طرح سنجش دانش‌آموزان کلاس اولی از اول تیر انجام می‌شود

طرح سنجش دانش‌آموزان کلاس اولی از اول تیر انجام می‌شود

[ad_1]

رضوان حکیم زاده امروز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش تاکید کردند با توجه به شیوع ویروس کرونا، اما تمامی روند و اقدامات مربوط به دانش آموزان باید به موقع انجام شود.

وی افزود: فرآیند ثبت نام سال آینده دانش آموزان نیز باید به موقع انجام شود. از این رو  ۲۲ اردیبهشت دستورالعمل ثبت دانش آموزان  را ابلاغ کردیم. 
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ادامه داد: دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان امسال با توجه به شرایط بحران کرونا نوشته شده است. آموزش و پرورش به فرآیند ثبت نام تاکید داشته و اینکه ثبت نام فقط یک فرآیند نیست و مهم ترین رویداد تربیتی زندگی دانش آموزان است.حکیم زاده خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امکان ادامه بحران کرونا در سال تحصیلی آینده نیز وجود دارد، هم زمان آموزش در فضای شاد هم انجام می شود تا اگر مشکلی از نظر کرونا وجود نداشت و بحران رد شده بود، از فرآیند ترکیبی فضای مجازی و کلاس حضوری برای آموزش استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام کلاس اولی ها در دو مرحله صورت می گیرد، اظهار داشت: کلاس اولی و نوآموزان باید از فرآیند سنجش استفاده کنند، از اول تیرماه سنجش پایه اولی ها آغاز و پس از انجام این فرآیند ثبت نهایی انجام می شود.
ادامه دارد…

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>