سرگذشت دمرول دیوانه سر – ویکینبشته

در این مرحله پوست پیاز را جدا کرده و میشوییم، سپس از وسط برش می زنیم. سیر با اثرات مفید روی عوامل خطرزای مهم مانند فشار خون کمک تان می کند طول عمر بیش تری داشته باشید. پژوهشها نشان دادهاند که آلیسین (ترکیبی که با خرد شدن سیر تولید میشود) موجود در سیر، فشار خون را پایین میآورد؛ به همین جهت سیر برای کسانی که فشار خون بالا دارند بسیار مفید است. اما افرادی که فشار خون پایین دارند، طبع آنها گرم و خشک است و خون آنها بیش از حد رقیق است باید در مصرف دوسین احتیاط کنند. شاید سیر سیاه دکتر بیز وزن ۱۷۰ گرم شهرت سیر معمولی را نداشته باشد اما مزایای آن چندین برابر سیر معمولی است. افراد گرم مزاج در مصرف دوسین احتیاط کنند. کودکان بالای ۶ سال، مجاز به مصرف روزانه نصف قاشق چایخوری دوسین هستند. سردرد(صداع )یا میگرنبیماری دردناکی است که برای درمان آن مطابق این برنامه ها می توان عمل کرد :نصف قاشق سیاه دانه کوبیده وآسیاب کرده با نصف قاشق اسیون (دانه هایی شبیه رازیانه دارد)وسه تکه میخک کوبیده شده را خوب با هم مخلوط کنید وبا یک لیوان شیر بجوشانید (بهتر است با کمی عسل خالص مخلوط وشیرین شود. ابتدا کاهو را شسته و خوب خشک کنید می توانید روی یک پارچه تمیز قرار دهید و آن را خوب خشک کنید سپس با چاقو خیلی ریز خرد کنید و داخل یک کاسه بریزید میزان ریزی یا درشتی کاهو به سلیقه شما بستگی دارد.

همچنین میتوانید آن را با آب آلو بخارا، آب میوه یا شیر ترکیب کنید تا طعم آن بهتر شود. تخم مرغ یکی از اجزای اصلی در آشپزی می باشد که می توانید با مخلوط کردن آن با مواد مختلف یک ترکیب جدید تهیه کنید. 1. 1. می توانید این املت را با روغن زیتون نیز تهیه کنید. در این مرحله کاهو را به صورت متوسط خرد می کنیم. در ادامه پیاز را به صورت ورقه ای نازک خرد می کنیم. منبع خوبی از ویتامین A و K می باشد اما کاهو برای کسانی که در رژیم غذایی هستند بسیار مناسب است زیرا کالری بسیار کمی دارد. در نهایت سس را به مخلوط سالاد مرغ اضافه می کنیم، سپس خوب مخلوط می کنیم تا سس به خورد مواد سالاد مرغ برود. در ادامه درون یک ظرف مناسب کاهو، کلم قرمز، پیاز قرمز، گوجه فرنگی، خیار و مرغ را اضافه می کنیم، سپس خوب مخلوط می کنیم تا مواد ترکیب و یکدست شود. حالا تکه های گوشت مرغ را به تابه اضافه می کنیم، سپس بلافاصله آویشن، فلفل قرمز، فلفل سیاه، پودر سیر و نمک را به مرغ اضافه می کنیم، سپس تفت می دهیم تا عطر ادویه ها آزاد شود.

حالا کاهو را می شوییم، سپس آبکش می کنیم و اجازه می دهیم آب اضافی سیر سیاه و زگیل تناسلی اش خارج شود. محتوای آب سیر 63 درصد است که بعد از تخمیر به 40 – 50 درصد می رسد. پیشنهاد میشود برای بالا بردن سطح قدرت جنسی در آقایان علاوه بر استفاده از سیر سیاه روزانه یک حبه ناشتا و آب کرفس همراه با یک ساشه قهوه گانودرما جنسینگ نیز مصرف شود. مصرف دوسین موجب افزایش میل جنسی آقایان شده و میزان اسپرم تولید شده در بدن آنها را بیشتر میکند. دوسین برای درمان مشکلات تنفسی و تنبلی تخمدان استفاده میشود. لینولئیک موجود با ایجاد گرمایش جنسی علاوه بر درمان زود انزالی با رفع سردی روابط، ازاین مسئله پیشگیری نیز میکند. این معجون طبع گرمی دارد و برای رفع سردی بدن بسیار مفید است. زیرا دارای مادهای به نام آلیسین است که تنها دستیار یافت میشود و یک ترکیب ناپایدار است بنابراین استفاده از سیر سیاه میتواند برای بدن بسیار مفید باشد و شامل توانید از تمامی خواص سیر بهره مند شوید. برای این منظور درون یک کاسه کوچک ماست می ریزیم، سپس نمک، فلفل سیاه و آویشن را به آن اضافه می کنیم و به خوبی مخلوط می کنیم تا مواد ترکیب و یکدست شود.

5. سیر سیاه را با پوره سیب زمینی ترکیب و میل کنید. بهتر است قبل از اینکه به مدت طولانی از این معجون استفاده کنید، با پزشک خود مشورت کنید. مصرف مدت طولانی این معجون به تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت قلب شما کمک می­کند. افزایش ارزش غذایی مصرفی برابر با سلامت و تندرستی بیشتر و جامعه پرنشاطتر خواهد شد. این ترشی معمولا با نسبت برابر هویج و ترب سفید و یا یک سوم هویج و دو سوم ترب و یا برعکس درست میشود که این بستگی به این دارد که شما غلبه کدام رنگ را بیشتر دوست داشته باشید، اما معمولا اگر بخواهید یک رنگ را بیشتر نشان دهید، سهم ترب در این میان بیشتر است. در کارخانه های پیشرفته تبدیل یا فرآوری مواد غذایی، این عملیات به طور وسیعی به صورت مکانیکی انجام می شود . در طی فرآیند تبدیل سیر تازه به سیر سیاه، آنتی اکسیدانهای موجود در سیر افزایش پیدا میکنند و ترکیبات مهم و ناپایدار موجود در سیر خام از جمله آلین و آلیناز که مواد تشکیل دهنده ی آلیسین هستند نیز به موادی با خاصیت آنتی اکسیدان قوی از جمله اِس اَلیل سیستین یا همان SAC که از جمله آنتی اکسیدان های قوی می باشد تبدیل میشوند.

ایندکسر

آموزش سئو