نحوه تنظیم شعله اجاق گاز چگونه است؟

در بیشتر موارد تغییر ترتیب سنسورها غیر ممکن و بسیار دشوار است. تعمیرات گاز رومیزی می تواند شامل تعویض شیشه اجاق گاز و یا موارد دیگر باشد. شکستن شیشه گاز رومیزی می تواند به دلیل رعایت نکردن نکات و موارد ایمنی اتفاق بیفتد. ممکن است شیشه گاز رومیزی به دلایل مختلفی بشکند. یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه ای آشپزخانه است و از مهم ترین اجزا و لوازم آشپزخانه می توان به گاز اشاره کرد.

تعمیر گاز رومیزی آشپزخانه را به دلیل اهمیت بالای وجود گاز در آشپزی و پخت و پز، نمی توانید به تعویق بیندازید. متخصصان حرفه ای و باتجربه کاراسان نصب اجاق گاز و سرویس اجاق گاز و تعمیر اجاق گاز برای تمام برندها و مدل ها را در استان تهران و البرز و کرج پشتیبانی و ارائه خدمت می کنند.

تمیزکردن اجاق گاز به اشتباه و نصب غیراصولی موجب شکستن شیشه گاز رومیزی میشود. با رعایت مواردی که در بالا گفته شد می توانید احتمال خرابی و نیاز به تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی را کاهش دهید. سپس برق دستگاه را قطع کنید و سیم های موجود در پشت پنل را چک کنید و از پوسیده و شل نبودن و سالم بودن آن مطمئن شوید. برای این منظور با آچار مناسب مهره تنظیم کننده گاز را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید (مطابق شکل۱) تا جریان گاز افزایش یابد و برای کاهش دادن جریان گاز مهره مزبور را عکس حرکت عقربه های ساعت بچرخانید.

می توان تصور کرد خرابی یا نقص این وسیله چه مشکلاتی برای ما به وجود میآورد. علت جرقه نزدن فندک اجاق گاز هم می تواند زیاد باشد و متناسب با هر کدام راهکاری وجود دارد. اگر اجاق گاز هاردستون دارید و با هر کدام از مشکلات فوق یا مشکل دیگر در تهران ، کرج و البرز مواجه شدید با تعمیرگاه تخصصی کاراسان به صورت شبانه روزی تماس بگیرید تا تعمیرکار حرفه ای کاراسان در محل حضور یابد. اگر یکی از المنت ها کار نکرد و بقیه آن ها کار کرد، مشکل از سیم پیچی داخلی است. در صورت بروز تعمیر و خرابی در گاز آشپزخانه تهیه ی وعده های غذایی گرم تقریبا غیر ممکن است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از علت خرابی ترموکوپل اجاق گاز ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو