فرمول 4 مرحله ای راهنمای خرید تلویزیون

راهنمای خرید تلویزیون

مرحله 1 راهنمای خرید تلویزیون : دامنه قیمت خود را انتخاب کنید.

بدون شک هر چه پول بیشتری پرداخت کنید ، تلویزیون با امکانات بیشتر در اختیار خواهید داشت .

در واقع باید گفت قیمت تمام شده یک تلویزیون بسیار کم شده است اما با توجه به افزایش قیمت دلار در ایران و تورم موجود در بازار قیمت تمام شده برای آن در ایران بسیار زیاد شده است . با این وجود با یک قیمت معمولی می توانید یک تلویزیون 42 اینچ خوب خریداری کنید اگر بیشتر هزینه کنید می توانید تلویزیون حرفه ایی و کارآمد 65 یا 75 اینچ را به خانه بیاورید .

بدون شک پول بیشتر ، یعنی راهنمای خرید تلویزیون با کیفیت تر و با کنتراست بیشتر می توانید داشته باشید . . و مهمتر از همه ، پول بیشتر به شما یک صفحه بزرگتر نیز می بخشد . البته فراموش نکنید پول زیادی پرداخت کردن هم درست نیست ، بهتر ایت بین قیمت و نیاز شما یک عدالت برقرار باشد .

راهنمای خرید تلویزیون

راهنمای خرید تلویزیون

مرحله 2 راهنمای خرید تلویزیون ، اندازه تلویزیون خود را انتخاب کنید .

هرچه بزرگتر بهتر
در گذشته اندازه مبل خانه کوچک یا بزرگ بودن تلویزیون را مشخص می کرد . (در واقع هر چه کاناپه دور تز تلویزیون بزرگتر ، عبارت هایی که در گذشته بیان می شد .) اما تکنولوژی راهنمای خرید تلویزیون ها امروز تمام این قوانین را دوباره بازنویسی کرده است .

هر بررسی که در مورد تلویزیون های 4K انجام دهید سبب خواهد شد که به این نتیجه برسید ، هر چه صفحه بزرگتر باشد بهتر خواهد بود . این روز ها تلویزیون ها تنها مختصر به کیفیت تصویر و اندازه تصویر نخواهد شد ، بلکه طراحی های منحصر به فرد آن ها سبب می شود تا جزیی از زیبایی های خانه به شمار آیند . تلویزیون هایی با جعبه عای بزرگ و سیاه که فضای بسیار زیادی از خانه را به خود اختصاص می دادنند ، تا امروزه که تلویزیون ها در طرح هایی طریف صفحات تا 100 اینچ را در اختیار شما قرار می دهند .

به عنوان مثال ، هنگام خاموش بودن ، قاب تلویزیون سامسونگ از آثار هنری واقعی قاب بندی شده ، قابل تشخیص نیست. هنگامی که روشن است ، یک راهنمای خرید تلویزیون 4K بسیار جذاب و کامل است. تلویزیون Wallpaper ال جی در واقع شبیه آثار موجود در موزه است ، این تلویزیون با یک آهن ربای بزرگ به دیوار متصل شده است .

نکاتی از متخصصان ما در راهنمای خرید تلویزیون

جدیدترین گزینه های نصب و راهنمای خرید تلویزیون به شما امکان می دهد تا تلویزیون خود را روی دیوار (مانند یک برچسب) یا بالاتر از شومینه با جدیدترین مونتاژهای شومینه قرار دهید. که در نهایت تلویزیون فضای کمتری را اشغال می کند ، کوچکتر به نظر می رسد و کم تحرک تر است. (بعلاوه ، نصب دیواری به این معنی است که برای قرار دادن تلویزیون نیازی به خرید چند قطعه مبلمان غول پیکر ندارید.)

مرحله 6 راهنمای خرید تلویزیون ، خرید تلویزیون هوشمند

تلویزیون های هوشمند امروزی کاملا خوش ساخت و استاندارد ساخته شده اند . یک تلویزیون هوشمند به شما امکان می دهد:
دیگر نیازی به کنترل ندارید و فارغ از سیم و ریموت کنترل و …. می توانید از تلویزیون استفاده کنید .
این ویژگی را در تلویزیون های هوشمند برنامه هایی ارائه می دهند . این برنامه ها دیگر نیازی به سیم و کنترل و دکمه برای فرمان دادن به تلویزیون وجود ندارد .
سرویس های پخش مانند Netflix ، Prime ، Hulu ، YouTube و Amazon Prime Video.

تقریبت هر محتوایی را می توان در راهنمای خرید تلویزیون های هوشمند اعم از تمام فیلم های خانگی ، عکس ها و موسیقی در تلفن یا رایانه خود مشاهده کنید.

راهنمای خرید تلویزیون از بست رویو

نکاتی از متخصصان ما:

برای این که راهنمای خرید تلویزیون هوشمند شما همیشه آماده به کار باشد و مشکلات قطعی اینترنت را تلویزیون نداشته باشد . می توانید به جای اتصال WiFi از طریق کابل اترنت تلویزیون هوشمند خود را به شبکه متصل نمایید . از این رو همیشه بدون مشکل از آن استفاده می کنید .

اگر تلویزیون هوشمند ندارید ، هنوز می توانید از طریق دستگاههایی مانند Xbox ، Roku ، پخش کننده Blu-ray و Apple TV با اتصال مستقیم از امکانات یک تلویزیون هوشمند بهره ببرید .

مرحله 7. راهنمای خرید تلویزیون : درگاه اتصال

کابل ها و پورت های ارتباطی در هر تلویزیون متفاوت و بسیار مهم هستند .

ارتباط رسیور و تلویزیون امروزه با استفاده از کابل HDMI صورت می گیرد ، درگاه HDMI امروزه در تلویزیون ها جایگزین درگاه های قدیمی شده است
کابل ها : قطعا با پیشرفت تکنولوژی شما نیازمند استفاده از کابل هایی هستن که قابلیت انتقال تصاویر را بدون این که کیفیت آن ها خراب شود داشته باشید . کابل HDMI به تسبت سایر کابل های قدیمی امروزه قادر است با پهنای باند زیاد خود داده ها و تصاویر را بسیار سریع تر منتقل کند . پس راهنمای خرید تلویزیون های امروزی را نمی توان از سیم های رابط AV برایشان استفاده کرد . مثل این که شما یک فراری داشته باشید و لاستیک های پراید رو روش گذاشته باشید . از سایت بست رویو می توانید اطلاعات جامع تری نسبت به کابل ها بدست آورید .
پورت ها : به دنبال حداقل 4 پورت HDMI در تلویزیون خود باشید. (دستگاه هایی مانند جعبه بازی ، نوار صدا و اپل تی وی هر کدام به پورت HDMI خود نیاز دارند )
اتصال بلوتوث: بسیاری از تلویزیون ها بلوتوث را فعال می کنند و اگر هدفون بلوتوثی دارید که با تلویزیون شما کار می کند امکان قدم زدن در خانه ، گوش دادن به برنامه مورد علاقه خود با هدفون بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران را برای شما فراهم می کند .

مطالعه یک راهنمای خرید تلویزیون می تواند بسیار راه گشا باشد . با جست و جو در اینترنت سایت های بسیار زیادی وجود دارد که مطالب مختلفی در جهت خرید یک تلویزیون را در اختیار شما قرار داده اند . پیشنهاد ما سایت بست ریو می باشد . این سایت به کمک تیم خبره خود به روز ترین لیست پیشنهاد خرید تلویزیون را در اختیار شما قرار می دهد . همچنین با ارائه یک راهنمای خرید تلویزیون ساده شما را از سردرگمی در بازار نجات می دهد . حال آن که بست ریو راهنمای خرید سایر کالا ها را نیز دراختیار شما قرار می دهد . از طرفی امکان سفارش آنلاین کالا های مورد نظر نیز از بست رویو وجود دارد .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>