سومین آزمایش کرونای اعضای تیم سپاهان

سومین آزمایش کرونای اعضای تیم سپاهان

[ad_1]

مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در پی مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای چهار نفر از مجموعه سپاهان در ۲ هفته گذشته، امروز نیز با نظارت هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان این اقدام در مجموعه باغ فردوس صورت گرفت.

حمید باقری بیان کرد: آزمایش‌های موسوم به پی‌سی‌آر که در دستورالعمل‌های بهداشتی مورد تاکید قرار گرفته و همچنین “الایزا” از بازیکنان تیم سپاهان گرفته شده است.

وی تصریح کرد: اقدام امروز زیر نظر افسر سلامت فدارسیون پزشکی ورزشی انجام شد و از بازیکنان خارجی نیز در هنگام ورود به اصفهان آزمایش کرونا گرفته می‌شود تا بدون هیچ مشکلی به تمرین‌های تیم اضافه شوند.

مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اضافه کرد: تمرین‌های تیم به صورت گروه‌های کوچک‌تر و با رعایت مسایل بهداشتی در حال برگزاری است اما افرادی که آزمایش کرونای آنها مثبت اعلام شده بود، در قرنطینه خانگی بسر می‌برند.

ویروس کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) که نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد، در نهایت به بیشتر کشورها از جمله ایران سرایت کرد و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

همه مسابقه‌های ورزشی منجمله لیگ برتر فوتبال نیز در نتیجه شیوع این بیماری تعطیل شد تا اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز آغاز تمرین‌های تیم‌های لیگ برتری را از سوم ماه جاری صادر کرد و بدین ترتیب دیدارها از روز ۲۹ خرداد با دیدار معوقه استقلال و فولاد از هفته هفدهم از سر گرفته خواهد شد.

استان پنج میلیون نفری اصفهان به ‌عنوان قطب‌ ورزش کشور، داری بیش از ۳۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته و افزون بر یک‌هزار و ۳۵۰ باشگاه ورزشی است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>