لیفت شقیقه|هزینه لیفت شقیقه

به طور میانگین قیمت چسب لیفت بینی در بازار حدود 20 تا 30 هزار تومان است. اثراتی که ژل بر شقیقهها میگذارد بلافاصله آشکار می شود و بعد از دو یا ۳ روز تورم به وجود آمده برطرف شده و حدود دو هفته طول میکشد تا این تورم به طور کامل از بین برود.

ممکن است در مورد لیفت ابرو یا شقیقه با نخ تبلیغات زیادی دیده باشید، واقعیت این است که نخ در این قسمت نتیجه کوتاه مدت دو تا سه ماهه دارد و بعد از آن پوست به حالت قبل برمیگردد. بعد از عمل لیفت شقیقه دوران نقاهت لیفت شقیقه با پلکسر نی نی سایت کوتاهی خواهید داشت. این عمل حدود ۱ تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد.

این عارضه نیز با گذشت زمان بهبود پیدا می کند. ۳- زمان استراحت طاق باز بخوابید و چند بالش زیر سرتان بگذارید تا سر بالا تر قرار بگیرد. 4. افرادی که تمایل دارند چشمهایشان کشیده تر به نظر برسد. همچنین در لیفت شقیقه، خطر ریزش مو در محل عمل وجود ندارد، از آنجایی که محل برش لای موی شقیقه است، به راحتی دیده نمیشود و فرد میتواند بدون مشکل در اجتماع یا محل کار حاضر شود، طول خط برش و نحوه بخیه زدن به مهارت پزشک بستگی دارد .

کشیدن پوست شقیقه میتواند تنها با بیحسی موضعی و بدون خونریزی انجام شود. این عمل زیبایی برای افرادی خوب است که در ناحیه شقیقه و ابرو افتادگی پوست دارند و دچار افتادگی پلک هم هستند، البته در سنین بالاتر امکان دارد افتادگی پلک با عمل لیفت شقیقه بطور کاملا صلاح نشود و جراحی پلک هم نیاز باشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لیفت شقیقه یا چشم گربه ای ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو