ضربان ساز سوء استفاده

[ad_1]

در یک روز عادی یک 80 ساله بیمار بی سر و صدا به من گفت که او تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا او با یک عمل جراحی برای قرار دادن ضربان ساز مصنوعی به قفسه سینه خود را. او را درک نمی کنند که دائم قلب دستگاه خواهد درست کند خود را ضرب و شتم قلب تخمگذار در قفسه سینه خود را از بدن بیمار در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در چنگال سرطان است. این عدم رضایت آگاهانه نگران کننده است و ما را با مسائل مهم مانند, که در بهره هستند از جمله دستگاه های پزشکی قرار داده شده است.

دکتر محمد Khadra استاد جراحی در دانشگاه سیدنی و نویسنده از بیمار: یک مرد سفری به استرالیا با سیستم مراقبت های بهداشتی است که باید وجود داشته باشد بیشتر بحث در اطراف تضاد منافع ناشی میشود که در روز به روز رایزنی های بین پزشک و بیمار است. Khadra توضیح می دهد که در مورد او مشاوره بیمار برای انجام عمل جراحی او را موظف به اطلاع رسانی است که تنها در صورتی که عمل جراحی پیش می رود را به او پرداخت می شود. باید مشاوره خود را بروید توجهی نشد و بیمار کاهش عمل جراحی وجود خواهد داشت بدون پرداخت.

من حمایت از موضع اخلاقی صورت گرفته توسط این دکتر خوب و تنها آرزو می کنم که آن را بیشتر به طور گسترده ای به تصویب رسید توسط حرفه پزشکی امروز است. من بیمار گفت که خود را متخصص قلب و عروق خواهد دریافت خواهید کرد بسیار خوش تیپ پولی مجموع برای خود کوتاه از ظهر کار می کنند ؟ آیا بیمار من درک می کنم که ضربان ساز نیست مشکل رایگان? من بیمار پشیمانی وابستگی می آید که با چنین دائمی تکنولوژی ؟ در که منافع این قلب بسیار شایع تحریک کننده, دستگاه های درج شده ? آیا کسی جز من مراقبت ؟

نرخ که در آن ما ضربان قلب کنترل می شود طبیعی ضربان ساز به نام چین و گره دهلیزی. این گره توده ای از سلول های تولید تکانه های الکتریکی که باعث می شود قلب به ضرب و شتم. ما قلبی انجام بافت هستند معاف از لرز از پیری اغلب منجر به تغییر انگیزه هدایت و بروز آریتمی قلب, مانند برادی کاردی و یا کند کردن ضربان قلب. زمانی که نرخ قلب ما می کند و ما می توانیم احساس خستگی حتی ضعف و گاهی اوقات نفس. قلبی طب غلبه بر مشکل آهسته قلب تپنده با درج یک ضربان ساز مصنوعی به قفسه سینه باعث قلب به ضرب و شتم سریع تر است.

ضربان ساز صنعت است و بخشی از تجهیزات پزشکی و دستگاه های ایالات متحده صنعت که شامل 12,000 شرکت با ترکیب درآمد سالانه در حدود 50 میلیارد دلار. طب مدرن به طور فزاینده ای با وسواس تکنولوژی در نظر گرفته شده برای گسترش یک فرد کمیت و کیفیت زندگی است. بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده به کاشت ضربان ساز قلب و اکثر این جمعیت مسن تر از 65 سال است. در سال 2005 یک بررسی نشان داد که کل جدید ضربان ساز قلب کاشته شده در استرالیا بود 11,850 از 9498 در سال 2001.

انسان زندگی می کنند طولانی تر از همیشه قبل از و تعدادی از قلب نیاز به توجه و تعمیر تنظیم شده است به تشدید. همانطور که سن تمام و بسیاری از قطعات پیچیده از ما anatomy رو به زوال اما در این مثال قلب ما است تمرکز می کنند. ما باید با قرار دادن ضربان ساز قلب و دیگر دستگاه های پزشکی در حالی که انکار و اجتناب ناپذیر کاهش مرگ و پیری ما بدن ؟ چگونه ما را مراقبت برای افزایش تعداد افراد نشسته در خانه های سالمندان با کاشته مصنوعی دستگاه نگه داشتن آنها زنده است ؟ آیا ما در مورد این مسائل ؟ در حال بيماران و خانواده خود را تشویق به تصمیم گیری آگاهانه در مورد این یکی از جنبه های زندگی فرمت ؟

من دیگر بیمار که در همان روز نیز در حال آماده شدن برای درج یک ضربان ساز شد 85 سال پیر زن بسیار دوست داشتنی و مادر سه میانسال کودکان و مادر بزرگ از چندین. این زن تا به حال بسیاری از مسائل عمده بهداشت و غائط و عینک پوشک در طول روز و شب.

شد این زن به طور کامل آگاه از آنچه درج یک ضربان ساز دائمی معنی برای او در نظر او افزایش طول عمر ؟ اگر چه او به معلولیت شد بیش از حد برای او ؟ خواهد خانواده اش همچنان به مراقبت از او و یا او صرف توسعه یافته روز به تنهایی در یک خانه سالمندان است ؟ چگونه ممکن است او پیدا کردن یک دکتر به خاموش کردن ضربان ساز و اجازه دهید او را مرگ در صلح ؟

اعطای La Farge نوشت: لطفا ، خاموش من, ضربان ساز, جایی که او توصیف تجربه خود را با 92 سال سن بیمار قلبی که می خواست خود را از ضربان ساز خاموش به طوری که او می تواند مرگ در صلح است. نویسنده انطباق با خواسته های بیمار. “نود و دو سال است به اندازه کافی” گفت: او بیمار است. “هنگامی که شما این دور شما واقعا این همه دیده می شود و یا حداقل به اندازه کافی از آن است. آیا بهتر نیست به مرگ با تمام قوای خود را از صبر برای فرسایش زمان؟”

من می خواهم تصور کنید که قبل از سن مداخله پزشکی رو به وخامت قلب هدایت سیستم می توانست منجر به مرگ سریع قبل توسط سرگیجه و سقوط, و این برای من هنوز هم به نظر می رسد معقول و منطقی برای پایان دادن به چرخه زندگی. پس چرا بسیاری از مردم متمایل به فن آوری ثابت و طولانی مدت از انسان وجود دارد ؟

در پست مدرن قلب: یک تحلیل گفتمان یک جزوه در ضربان ساز, Carole اندرسون از دانشکده پرستاری گریفیث دانشگاه فراهم می کند برخی از توضیح است که شایسته است از نظر. او توصیف ضربان ساز جزوه به بیماران داده شده و منتشر شده توسط رهبر جهانی در ضربان ساز ساخت. خوب به دنبال مرد جذاب از 65 سال برجسته است به عنوان گیرنده این دستگاه است. وجود دارد تفاوت عمیقی بین تعداد مردان و زنانی که دریافت ضربان ساز با پیری مردان به احتمال زیاد رقیب. جزوه توصیف نر به عنوان یک پدر بزرگ احاطه شده توسط خانواده و دوستان; در واقع تصویری از یک فرد با یک زندگی ارزش زندگی است. اما هیچ جا در این جزوه این است که یک لیست از مشکلات ضربان ساز تکنولوژی ممکن است در حال حاضر; مانند وابستگی به فناوری و مسائل است که ممکن است رخ دهد به دلیل احساس بدشکلی و همیشه در حال ترس و نگرانی است که دستگاه ممکن است شکست بخورند. نویسنده پست مدرن قلب نیز بررسی ایده سایبورگ در اشاره به ضربان ساز با تلفیقی از ماشین و انسان مات واقعیت مرگ و زندگی است.

برای درک این تمایل برای ضربان ساز رفع اندرسون توضیح می دهد که پتانسیل ضربان ساز گیرندگان را تشویق به این باور است که این تنها راه برای حل این مشکل از تغییر ضربان قلب و که وجود دارد گزینه های دیگر است که توضیح داده شده به بیمار است. کسانی که جزئیات تولید کننده حمایت ضربان ساز جزوات معتقد هستند که اعضای حرفه پزشکی هستند چنانکه همه ضربان ساز دانش ارائه پاسخ به مشکلات قلبی خروج از خوانندگان به ظاهر ناتوان است. چنین قوی مردسالار مشاهده است تقویت شده توسط ما به طور کلی جامعه ای که در رابطه با تکنولوژی به عنوان پیشرفت در همه چیز پزشکی و فراتر از آن. اندرسون می گوید که زمانی که پرستاران موفق به سوال هنگام استفاده از ضربان ساز تکنولوژی ما همچنان که تند و خفه اعمال قدرتمند بدن مانند حرفه پزشکی و ضربان ساز تولید کنندگان بیش از معتبر زندگی انسان است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>