نجات جان مادر و ۲ فرزندش از میان شعله‌های آتش در اهواز

نجات جان مادر و ۲ فرزندش از میان شعله‌های آتش در اهواز

[ad_1]

ابرهیم قنبری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ساعت ۱۳:۴۲ دقیقه در تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان، آتش سوزی در طبقه پنجم یک مجتمع مسکونی در کوی سعدی خیابان تربت شرقی اطلاع رسانی شد.

وی افزود: آتش نشانان ایستگاه ۷۷ به سرعت با ۲ دستگاه خودرو به محل حادثه اعزام و با حضور در محل، پس از بررسی وضعیت روند هوزکشی (لوله رسانی) را تا طبقه پنجم انجام داده و همزمان تیم امداد و نجات نیز مادر و ۲ فرزندش را از میان شعله‌های آتش و دود غلیظ، نجات دادند.

وی ادامه داد:خوشبختانه هر ۲ کودک توسط آتش نشانان سالم از مجتمع خارج شدند و مادر آنها نیز به دلیل دودگرفتگی و شوک ناشی از حادثه به عوامل ۱۱۵ تحویل داده شد.

قنبری بیان کرد: بر اثر این آتش سوزی، مجتمع مسکونی دچار دود گرفتگی شدید شد که ماموران ۱۲۵ پس از مهار آتش و نجات جان شهروندان، برای تخلیه دود با استفاده از فن های فشار مثبت، عمل تهویه را انجام دادند.

وی ادامه داد: کارشناسان سازمان دلیل وقوع آتش سوزی را مجاورت مقداری لباس با دستگاه کباب پز که در تراس واحد مسکونی قرار داشت، اعلام کردند.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>