معلولیت بیمه طرح در استرالیا

[ad_1]

بسیاری از مردم در مواجهه با وضعیت مراقبت از یک فرد معلول. برخی از پدر و مادر نمی خواهد تسلیم فرزند خود را به یک موسسه در حالی که آنها همچنان به انجام این کار به دنبال پس از آنها در خانه. مشکل این است که آنها مسن تر رشد می کنند و بار سنگین است. هنگامی که یک جنده, کوادری پلژی یا کسی که رنج می برند از تولد بیماری های مانند ستون فقرات بیفیداو یا برخی دیگر از بیماری ناتوان کننده چه چیزی می تواند به یک انجام دهید ؟

کودکان نیز در این ترکیب به عنوان یک پدر و مادر که ممکن است تنها پدر و مادر قراردادهای چیزی مانند مولتیپل اسکلروزیس یا سرطان است. این بیماران در حال ترک در خانه و فرزند ارشد به نظر می رسد پس از آنها. در برخی از مقالات برجسته در رسانه های این نهاد آنها را در یک نقطه ضعف بزرگ با تحصیل و زندگی یک بچه عادی زندگی.

وجود دارد بسیاری از مشکلات مربوط به معلولیت مانند مراقبت از مهلت ارائه ویژه حمل و نقل فاصله رفت و آمد و نیاز به پشتیبانی از تجهیزات است که آن را بیش از این صفحه به لیست همه آنها را. در یکی دیگر از برجسته داستان یک مرد نیاز به یک جرثقیل برای بلند کردن او از تخت برای شستشو و مقاصد بهداشت.

با اعتبار کامل به دولت گیلارد در استرالیا یک طرح راه اندازی شد به نام معلولیت بیمه طرح (DIS) به اثر آمده در شروع سال 2016. پس از آن شده است وجود دارد تغییر دولت و 2 متفاوت نخست وزیر. تحت ابوت دولت آینده به این طرح در نظر گرفته شد بیش از حد گران قیمت و در انتظار قرار داده شد برای شروع در سال 2017, بعد از بسیاری از تظاهرات.

نخست وزیر بعدی Turnbull, در حال حاضر نشان می دهد که Medicare levy بود افزایش 0.5% برای آن پرداخت. آن است که در حال حاضر در عمل اما تبعیض آمیز در اثر آن. برای دریافت بر روی آن یکی را عملا به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی با مقدار زیادی از مصاحبه گواهی های پزشکی و دیگر چیزهایی که حتی در نظر گرفته شود. انتظار برای پذیرش یک است.

این طرح به شدت مورد نیاز به صندوق الزامات بسیاری از کسانی که در این وضعیت که در آن جایگزین یک دولت-بودجه موسسه که هزینه مالیات دهندگان خیلی بیشتر تحت مدیکر طرح در حال حاضر عامل. نگه داشتن مردم در خانه خود است و این رویکرد جدید به مشکلات پزشکی و پیری است. همچنین بهتر برای معلولان است که کمتر احتمال دارد به خارج از خانه مراقبت است. این فقط نیاز به روش درست.

در حالی که دولت در مورد به صرف $120 میلیون دلار در پستی رای در مورد ازدواج همجنسگرایان و مهم است که باید توسط مجلس این واقعیت است که آن را در حال گریه ضعیف در مورد NDIS است و احساساتی. آنها نیاز به فقط با آن و بسیاری از مردم برخی از ضروری مهلت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>