مقایسه قیمت و امکانات انواع گوشی آیفون

با روی آوردن صنعت گوشیهای هوشمند به صفحهنمایشهای بزرگتر، اپل هم مجبور شد به نیاز بازار با گوشیهای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس پاسخ دهد. OS سیستم عامل اختصاصی شرکت اپله که روی iPhone , گوشی آیفون ضد آب است iPad و iPod نصب میشه . این فناوری که با نام جدید «لمس سه بعدی» (3D Touch) معرفی شد قادر است میزان فشار وارده روی نمایشگر را تشخیص دهد و مطابق با آن عملکردهای مختلفی را انجام دهد. اپل فناوری 3D Touch را در بازار عرضه کرد و آن را با بسیاری از برنامه های خاص خود سازگار نمود.

این واسط برنامهنویسی به سرور های مراکز بهداشت جهانی اتصال دارد و پیوسته لیست بیماران کرونایی را دانلود و بهروزرسانی میکند. پیشسفارش آیفون 13 از 17 سپتامبر یعنی 26 شهریور آغاز خواهد شد و در روز 24 سپتامبر (2 مهر) هم آیفون وارد بازارهای جهانی خواهد شد. این ۳۶۴ روز از روزی شروع میشود که گوشی شروع به کار کرده باشد . لازم به ذکر است در آن شرایط از فلش دوربینها استفاده نشده است. توصیه می کنیم در صورتی که دانش کافیه نحوه باز کردن قفل گوشی آیفون را ندارید، از دستکاری آن بپرهیزید و آن را به متخصصین مجرب بسپارید.

این کمپانی با برگشت به روتین چندین ساله خود، این سری را در ماه سپتامبر عرضه کرد. درست زمانی که بیماری همه گیر ویروس کرونا رخ داد و ضربه های سنگینی به اقتصاد وارد کرد، این تلفن فوراً به موفقیت رسید. این مسئله ی مهم از نگاه تیز بین اپل دور نماند و سبب طراحی گوشی های سبک وزن شد برای مثال گوشی آیفون 12 با صفحه نمایش 6.1 اینچی دارای وزن 164 گرم و گوشی آیفون 12 مینی دارای وزن 135 گرم می باشد.

با این ابعاد و اندازه ها، به سادگی می توان گفت که با یک گوشی خوش دست و راحت روبرو هستیم که با وزن مناسبی که دارد، به هیچ عنوان باعث خستگی دست ها در استفاده های طولانی مدت نخواهد شد. خیلی از کاربرانی که با گوشی های اپل کار نکردن شاید ندونن که علت بالا بودن قیمت آیفون چیه . اگر دوس دارید یه آیفون بخرید بهتره قبل از هر چیزی قیمت آیفون رو در علم فردا چک کنید . برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت محصولات اپل توصیه میکنم این مطلب رو حتما بخونید « چرا محصولات Apple گران هستند ؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با گوشی آیفون 4s وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش سئو