لیست کامل سیسمونی نوزاد پسر و دختر همراه با قیمت

آیا خانهتان گنجایش وسایل اضافی و غیرضروری سیسمونی را دارد؟ 3. از جمله وسایل غیرضروری سیسمونی میتوان به دوربین مخصوص مراقبت از کودک، دستگاه های بخور، قنداق فرنگی، محافظ های لبه های تیز و … وسایل خواب نوزاد شامل تخت خواب، پتوی نازک و معمولی، قنداق و گهواره، تشک و متکای مخصوص نوزاد، و … است که رنج قیمتی بالایی دارند و معمولا جزو قسمت های گران قیمت تهیه سیسمونی هستند. لیست سیسمونی نوزاد شامل چه مواردی است؟ لباس های سیسمونی معمولا شامل لباس های رامپر، انواع سرهمی، بادی (زیر دکمه دار)، رامپر، انواع تیشرت، شلوار، سیسمونی 15 خرداد شرت و … اولین مورد برای تکمیل یک سیسمونی، خرید لباس نوزادی است.

اما برای این که بتوانید راحت تر خرید کنید، پیشنهادمان این است که لیستی از مهم ترین و ضرورترین مایحتاج نوزاد بر اساس بودجه خانواده تان انتخاب کرده و خیال خودتان را راحت کنید. ممکن است در برخی سایت ها عبارت خرید سیسمونی ارزان را مشاهده کنید اما مطمئن باشید یک محصول با کیفیت و بهداشتی قطعاً قیمت ارزان نخواهد داشت و در صورت ارزان بودن یک کالا باید به استاندارد نبودن آن شک کرد. پوشاک و وسایل بهداشتی یکی از ضروری ترین لوازم در سیسمونی نوزاد پسر به شمار می روند و شما می توانید پوشاک نوزادتان را تا سنین ۲ تا ۳سالگی تهیه نمایید توجه داشته باشید که بهتر است لباس های نوزاد را برای همه فصول سال تهیه کنید تا بعد از بدنیا آمدن فرزندتان به مشکل برنخورید.

البته اگر بودجه تان محدود است، بهتر است یا با لیست از پیش فهرست خرید از پیش تعیین شده به خیابان بهار بروید یا اصلا به پیشنهادهای اضافی فروشنده ها توجه نکنید وگرنه مجبور می شوید دو برابر از مقداری که پیش بینی کردید خرج کنید. رنج قیمتی این وسایل بسته به جنس و شرکت تولید کننده آن متفاوت است. مجموعه هومودکورز تنوع بالایی در تولید انواع مدل های سرویس های خواب را دارا می باشد . نمونه ای از فروشگاه کاسپین مد در تهران، اصفهان و مازندران نیز قرار دارد و می توانید در آنها انواع پوشاک، کفش، لوازم جانبی الکترونیکی و لوازم آرایشی بهداشتی را پیدا کنید.

شما میتوانید برای تهیه لباس های سیسمونی روی کارترزلند به عنوان عرضه کننده برند مطرح کارترز، با تخفیف ها و شرایط ویژه حساب کنید. خرید لباس هایی با رنگ های شاد، سفید، آبی و سایر رنگ هایی که به جنسیت مربوط نمیشود، میتواند گزینه مناسبی برای تکمیل سیسمونی باشد. لباس های برند کارترز که برندی کاملا شناخته شده در جهان و ایران میباشد، از نخ و پنبه طبیعی ساخته شده و به همین دلیل حساسیتی برای پوست لطیف نوزاد ایجاد نمیکند. فوق العاده لطیف و زیبا . کهنه نخی 10 تا برای باز گذاشتن بچه، خشک کردن تن بچه یا انداختن روی شانه در موقع آروغ گرفتن از بچه/ بهتر است از بازار پارچه، متری بخرید و بدوزید.

ایندکسر

آموزش سئو