مالزی همچنان یک کانون مهم برای خریداران خانه چینی است

مالزی برای خریداران املاک چینی جذاب است و پنج بازار برتر آنها کوالالامپور ، جوهور بهروو ، ملاکا ، کوتا کینابالو و شاه علم است.

جورج چمیل ، رئیس اجرایی IQI گفت که کوالالامپور بیشترین سهم خریداران چینی را در سال 2019 به دست آورد.

كمیل گفت برنامه هایی مانند مالزی من دوم خانه (MM2H) باعث شده است كه مالزی به یك مقصد محبوب سرمایه گذاری و بازنشستگی تبدیل شود.

 مالزی برای خریداران با انگیزه از سبک زندگی ، بازنشستگی یا تحصیلات جذاب است.

وی گفت: “مالزی مدتهاست که مورد علاقه سرمایه گذاران برای خریداران چینی است. از استانداردهای مقرون به صرفه ای برای زندگی ، کیفیت بالای زندگی ، امکانات پزشکی و مؤسسات آموزشی قابل دسترسی برخوردار است.

وی گفت: “بررسی Expat Insider 2019 نشان داد که مهاجران در مالزی به طور کلی از قیمت مناسب زندگی در این کشور راضی هستند و به راحتی می توانند در آن زندگی کنند.

وی گفت: “MM2H در بین شهروندان چینی محبوب بوده است ، که 30 درصد از بیش از 42000 برنامه درخواست شده مصوب 2012 تا 2018 را به خود اختصاص داده اند.”

براساس گزارشی از IQI ، مالزی برای دومین سال پیاپی در سال 2019 به عنوان ششمین مقصد برتر دنیا در رده بندی قرار گرفته بود.

كمیل امروز در بیانیه ای اظهار داشت كه این یافته مبتنی بر استعلام خرید است كه توسط خریداران ملك چینی در بیش از 90 كشور انجام شده است.مشاوره شریف همراه همیشگی شما برای خرید ملک در مالزی خواهد بود.

پنج مقصد برتر برای خریداران ملک چینی در سال 2019 شامل تایلند ، استرالیا ، ژاپن ، ایالات متحده و کانادا بودند.

انگلیس ، ویتنام ، امارات ، ویتنام و فیلیپین در رتبه های هفتم تا دهم قرار گرفتند.

 

كمیل گفت طبق این گزارش ، استعلامات مربوط به املاك مسكونی در مالزی توسط خریداران چینی در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 ، 2/40 درصد افزایش یافته است.

 املاک در مالزی نسبت به سایر کشورهای آسیا و فراتر از آن برای آنها ارزان تر و جذاب تر است.

“علاوه بر این : مالزی قیمت ملک نسبتاً کم ، تأمین اعتبار موجود تا 80٪ یا 85٪ از کل قیمت خانه ، اجاره نامه پیشرفته و خدمات مدیریت املاک ، حق مالکیت سهام آزاد و یک سیستم قانونی توسعه یافته را ارائه می دهد که خریداران را از بهره برداری محافظت می کند. ” .

چیل گفت: خرید ملک مرزی توسط مصرف کنندگان چینی به سرعت در حال پیشرفت است زیرا این خریداران در حالی که به دنبال تنوع دارایی هستند ثروت ، انگیزه و پختگی کسب می کنند.

“با همان مقدار پول ، آنها می توانند یک ملک با اندازه بزرگتر را در مالزی نسبت به خرید در چین یا هنگ کنگ دریافت کنند.
آنها همچنین ممکن است به عنوان مثال برای بازنشستگی یا برای کار در مالزی نقل مکان کنند ، یا ممکن است فقط از آن استفاده کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>