اما اگر دارای خودروی بسیار گران قیمت بوده و یا صاحب شرکت حمل و نقلی هستید که در شرکت محموله های گران قیمت و باارزش جا به جا می شود، می توانید از مدل ردیاب پلیسی GM300 استفاده کنید و به صورت لحظه ای مکان خودرو و یا کامیون های حامل بار خود را مشاهده کنید. برای مطالعه بررسی تخصصی، مشاهده قیمت و خرید انواع ردیاب ارزان و باکیفیت می توانید به سایت جی پی اس خودرو مراجعه کنید. برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) میتونید روی ایمن ردیاب حساب کنید . ارائه خدمات ردیابی خودرو به شرکتهای حمل و نقل، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی و خودروهای شخصی از طریق نصب ردیاب ماشین. قیمت انواع ردیاب خودرو آهنربایی متاثر از فاکتور های مختلفی است که از آن میان می توان به کیفیت قطعات و امکانات این تجهیزات اشاره کرد. ردیاب خودرو یک وسیله کوچک است که از طریق آن می توان به اطلاعات مختلفی در مورد خودرو دست پیدا کرد. ارسال این اطلاعات می تواند به ایمیل کاربر، سیمکارت او و یا نرم افزاری باشد که از آن استفاده می کند. اگر به دلیل صرفه جویی در هزینه، قصد ساخت ردیاب خانگی را دارید ما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید زیرا پس از پرداخت هزینه های متفاوت برای خرید قطعات، به خوبی متوجه می شوید که این ردیاب به درد شما نمی خورد.

به شما حتما توصیه می کنیم که قبل از انتخاب Spireon کیفیت ردیاب سری Talon Premium و سایت ردیابی Fleetlocate را با کیفیت ردیاب و سایت ردیابی تمامی محصولات دیگر موجود در سرتاسر دنیا مقایسه کنید البته اگر عرضه كنندگان محصولات دیگر به شما اجازه تست دستگاههایشان را بدهند. با استفاده از پین های مدار ردیاب و آردوینو باید اتصال آن ها را برقرار کنیم. مقاومت در برابر رطوبت و سرما و گرما و مقاومت در برابر تکان های شدید ، باطری با میزان نگهداری شارژ بالا ، کم حجم بودن ، قابلیت تعریف محدوده و سرعت مجاز برای ماشین و در صورتیکه که ماشین از محدوده خارج شد یا سرعتش زیاد شد اعلام کند، توانایی اعلام ترمز های شدید ، توانایی اعلام تصادفات، توانایی اعلام وضعیت بکسل شدن ماشین ، قابلیت نمایش سرعت لحظه ای خودرو ، اعلام اخطار زمان تعویض گواهی نامه و پایان بیمه ، متوقف کردن ماشین از راه دور ، اعلام شیب خودرو ، نمایش ساعت کارکرد بصورت روزانه نمایشن کیلومتر کارکرد بصورت روزانه ، نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن ماشین ، نمایش توقف غیر مجاز ماشین، دارا بودن سرور در ایران و نرم افزار اندروید و IOS ، قابلیت ردیابی توسط چند نفر و …

تعیین محدوده جغرافیایی یا ژئوفنس برای مشاغل و همینطور برای افراد بسیار مفید است. ردیابها علاوه بر ردیابی کردن امکانات جانبی دیگه ای هم عرضه میکنند که برخی از آنها بسیار مفید و جالب هستند. برای شرح عملکرد این دستگاهها به زبان ساده باید بگویم که، آنها در هر لحظه اطلاعاتی را از طریق ماهواره دریافت می کنند و این اطلاعات را به کمک سیمکارت داخل دستگاه به سرور منتقل می کنند. این اطلاعات را می توان بصورت آنلاین و در لحظه و یا به کمک گزارش های مختلف در اختیار داشت. علاوه بر هزینه های تعمیر و تعویض قطعات ، ضایعات سوخت حتی اگر وسیله نقلیه غیرفعال باشد ، قابل توجه است و می تواند به محیط زیست آسیب برساند . اما به قدری توانسته است نیازهای مختلفی از خودرو سواران و حتی صاحبان کسب و کارها را پوشش دهد که هر روز استقبال بیشتری از این وسیله کاربردی را شاهد هستیم.

شما می توانید به راحتی سرعت وسیله خود را که به یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان قرض داده اید، به وسیله این ردیابها چک کنید. این قراردادها میتواند به نفع شما باشد. دیجیتالی کردن ارسال پیام به جای ارسال دستی تا حد زیادی میتواند در زمان شما صرفهجویی کند. شما در هر لحظه قادر خواهید بود به کمک نرم افزار یا سایتی که فروشنده دستگاه به شما داده است از وضعیت مکانی خودروی مسروقه خود آگاهی پیدا کنید. هزینه استفاده از سایت ردیابی برای سال اول رایگان و از سال دوم مبلغ ناچیزی دریافت و مستقیم به حساب کارخانه انتقال داده میشود. سوال بزرگی که اینجا مطرح میشود این است که آیا دریافت این خدمات رایگان و همیشگی است و آیا تفاوت فقط در جنس محصولات است و یا باید به پنل ردیابی دقت شود؟ در صورت تنظیم بازه های کوتاهتر ردیابی دقیقتر انجام میگردد و در صورت تنظیم بازه های طولانی تر هزینه سیمکارت شما کاهش می یابد.