فراتر از آروماتراپی

[ad_1]

آروماتراپی در ساده ترین تعریف است بوی بخارات برای بهداشت و رفاه اثرات هرجور به دست آورد. این مقاله به بررسی یک مقطع از هنر و پیشنهاد یک دوره آینده جهت برای کسانی که حرفه ای نیست که مایل به قیری با آروماتراپی برس.

البته عطر خوب عطر را ترک خواهد کرد شما را در قاب ذهن بهتر از بوی پوسیدن اجساد. به طور کلی درخواست تجدید نظر بصری از بوی خوب (و غیره) راه اندازی کرده است یک نابینا جهانی اعتیاد به مواد مخدره در اسانس تكیه آروماتراپی. در طول سال آن را به خود جلب کرده زیادی پیروی بی چون و چرا از افراد مشتاق به این باور ، در مقابل, آن را تولید کرده است, تحقیق فراتر از محدوده از آروماتراپی.

بسیار مخالف بوده است مسطح در برابر وحشی ادعا می کند که در مرز و یا حتی عبور از خط تقلب. که در آن وجود دارد پول می شود ساخته شده وجود دارد و فرصت طلبی. حقیقت این است که اغلب اولین تلفات.

پس از آن وجود دارد این است که به حرفه پزشکی است. آنها مدافعان برای حمایت و دفاع از پزشکی حقیقت است. متاسفانه وجود دارد فرصت برای لکه دار کردن عمل از آروماتراپی برای انگیزه های دیگر از نوع دوستی ترک دانشگاه به نجات. متاسفانه خیلی تحقیقات علمی است که در اثر غیر قابل دسترس برای عموم مردم به خوبی تحقیقات و مقالات را می توان گران.

سزاوار و یا در غیر این صورت داروهای جایگزین مانند طب سوزنی آیورودا کایروپراکتیک هومیوپاتی, حرکت شناسی, نور درمانی, جمجمه خوانی و غیره. آهسته بوده است به دست آوردن کشش در جریان اصلی پزشکی است. در هر زمینه ممکن است وجود دارد چیزی ارزشمند است. وجود دارد خطر پرتاب نوزاد با bathwater.

آروماتراپی با معنایی تعریف است که در قدم اهسته با همه چیز بوی بینی که صرفا مجهز به درک همه چیز بوی. بنابراین آروماتراپی زره شامل تنها از روغن های ضروری است. “ضروری” نیست چرا که ما نمی تواند بدون آنها زندگی می کنند اما از آنجا که ضروری است صرفا صفت از اسم “ذات” بودن بخار از مایع در پایین نقطه جوش.

این معنایی فریب گرفته و همراه با مردم از جمله کسانی که در به طور معمول این ادعا این معجون برای درمان چیزهایی مانند ADHD آرتروز و کلسترول بالا لوپوس, آسم, میگرن, سرطان, فیبرومیالژیا دچار سردرگمی و حتی بیشتر. آن است که وجود دارد در ارائه همه بدون لرز از اعتبار علمی. زنده باد دارونما!

پس از آن وجود دارد دیگران ساخت مبهم ادعا می کند که ترک مقدار زیادی از wiggleroom مانند “پاک هوا را از انرژی های منفی”, “بازگرداندن هماهنگی و تعادل بین ذهن و بدن”, “بازیابی انرژی روانی جریان”, “بازگشت به یک مرکز و چاکرا”. این و بیشتر تبدیل شده اند آروماتراپی مقالات از ایمان در برخی از محافل. بسیاری از آنها دیده می شود به عنوان بی معنی به ذهن آشنا در روش های علمی.

کنتراست این با خزه و همکاران در مقاله همکار بررسی “رایحه رزماری و اسطوخودوس اسانس Differentially بر شناخت و خلق و خوی در افراد سالم” که در آن آنها نشان داد اثر اسطوخودوس و رزماری روغن. 144 افراد در زمان مطالعه و بدون اطلاع از مطالعه طبیعت است. قبل و بعد از استنشاق آزمون شامل 15 کلمه به فلش بر روی صفحه نمایش برای 1 ثانیه و از شرکت کنندگان خواسته شد به یاد داشته باشید کلمات به عنوان بسیاری از آنها می تواند در فضای 60 ثانیه. بیشتر آزمايشات انجام شده با استفاده از 20 عکس محققان را قادر می سازد برای تست به یاد بیاورید و زمان واکنش.

اسمی به یاد بیاورید بهبود یافته از 5.5 برای گروه کنترل به 6.2 برای رزماری و نشان داد کمی تغییر برای اسطو خودوس عادی. اسمی واکنش زمان بهبود از یک نمره از 246 برای گروه کنترل به 259 برای اسطو خودوس عادی. کمی تغییر گزارش شده برای رزماری آزمون. آنها به این نتیجه رسیدند که روغن های ضروری می تواند به طور قابل توجهی بر جنبه های شناختی و عملکرد.

با توجه به ارزش یک مقاله توسط Sayorwan et al, که, با استفاده از الکتروانسفالوگرافی (EEG) اندازه گیری تغییرات فشار خون و ضربان قلب و تعداد تنفس قبل و بعد از روغن رزماری استنشاق توسط لباس شخصی گروه از افراد گروه شاهد است. یافته های خود را ارائه شواهدی وجود دارد که امواج مغز فعالیت سیستم عصبی خودکار پاسخ و خلق و خوی متحده می تواند تمام شود اصلاح شده با روغن رزماری استنشاق.

عطری به خوبی ممکن است یک اثر دارونما و به عنوان مثل آن است که یک چیز خوب است. با این حال از آن است که بو می دهد که روغن های ضروری خود کارآمدی اما این ترکیبات که شامل روغن. ترکیبات مانند اوژنول کارواکرول, تيمول Geraniol و منتول به نظر می رسد برای تحریک لينالول در حالی که به نظر می رسد برای آرام کردن و یا استراحت. پس از آن وجود دارد اوژنول بسیار قدرتمند آنتی اکسیدان نیز هست. این ترکیبات می توانند وارد جریان خون از طریق سیستم بویایی و ریه ها از طریق تنفس. جریان خون نیز می تواند تغذیه از طریق پوست با ماساژ و تماس با تکه های. دیگر مسیرهای ممکن در حال مصرف و تزریق داخل وریدی. دومی منوط به تحقیقات بیشتری نسبت به حال حاضر به نظر می رسد در ادبیات.

در نتیجه موضوع از روغن های ضروری است بنابراین بسیار گسترده تر زمینه غنی با پتانسیل کشف. بنابراین این مهم است که پزشکان که تجویز استفاده از روغن های ضروری در عمل خود را محروم خود را از هر ننگ است که رشد کرده در اطراف آروماتراپی. کل یک نام جدید برای عمل خود را کمک خواهد کرد تا فاصله خود را از هر گونه اشاره حقه بازی و دگم.

عموم مردم به خوبی ممکن است تردید به عنوان یک نتیجه از نظرات متضاد. این اسم بی مسمی “ضروری” کمک نمی کند. روغن فرار درمانی (VOT) به عنوان یک نام ممکن است بوجود امدن برخی از اعتماد به خصوص اگر پزشکان VOT محدود خود را به اثرات اثبات شده.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>