع مختلف با یک تنوع از ویژگی های مختلف. سه نوع مختلف از نورد واکر استاندارد سه چرخ و زانو واکر. اجازه دهید به عنوان خوانده شده در مورد جزئیات هر سه آنها.

• * * * استاندارد واکر: این رایج ترین از هر سه نوع است و مناسب برای افرادی که به دنبال کیفیت خوب نورد واکر. آنها طوری طراحی شده که چهار پا با چرخ متصل هستند در به پایان می رسد و ترمز متصل هستند در handgrips. مردم ترجیح می دهند این واکر به دلیل آن است که به اندازه کافی قوی برای حمایت از یک سنگین وزن فرد است.

• سه چرخ واکر: به عنوان نام نشان می دهد این است که یک نورد واکر با سه چرخ. آن است که به طور کلی سبک تر و کوچکتر و کمی بیشتر تلفن همراه واکر با توجه به آن سه چرخ طراحی شده است. اما اگر نسبت به استاندارد واکر این واکر ارائه نمی های زیادی پشتیبانی می کند.

• زانو واکر: اگر شما از یک پا و یا جراحت پا و سپس این است که قطعا یک انتخاب خوب است. آنها یک انتخاب بسیار بهتر از عصا چرا که آنها به شما یک گزینه برای استراحت زانو خود را. با این زانو واکر شما می توانید حرکت سریع تر از با عصا. شما همچنین می توانید یک افزودنی ویژگی از یک سبد یا دارنده است که می تواند مورد استفاده برای حمل برخی از مسائل. هر کدام واکر شما انتخاب می کنید راضی و لذت بردن از یک زندگی آزاد تنش.

وجود دارد مارک های مختلف که در حال ساخت این تحرک ابزار مانند Invacare. آنها یک پیشرو در تجهیزات پزشکی شرکت مستقر در اوهایو درگیر در تولید و توزیع محصولات مراقبت های بهداشتی. آنها از عمل در آمریکا و اروپا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند و آسیا است. شما می توانید انتظار بهترین کیفیت تجهیزات پزشکی از Invacare شرکت.

برای همه نیازهای پزشکی شما همیشه می توانید به یک پزشکی فروشگاه در نزدیکی شما و یا یک گزینه بهتر این است که بروید آنلاین و پیدا کردن مناسب ترین معامله در جیب قیمت های دوستانه

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>