فقط این نمایشگاه دینک در سرزمین اوز و چگونه به صحبت می کنند Strine

[ad_1]

بازدید از استرالیا است و یک تجربه هیجان انگیز برای بسیاری از دلایل. آن را مانند یک خارجی و عجیب و غریب کشور به بسیاری از آمریکایی ها هنوز شما لازم نیست برای خرید یک زبان خارجی دیکشنری برای دریافت با تعجب به پایین زیر.

اما نمی شود فریب خورده به فکر که استرالیا انگلیسی صحبت می کنند. خوب, آنها, البته, اما آنها صحبت نمی کنم آن را مانند دیگر انگلیسی زبان مردم است. با چند تغییرات جزئی در اصطلاح و سرعت زبان همان است که در سراسر استرالیا. وجود دارد هیچ گویش های منطقه ای به عنوان وجود دارد در ایالات متحده است. شاید به روت استرالیا گوش ممکن است وجود دارد برخی از تفاوت های جزئی اما برای بازدید کنندگان استرالیا همه صدا همان.

من استرالیا هستم داشتن متولد شده در بریزبن شهر پایتخت کوئینزلند در استرالیا سواحل شرق. اگر چه من صرف بیشتر از سال های شکل گیری در ایالات متحده آمریکا تالار من و خانواده من باقی مانده اند بسیار نزدیک است و من می توانم صحبت می کنند Strine با بهترین آنها را.

چه Strine شما بپرسم ؟ به خوبی از آن زبان عامیانه استرالیا و آن را جذاب و رنگارنگ, نه به ذکر است اغلب دشوار است برای خارجی به تفسیر.

استرالیا متشکل از شش ایالت و دو سرزمین اگر چه وجود دارد یک مقدار کمتر شناخته شده در قلمرو شناخته شده به عنوان شهر سیدنی،. تمام ایالات متحده و سرزمین های منحصر به فرد و زیبا در حق خود. کشورهای در حال در هیچ منظور خاص, Victoria, New South Wales, Queensland, استرالیا ساوت استرالیا و جزیره خارجه تاسمانی. دو سرزمین های قلمرو شمالی و استرالیا australian Capital Territory.

در اولین سفر خود به زمین را تحت شوهر من تحت تاثیر قرار گرفته بود با نه تنها غیر معمول گیاهان و جانوران این سرزمین وسیع اما به خصوص با حسن نیت و دوستی از استرالیا. در واقع ما تحت درمان قرار گرفتند به خوبی توسط همه وجود دارد که من استرالیا rellies (بستگان به شما Yanks) تصمیم گرفت که آنها باید اتخاذ یک “Yank” لهجه به طوری که آنها بیش از حد می تواند دریافت همین درمان توسط هموطنان خود را.

مهم نیست که چه وضعیت شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در حالی که تور استرالیا شما خواهد شد با استاندارد استرالیا پاسخ “هیچ نگرانی همسر” و یا “یک مشکل نیست.” از اواخر سال, من متوجه شده ام که “هیچ نگرانی” پاسخ خزنده به آمریکا واژگان. گمان می کنم به دلیل در برخی از بخش های بزرگ به محبوبیت اواخر شکارچی تمساح, Steve Irwin.

اگر شما می گویند “متشکرم” به یک دلار استرالیا انتظار نداریم که آنها می گویند: “شما خوش آمدید” در بازگشت. آن را بخشی از واژگان خود را. آنچه شما را بشنود دلچسب است “هیچ نگرانی” همراه با نشاط و لبخند.

استرالیا البته دارای اشکالاتی هم مثل هر کشور است. قیمت اکثر اقلام بسیار بالاتر از آنچه که آمریکایی ها برای پرداخت همان کالا. یک آمریکایی است که در استرالیا بسیار به استرالیا ضرر است و مالیات بر فروش و اوج. در یک زمان در اوج بود و به ندرت شنیده می شود بنابراین اگر شما یک راهنمای سفر و آنها می گویند اوج است و نه سفارشی شما باید چاک آن و آماده به نکته.

ما در طول سه هفته اقامت ما بازدید پنج شش ایالت تامائولیپاس. آن خواهد بود بسیار دشوار است به نام یکی از محل های مورد علاقه اما اگر من مجبور به انتخاب فقط یکی از آن را باید زیبا ناهموار جزیره خارجه تاسمانی.

تاسمانی واقع شده است خاموش نوک جنوبی و استرالیا و یک شب سوار کشتی دور (بسیار توصیه می شود) و یا یک پرواز کوتاه با هواپیما از ملبورن استرالیا است. تاسمانی در مورد تا آنجا جنوبی به عنوان شما می توانید بروید و هنوز هم در تمدن. نوک جنوبی تاسمانی است که هم مرز با اقیانوس قطب جنوب و این نیز که در آن بدنام تبعیدگاه از پورت آرتور واقع شده است.

بدون توجه به جایی که شما سفر در اونس هر چند شما را بشنود بسیاری از زیر عبارات و آن شما را به خوبی به یاد داشته باشید آنها را. استرالیا عشق به صحبت در قافیه بیش از حد. در هیچ زمان و در همه شما باید تلفن خود را, کودکان و نوجوانان, بیلی درب و یا شما می خواهید به چیزی است که یک قصاب قلاب (شما به آن نگاه کنید). در ابتلا به? این بسیاری از سرگرم کننده را به صحبت می کنند Strine.

برخی از قابل توجه دیگر کلمات را در ذهن نگه دارید: اگر شما را به یک آبی با یک دلار استرالیا به این معنی که شما باید به مبارزه با. اگر مردم به شما به عنوان یک bluey آنها تماس شما یک جنگنده آنها اشاره به رنگ موهای خود را قرمز…!! بله در استرالیا یک bluey است ، به شکل.

اگر چیزی خوب است, آن beaut یا درخشان. اگر چیزی بزرگ است آن را bonza یا bonzer. (bonzer بودن تلفظ دقیقا مانند bonza متوسط استرالیا).

Brekky صبحانه است.

باب عموی خود را. شما فقط درک یا چیزی وجود دارد که شما باید آن را.

یک بو جوانه زدن (حیله گر نگاهی به کسی یا چیزی)

اگر شما در حال دعوت به تاکر شما دعوت به پیوستن به آنها را در یک وعده غذایی.

استرالیا مردان blokes و واقعا خوب آدم می تواند همسر خود را.

Drongo یک فرد احمق و یا سفیه و احمق.

در حالی که در استرالیا سعی کنید برای جلوگیری از به عنوان یک ضربه-در (buttinsky) و یا پس زدن دهنه اسب punisher یا earbasher (nonstop گوینده) یک earwigger (شهابى) یک ratbag (یک ne’er را خوب انجام دهد) یک لیوان (یک چیزی می دانید) و یا یک galah (نگاه کنید همه از بالا). یک galah نیز زیبا, بومی, پرنده, اما اگر شما به نام یکی نیست با تعریف مدت است.

اگر کسی به شما می گوید برای رفتن به Buggery شما گفته بودن نه تا به سادگی به دور و یا نگه داشتن بینی خود را از کسب و کار خود را.

اگر شما احساس بیمار شما کلاه بردار. اگر کسی می رود کلاهبردار در شما نگاه بهتر است. آنها ممکن است به دنبال یک آبی.

استرالیا هم دوست دارم برای کوتاه کردن کلمات خود را اضافه کردن به سردرگمی تجربه بازدید کننده. بنابراین اگر یک دلار استرالیا به شما می گوید که او تمام mod منفی او بدان معنی است که او دارای تمام امکانات مدرن و عادلانه دینک (حقیقت کوتاه از استرالیا بیان منصفانه dinkum). همچنین او را به آن قصاب را (همان که در بالا به آن قصاب قلاب البته کوتاه به قصاب است).

اکثر استرالیا در حال سرگرم کننده دوست blokes و پرندگان (دختران) است که همیشه آماده به شما عادلانه (منصفانه معامله).

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن در حالی که سفر وجود دارد نه به winge (شکایت) و یا عمل به هیچ وجه مثل یک larrikin (دلقک). انجام این کار می تواند در استرالیا به نظر شما خونین مزاحم.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از strine شرایط عبارتند از اینجا و اگر شما نمی فهمید که چیزی که یک دلار استرالیا می گوید, فقط بپرسید و آنها به شما بگویم. البته آنها ممکن است آن را توضیح دهید به شما در strine اما آن را فقط می توان به فشار با نوک انگشت کمی سرگرم کننده شما. استرالیایی عشق به آن لذت ببرید و به برخی از مهمترین گذاشته مردم در جهان است.

پس از بازگشت به خانه شما می توانید خیره دوستان خود را با داشتن یک خوب chinwag (یک چت خوب) گفتن همه آنها را در مورد این سرزمین و مردم آن و این که dinki-di (خوب درست استرالیا).

ما امیدواریم که برای بازگشت به میهن من دوباره به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم پیدا کردن کسی که به فریاد (پرداخت) برای سفر و خواهد بود که سیب (خوب).

استرالیا – آن را بزرگ همسر!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>