شیک ترین پرینتر لیزری

خرید پرینتر لیزریهای Supertank
پرینترهای جوهر افشان Supertank با استفاده از کارتریج های جایگزین گران قیمت به نفع مخازن قابل شارژ مجدداً با یک بطری جوهر توزیع می شوند. این مدل ها از حدود 250 دلار شروع به هزینه بیشتری می کنند ، اما می توانند به مرور زمان در هزینه شما صرفه جویی کنند.

یک خرید پرینتر لیزری جوهر افشان معمولی می تواند کمتر از نیمی از هزینه جلوی آن باشد ، اما به راحتی می توانید بیش از 100 دلار در سال برای جوهر هزینه کنید.

مدلهای Supertank بازده بسیار بهتری را برای سرمایه گذاری ارائه می دهند. کاربر معمولی (کسی که در هر ماه 35 صفحه چاپ می کند) پس از حدود دو سال استفاده شروع به پس انداز کردن پول می کند.

و بعد از گذشت دو سال و نیم ، خرید پرینتر لیزریهای مبتنی بر مخزن مانند خرید پرینتر لیزریهای موجود در برادران INKvestment Tank و Canon’s MegaTank از ارزانتر بودن و بهره برداری از تقریباً هر خرید پرینتر لیزریی در رتبه بندی های ما هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>