به گفته روزنامه العرب ، شیوع ویروس کرونا تاکنون علاوه بر کشته شدن زندگی ، به سم مهلکی برای رشد اقتصاد جهانی تبدیل شده است و بسیاری از بخش های دیگر ، آداب و رسوم اجتماعی و فرهنگی از جمله کتاب های کاغذی و افرادی را که امتناع می کنند و دانلود کتاب زبان انگلیسی تحت تأثیر قرار داده است. برای خرید آنها. کتابها از طرف دیگر ، کتاب های الکترونیکی به ویژه در دوره قرنطینه رشد چشمگیری داشته و حتی توسط افرادی که زیاد خوانده نشده اند مورد استقبال قرار می گیرد.

در این شرایط ، ناشران سوری ، مانند اکثر ناشران در جهان ، به انتشار الکترونیکی روی آورده اند. همانطور که هیثم ال حافظ ، رئیس اتحادیه ناشران سوریه گفت ، “اپیدمی کرونر به طور مستقیم بر محبوبیت کتابخانه ها و کتاب های کاغذی دانلود کتاب زبان انگلیسی تأثیر گذاشته است ، که نیاز به یافتن راه حلی مانند تحویل مستقیم کتاب به خواننده یا هرگونه مشکلات بهداشتی دارد.” “او به انتشارات الکترونیکی روی آورد و بیشتر ناشران سوری انتشارات الکترونیکی را انتخاب كرده اند.”

وی افزود: اگرچه صنعت چاپ و نشر سوریه و ترویج آن در سال های اخیر به شدت تحت تأثیر جنگ طولانی قرار گرفته و اکنون تاج آن را گرفته است ، اما این مشکل مانع حضور ناشران سوری در مجامع فرهنگی و نمایشگاه های کوچک کتاب عربی در سال های اخیر نشده است. . وی افزود: “من معتقدم كه برگزاری نمایشگاه های كتاب راهی م effectiveثر برای تبلیغ كتاب است و كمبود خواننده در كشورهای عربی به دلیل تعداد كم نمایشگاه های كتاب است.”

کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

علی رغم ویژگی های مثبت کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته، این کتاب هنوز لذت کتاب های کاغذی را از زبان شهروندان سوری نشان می دهد. در همین رابطه ، یک خواننده شهروند سوری می گوید که علی رغم احساس و علاقه اش به بو و احساس کتاب های کاغذی ، کتابهای الکترونیکی را برای خواندن در این شرایط خاص انتخاب می کند و دیگری می گوید که کتاب آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته و کتاب های الکترونیکی احساس خاصی به خواننده می دهد و او را تشویق می کند که به خواندن ادامه دهید اگرچه کتاب الکترونیکی فاقد چنین ویژگی است ، اما در حال حاضر دانلود کتاب زبان انگلیسی بهترین گزینه است.

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

یک مقام سوری گفت: “بوی کاغذ و صدای ورق زدن در کتاب قسمت مهمی از لذت من برای مطالعه است.” کتاب های کاغذی جادویی و ملموس هستند و کتاب های الکترونیکی بی فایده است. “امتناع مردم از تحصیل در سوریه به دلیل حداقل اولویت های زندگی افرادی است که به شهروند سوری اجازه تحصیل نمی دهند.”

دکتر احمد شاکر ، مدیر علمی انتشارات سوریه القدس ، همچنین خاطر نشان کرد که مشکلات ناشران سوری در سال های اخیر در تبدیل آنها به کتاب های الکترونیکی بی تأثیر نبوده است. جنگ سوریه فشارهای بیشتری را بر تعداد کمی از فعالان این منطقه وارد کرد و فروش کم منجر به تعطیلی بسیاری از انتشارات شد که در نهایت باعث شد تا آنها به انتشارات الکترونیکی دانلود کتاب زبان انگلیسی و بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان متوسل شوند.

ابتسام حلال ، دبیر خانه طلای تحقیق و ترجمه گفت: “مهمترین تأثیر منفی از بین رفتن حق چاپ و ناشری است که هزینه زیادی برای چاپ کتاب صرف کرده و بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان لغو نمایشگاه های محلی و عربی کتاب به دلیل ویروس است.” “کرونا تاثیری ویرانگر بر فروش داشته است و ناشران را متحمل رنج بیشتری می کند.”

naked link