مهاجرت به استرالیا از هند – در حال حاضر به آسانی به عنوان Abc

[ad_1]

استرالیا, زمین معروف برای آرامش و کمتر از بتن شده است که اغلب به عنوان اولین اولویت برای تعطیلات و کوتاه مدت اوقات فراغت باقی بماند. اما با افزایش تحولات و آسمان دست زدن به skylines این زمین در حال حاضر ایده آل به عنوان یک خانه رویایی برای بسیاری از خانواده هند. در شکار برای چشم انداز بهتر و اسراف در شیوه زندگی نزدیک به 5 لاخ سرخپوستان فایل برای ویزا به استرالیا هر سال و در تلاش بر روی شانس خود را برای موفقیت در استرالیا, مهاجرت.

چرا استرالیا برای طولانی مدت باقی می ماند ؟

برای سرخپوستان استرالیا یک محل مناسب به ساکن. هنگامی که شما حرکت می کند به استرالیا بدون توجه به هر کدام ایالت یا منطقه شما را انتخاب کنید به نقل مکان از جمعیت استرالیا را به شما می دهد بهترین خود را برای حمایت از این محل راحت است. قطعا آنها ارائه پشتیبانی به شما احساس می کنید محل ساده است ،

یکی دیگر از دلایل خوبی برای سرخپوستان به نظر استرالیا دولت استرالیا. همراه با شهروندان خود دولت استرالیا باعث می شود محل مناسب به ساکن و بدون هیچ گونه محدودیت یا محدودیت. دولت طراحی کرده است یک برنامه ویزای توسط آن حرفه ای با مهارت های خوب و کالیبر می تواند حرکت کند به این کشور و از همه حقوق برابر شهروندان است. این برنامه ویزای نامیده می شود اقامت دائم.

پس از به دست آوردن این وضعیت اقامت دائم دولت باعث می شود آن را حتی ساده تر و دنج به صورت حرفه ای با ارائه اقامت طولانی مدت و کار حقوق آموزش و پرورش رایگان را برای کودکان و نوجوانان رایگان پزشکی و مراقبت های بهداشتی برای تمام اعضای خانواده و مهمتر از همه علامت های روابط عمومی به عنوان دارندگان اولویت بالا برای بهترین مشخصات شغل.

علاوه بر این, در پایان چهار سال موفق به اقامت در استرالیا دولت استرالیا فراهم می کند روابط عمومی دارندگان سود گسترش اقامت خود را با درخواست برای شهروندی استرالیا.

آنچه که یک ویزای اقامت دائم?

ویزای اقامت دائم است که مجوز رسمی صادر شده برای داوطلبان واجد شرایط برای اقامت, کار و اقامت در استرالیا و بدون هیچ گونه محدودیت. اگر شما با موفقیت به دست آمده این ویزا پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از منافع شما خواهد بود با بهره گیری به عنوان اقامت دائم استرالیا. بسته به معیارهای واجد شرایط بودن و منبع استرالیا مهاجرت, شما می توانید درخواست برای هر یک از زیر برنامه ویزای:

ماهر مستقل ویزا (زیرگروه 189)– اگر فکر می کنید که شما باید مهارت بالا مناسب تجربه کاری و بهترین core human capital factors شما می توانید به دست آوردن روابط عمومی از طریق این ویزا.

ماهر نامزد دریافت ویزا (زیرگروه 190)– اگر فکر می کنید که شما باید مهارت های که در دیدار با الزامات خاص استرالیا, دولت, شما می توانید درخواست برای یک دولت نامزدی از طریق این ویزا.

ماهر منطقه ای (موقت) ویزا (زیرگروه 489)– اگر شما هر گونه نسبی ساکن در هر منطقه از استرالیا و مایل به حمایت از شما, شما می توانید درخواست برای روابط عمومی تحت این برنامه است.

Skilled Recognized Graduate Visa (زیرگروه 476)– اگر شما تازه فارغ التحصیل مهندسی با تجربه کاری ندارد و شما می توانید در ابتدا درخواست ویزا گرنت تحت این برنامه پس از استرالیا PR در آینده است.

استرالیا PR ویزا آسان برای شما ؟

قطعا آن است; به شرطی که شما یک سن کمتر از 40 سال مدرک کارشناسی و حداقل دو سال تجربه کار در یک شغل ذکر شده در مشاغل لیست از استرالیا و خوب مهارت های زبان انگلیسی. همه این عوامل در نظر گرفته و تحت استاندارد نقاط مبتنی بر شبکه از استرالیا نمرات محاسبه می شوند. اگر شما محاسبه می رسد به 60 امتیاز و سپس شما باید تمام حقوق برای درخواست استرالیا PR ویزا.

پس از مهاجرت استرالیا کار می کند با یک روش امتیاز بر اساس سیستم مهاجرت شما نیاز به محاسبه نمره خود را به منظور می دانم که آیا روابط عمومی است که برای شما یا نه. در این راستا بهتر است توصیه می شود که یک متخصص کمک گرفته شده است به صورت دقیق و زمان پسند نتایج.

چه روند کند آن را به استرالیا PR?

برای درخواست مستقیم استرالیا PR ویزای آن شامل 7 مرحله فرایند انعطاف پذیر. یک نگاه اجمالی از استرالیا PR روند ساختار:

· مهارت های ارزیابی: مهارت های ارزیابی شده طبق استاندارد استرالیا

· ابراز علاقه: پروفایل آنلاین با تمام جزئیات در مورد شما باید ایجاد شود

· استخر از برنامه های کاربردی: مشخصات اراضی به استخر و ارزیابی در برابر دیگران بر اساس نمره

· دعوت به اعمال می شود: پروفایل با بالاترین نمرات تنظیم برای زمان صادر ITA

· DIBP نرم افزار: 90 روز زمان داده شده است را نهایی PR نرم افزار همراه با PR هزینه

· پزشکی و PCC: سلامت اسناد و مدارک و شواهد از شخصیت اخلاقی باید تولید شود

· تایید ویزا: پس از بررسی و تایید ویزا صادر شده است به شما

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به استرالیا از هند مهم است که شما اقامت کامل از روند اخیر تغییر حکومت و ویزا سیاست. اگر شما قادر به ماندن آگاهانه در این جنبه شما می توانید به کمک هر یک از بهترین استرالیا مشاوران مهاجرت در هند.

چه چیزی می تواند یک مزیت اضافه شده به روابط عمومی خود را برنامه ؟

پیشنهاد کار-پیشنهاد کار از هر گونه مشهور استرالیا کارفرما افزایش شانس برای سریع روابط عمومی. اگر شما مرتب پیشنهاد کار شما به عنوان اولویت اول برای روابط عمومی.

همراه با همسر- ترکیب یک همسر واجد شرایط می تواند کمک به شما برای افزایش امتیاز خود را در نرم افزار. این راه را سریعتر ITA.

دولت نامزدی- که نامزد دریافت جایزه توسط یک دولت که بیشترین استفاده از تمام. این نه تنها باعث افزایش شانس برای سریعتر ویزا اما همچنین افزایش برداشت خود را برای استرالیا فرصت های شغلی.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>