عطر عمده از کجا بخرم

ادوتویلت
“آب معطر” یا “ادو تویلت” حتی از ادوپرفیوم سبک تر است و به دلیل درصد بالاتر عطر عمده از کجا بخرم الکل و مقدار کمتری روغنهای اساسی که در ترکیبات آنها استفاده می شود ، بوی مطبوع تری دارد. از نظر تخصص ، ادو تویلت ضخیم تر از ادکلن است و در میان سه نت عطر ، ادکلن به نت اصلی اعتماد می کند و بنابراین دوام آن نسبت به عطرها بسیار کمتر است (حدود سه تا چهار ساعت). به دلیل ترکیب سبک تر بودن ادو توالت نسبت به عطر و ادوپرفیوم ، به نظر می رسد ادو تویلت برای محیط های کاری و جلسات رسمی گزینه عمده فروشی ادکلن گناوه بهتری باشد.

عطر مردانه

عطر
برخلاف تصور عمومی که عطر متعلق به خانمهاست و ادکلن به آقایان ، واقعیت ادکلن ارزان عمده این است که ادکلن ها به دلیل مقدار اسانس مصرفی در آنها (حدود 2 تا 5 درصد) و الکل بیشتر بسیار سبک هستند. بنابراین ، اگر به دنبال رایحه ای قوی و ماندگار هستید ، حتما هنگام خرید به برچسب بطری عطر توجه کنید.

اوفرش
علاوه بر ادکلن ، “مصرف بیش از حد” نیز به دلیل غلظت کم پخش عمده عطر، روغنهای اساسی و روغنهای بسیار کمتر (حدود سه درصد) و میزان زیاد الکل ، برای استفاده روزانه بسیار محبوب است.

آیا باید عطر طراح و صنایع دستی بخریم یا عطر بخوریم؟
عطر مردانه

اگر از طرفداران عطر و ادکلن هستید ، حتما اصطلاحاتی مانند عطرهای “Designer” ، “Artisan” و “Fang” را شنیده اید. اما آیا تفاوت این سه نوع عطر را می دانید؟ چه تفاوتی بین عطرهای طراح و Artisan و عطرهای Fang وجود دارد؟

عطر طراح
اگر خریدار مارک های لوکس و مشهوری مانند “باربری” ، “کریستین دیور” ، “تام فورد” ، “شانل” و شما هستید ، خریدار عطرهای “طراح” هستید. طراحان عطر طراح با توجه به سلیقه و نیاز عمومی بازار عطر ، عطرهای خود را طراحی و تولید می کنند.

عطر نیش
در میان نام و نامه های رسمی عطرها و ادکلن ها ، شاید کمتر اصطلاح عطر “نیش” را شنیده باشید و البته حق با شماست. کلمه فرانسوی “نیش” ، که به معنای تولید و توزیع محدود کالا است ، به عطرهای لوکس و گران قیمت استفاده می شود که عطر عمده توسط نخبه های طراح عطر استفاده می شود و لزوما صاحب مارک های لوکس و گران قیمت نیستند و می توانند عطاری های ناشناس با تجارت محدود باشند ، عمدتا برای افراد خاص یا آنها به تعداد محدود ساخته می شوند. عطرهای نیش که تا همین اواخر عطر اشراف ، ثروتمندان خرید ادکلن عمده و خانواده سلطنتی بودند ، در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. با این حال ، عطر “Fang” هنوز یک عطر برای ثروتمندان و ثروتمندان است.

عطر مردانه

عطرهای نیش در واقع یک کالای تجاری نیستند بلکه یک اثر هنری هستند. بد نیست بدانید که در سالهای اخیر همراه با رایحه های دلپذیر “مشک” ، “وانیل” و انواع میوه ها ، عطرهایی با رایحه های عجیب و معطر از “بدن کودک” تا “کاغذ” و حتی “خون” و “عرق” “لیست عطرهای اضافه شده. یکی از معروف ترین مارک های عطر ، مارک محبوب “Guerlain” است. با این حال ، مارک های معروف و محبوب عطر و خانه های مد لوکس ، از جمله خانه مد “Christian Dior” و مارک معروف “Tom Ford” ، در سال های اخیر با توجه به استقبال مشتریان خود ،خرید عمده عطر خط تولید عطرهای “Fang” خود را راه اندازی کرده اند .

عطرهای دستی
در دنیای پر زرق و برق عطر و ادکلن ، عطرهای “craft” نسخه کوچکتر و محصول شرکت های کوچکی هستند که بیشتر به فروش آنلاین و محلی اعتماد می کنند و صاحب یک عطرساز و مارک معمولاً یک نفر به اندازه تعداد انگشت شماری از کارمندان است. . عطرها با روغنهای اساسی محصول اصلی این عطرها هستند و بنابراین می توان گفت که خرید عمده عطر و ادکلن آنها نسخه کوچکتری از عطر “Fang” هستند. از مشهورترین مارک های صنایع دستی می توان به “DSH” ، “Le Labo” و “BYREDO” اشاره کرد.

درباره رایحه ها یا نت های بویایی بیشتر بدانید
عطر مردانه

رایحه یا رایحه اولیه: رایحه اولیه در واقع بویی است که بلافاصله پس از پاشیدن عطر یا ادکلن احساس عواطف پاک می کنید. نت اولیه عطر که معمولاً تند و تازه است ، به سرعت تبخیر می شود و بیشتر افراد مرتکب اشتباه می شوند و بلافاصله پس از استشمام نت اولیه ، عطر را انتخاب می کنند. رایحه اولیه معمولاً رایحه میوه هایی مانند پرتقال و لیمو و گیاهانی مانند اسطوخودوس و شکوفه های پرتقال و لیمو است.

رایحه یا نت میانی یا ثانویه: نت میانی عطر بلافاصله پس از بوی اولیه استشمام می شود و حدود 10 دقیقه یا بیشتر ماندگار می شود. نت های میانی معمولاً گل هایی مانند “گل رز” و “یاسمن” ، “علف و برگ درختان” ، میوه هایی مانند “توت” ، “هلو” و “گلابی” و ادویه جات مانند “جوز هندی” ، میخک ، “دارچین” هستند. و این انواع “فلفل” است.

رایحه یا نت آخر: رایحه اصلی و ماندگار نت آخر این است که خرید عمده ادکلن رسیدن به بینی حدود 30 دقیقه طول می کشد و در واقع همان رایحه ای است که تا انتها با شما می ماند. نت سوم معمولاً رایحه درختانی مانند “چوب درخت سرو” ، “خزه” ، “دود” ، “چرم” ، “مشک” و ادویه هایی مانند “وانیل” و “دانه تونکا” است.

نوع پوست و انتخاب عطر مناسب
توجه به نوع پوست شما در انتخاب پوست مناسب فروش عمده عطر و ادکلن نقش مهمی دارد

ایندکسر

آموزش سئو