اگر تا به حال به دنبال راه راه ابزارهای یک ظاهر طراحی شده در فروشگاه زیبایی محلی خود رفته اید ، می دانید که سشوار پیچیده چقدر پیچیده شده اند. برخی از آنها مجهز به فناوری هستند که وعده صاف کردن امواج ، فرهای یخ زدگی یا خشکی موها را در عرض چند دقیقه می دهد. برخی دیگر دارای اتصالات عجیب و غریب هستند یا به اندازه کافی کوچک هستند که در یک کیف پول قرار بگیرند. اگر مدتی خشک کن خریداری نکردید ، گزینه ها بسیار چشمگیر به نظر می رسند. با این حال ، با کمی تحقیق ، هر کسی می تواند زبان دستگاه های خشک کن را رمزگشایی کند – و مهمتر از همه ، سشوار را انتخاب کنید که متناسب با نوع موی آنها باشد.

ویژگی های سشوار

Wattage
Wattage به قدرت موتور خشک کن ضربه اشاره دارد. هنگامی که یک خشک کن مجهز به موتور واتی با فشار زیاد است ، نیروی باد موها را به سرعت خشک می کند – بدون نیاز به گرمای زیادی. از طرف دیگر وقتی خشک کن ها مجهز به موتورهای کم وزن هستند ، بیشتر تمایل دارند که به جای نیروی هوا برای خشک کردن موها به گرما تکیه کنند. خریدارانی که موهایشان به راحتی آسیب دیده است باید با استفاده از وات 1800 یا بیشتر ، خشک کن را انتخاب کنند. در حقیقت ، برای هر کسی که می خواهد خشک کن جدید آنها دوام داشته باشد ، یک مدل وات زیاد است. خشک کن های کم وزن احتمالاً دچار سوختگی می شوند ، زیرا فشار زیادی بر عملکرد موتور وارد می شود.

مصالح و کیفیت ساخت
بسیاری از سشوارهای مدرن مجهز به مواد پیشرفته ای هستند که باعث تغییر در روند خشک کردن مو شده اند. با این وجود ، برای بسیاری از موارد ، بسیاری از گزینه های مواد گرمایشی – از تورمالین تا تیتانیوم – ناپسند به نظر می رسند. خواندن را ادامه دهید تا بدانید که اصطلاحاتی مانند “یونی” ، “سرامیک” و “تورمالین” به چه معنی است.

سشوار یونی چیست؟
یون های موجود در آب بار مثبت دارند. برای مقابله با این اتهام ، خشک کن های ضربه ایونی یون های منفی را شلیک می کنند. این بدان معنی است که آنها یونهای با بار مثبت را پراکندگی می فرستند ، و به طور موثر روند خشک شدن ضربه را تسریع می کنند. هنگامی که از سشوار یونی استفاده می کنید ، این دستگاه های با طراحی علمی به از بین بردن رطوبت اضافی ، بستن کوتیکول مو و کاهش سرریز ناخواسته کمک می کنند. این باعث می شود این خشک کن ها برای افرادی که موهای ضخیم و پرزدار دارند و می خواهند به یک منفجر براق برسند گزینه های خوبی باشد.

برای افرادی که موهای نازک یا تخت دارند ، با این حال ، خشک کن های یونی همیشه ایده آل نیستند. در حالی که مدت زمان خشک شدن را برای افرادی که موهای طبیعی دارند ، کاهش می دهند ، می توانند موهای افراد نازک را بیش از حد خشک کنند و موهای خود را به نظر می رسد کسل کننده ، صاف و بدون لکه.

تورمالین

تورمالین – ماده ای است که در برخی از سشوارها و خشک کن ها استفاده می شود
سشوارهای استاندارد یونی از یون های منفی برای خشک کردن سریع موها استفاده می کنند. خشک کن های تورمالین با همان فناوری کار می کنند ، اما آنها یک قدم جلوتر آن را می گیرند. قسمتهای داخلی خشک کن های تورمالین از تورمالین ساخته شده و یا روکش شده است ، فلز نیمه قیمتی است که یون های منفی بیشتری به هوا می دهد.

سرامیک و چینی

سرامیک – ماده ای است که در برخی از سشوارها و خشک کن ها استفاده می شود
هنگامی که خشک کن ها “سرامیک” یا “چینی” نامیده می شوند ، به این معنی است که قطعات گرمایش داخلی آنها در این مواد پوشیده شده است. هنگامی که اجزای گرمایش یک خشک کن در یک پوشش سرامیکی یا پرسلنی پوشانده شده است ، باعث می شود گرما سازگار و نسبتاً ملایم باشد. مانند خشک کن های یونی ، این گزینه ها روند خشک کردن را تسریع می کنند. خشک کن های سرامیکی و چینی برای موهای ظریف که در گذشته توسط خشک کن های خشن آسیب دیده اند ایده آل هستند.

تیتانیوم

تیتانیوم – ماده ای است که در برخی از سشوارها و خشک کن ها استفاده می شود
خشک کن های تیتانیوم زمان خشک کردن ، توزیع گرما و سازگاری دما را بهینه می کنند. به عنوان ماده ای ، تیتانیوم از اضافه وزن کمتری برخوردار است ، به این معنی که خشک کن های تیتانیوم معمولاً کوچک و آسان هستند. با اضافه شدن تیتانیوم به عناصر داخلی خشک کن ، دمای هوا را بالا می برد. در حالی که افرادی که موهای ضخیم و قوی دارند ممکن است از گرمای اضافه قدردانی کنند ، افرادی که موهای شکننده دارند ممکن است بخواهند از خشک کنهای تیتانیومی اجتناب کنند.

ارگونومی
استفاده از سشوار نباید ناراحت کننده باشد. هنگام خرید ، به دنبال مواردی باشید که دارای ویژگی های ارگونومیکی باشد ، مانند یک دسته نگهدارنده و طراحی سبک. افرادی که نیاز به خشک کن خاصی دارند ممکن است بخواهند قبل از خرید ، به خشک کن های احتمالی مراجعه کنند.

خریداران همچنین باید به جای دکمه و سایر ویژگی های راحتی توجه کنند. دکمه ها باید به آسانی قابل دستیابی باشند ، اما آنقدر واکنش پذیر نیستند که بتوانید به طور تصادفی دستگاه را در اواسط خشک خاموش کنید. تارهای قابل جمع شدن نیز مفید هستند ، زیرا آنها خشک کن ها را برای نگهداری و مسافرتی آسان می کنند.

وزن
در هنگام خرید یک خشک کن جدید ، افرادی که موهای زیادی دارند باید وزن را در نظر بگیرند. موهای بلند و ضخیم می توانند 20 یا بیشتر از زمان برای خشک شدن دم کنند. اگر خشک کن بیش از حد وزن داشته باشد ، بازو پنج دقیقه از زمان انفجار خسته می شود. در طی مراحل خرید ، به دنبال خشک کنی باشید که وزن آن حدود یک پوند باشد.

عکس شاد
هنگامی که یک خشک کن با ویژگی شلیک خنک همراه است ، با فشار دادن این دکمه جریانی از هوای خنک به موهای تازه دمیده ارسال می شود. این امر باعث می شود تا کوتیکول مو بسته شود ، که به شما کمک می کند موها در تمام طول روز براق شوند.

تنظیم حرارت
برای خانمهایی که موهای ریز و نازکی دارند ، یک ویژگی تنظیم گرما ضروری است. در هنگام صبح هنگام مو باید خشک شود ، تنظیمات درجه حرارت بالاتر در زمان خشک شدن کاهش می یابد. هنگامی که زمان از ذات نیست ، استفاده از تنظیمات گرمای پایین می تواند از آسیب دیدن و سالم ماندن مو جلوگیری کند.

تجهیزات جانبی
هنگام خرید یک خشک کن جدید ، با چندین لوازم جانبی جداشونده روبرو می شوید. دیفیوزرها یکی از رایج ترین انواع پیوست ها است. آنها جریان هوا خشک کن را پراکنده می کنند که الگوی فرهای دست نخورده را حفظ می کند. آنها همچنین به کاهش برش کمک می کنند.

در انتهای مخالف طیف لوازم جانبی نازل تمرکز است. این پیوست به طور فعال جریان هوا را باریک و هدایت می کند ، و به کاربران امکان کنترل بیشتر بر ظاهر نهایی خود را می دهد. اتصالات کنسانتره بیشتر برای دستیابی به سبک های براق و جلا استفاده می شود.

ضمانتنامه
قبل از خرید خشک کن ، گارانتی را بررسی کنید. اگر خشک کن گران است ، ضمانت نامه باید حداقل یک یا دو سال استفاده را پوشش دهد. شما همچنین باید برای هر “چاپ خوب” که می تواند ضمانت بی فایده کند ، بررسی کنید. بعنوان مثال برخی ضمانت ها هزینه حمل و نقل را پوشش نمی دهد و این امر باعث می شود روند بازگشت به صورت گران قیمت گران شود.

هزینه
وقتی صحبت از سشوار است ، پول با کیفیت خرید می کند. در حالی که برچسب قیمت بالا تضمینی برای عملکرد عالی نیست ، خشک کن های سطح بالا تمایل دارند که بهتر ، سریعتر و طولانی تر کار کنند.

اگر یک خشک کن 25 دلار بخرید ، احتمالاً کار را تمام می کند – در نهایت. اما به احتمال زیاد از وات کم و ویژگی های اضافی کمی برخوردار است ، به این معنی که برای خشک کردن موهای شما به درجه حرارت بالا بستگی دارد. با استفاده مداوم ، این می تواند باعث صدمه شود ، و ترک های شما شکننده و خشک می شود. ارزان ترین خشک کن ها معمولاً به اندازه مدل های رده بالا دوام ندارند. در حالی که ممکن است شما از یک خشک کن 25 دلاری یک یا دو سال استفاده کنید ، مدلی که بیش از صد دلار قیمت دارد ممکن است یک دهه طول بکشد.

خشک کن های سطح بالا از 100 دلار شروع می شوند و از آنجا به آنجا می روند. برای مثال ، خشک کن های ضربه ای که توسط متخصصان استفاده می شود ، می تواند حتی 400 دلار قیمت داشته باشد. در حالی که این خشک کن های قیمتی عالی برای مزایای سالن ها هستند ، اما اکثر مردم برای رژیم مراقبت از موهای خود نیازی به مدرن ترین Dyson Supersonic ندارند. این مدل با کیفیت بالا ممکن است مانع از صدمه به گرما شود ، وزن آن در کنار هیچ چیز قرار نگیرد و به طرز قابل تحسینی ساکت باشد ، اما برای غیر طرفدار لازم نیست.

هنگام خرید سشوار ، همیشه کمی تحقیق کنید قبل از اینکه دکمه Buy را بزنید. حتی اگر بودجه محدودی دارید ، تا زمانی که برای مدل موهای خاص خود خریداری کنید ، می توانید مدل های خوبی پیدا کنید.

نوع مو شما چیست؟
یکی از مهمترین ملاحظات در هنگام انتخاب سشوار نوع موی شما است. در زیر موارد مهم را برای جستجوی هر نوع مو تقسیم کرده ایم.

برای موهای نازک
موی نازک
منبع تصویر
اکثر افرادی که موهای نازک دارند ، می خواهند به خشک کن ضربه خود اضافه کنند. موهای نازک اما شکننده هستند. در حالت ایده آل ، خشک کن ضربه باید حجم را بدون آسیب رساندن به فولیکول های نازک تقویت کند.

برای داشتن حجم زیاد اضافی ، موهای نازک باید از فناوری یونی جلوگیری کنند. در حالی که یونهای منفی درخشش می بخشد ، موهایشان را هموار صاف می کند. به جای انتخاب خشک کن یونی ، به دنبال آن باشید که از فناوری سرامیک یا پرسلن استفاده کند تا گرمای ملایم و بدون آسیب را تولید کند. از آنجا که این خشک کن ها گرما را به طور مساوی نسبت به مدل های استاندارد توزیع می کنند ، بدون آسیب رساندن به موهای نازک ، درخشش و گزاف گویی را تقویت می کنند. وات زیاد نیز مهم است ، زیرا موتورهای پرقدرت جریان هوای مورد نیاز برای سبک های پر حجم را تولید می کنند.

افرادی که موهای نازک دارند نیز باید اتصالات دیفیوزر را در نظر بگیرند. در حالی که دیفیوزرها به طور سنتی توسط افرادی که موهای فرفری دارند استفاده می شود ، می توانند با یک موج طبیعی حجم را به موهای نازک اضافه کنند. آنها بهترین راه برای دستیابی به منفجر شدن کامل نیستند ، اما می توانند به موهای نیاز به جوش لب دلخوشی اضافه کنند.

برای افرادی که می خواهند بطور منظم به منفجر ایده آل برسند ، سرمایه گذاری در یک نازل کنسانتره و یک برس برس را در نظر بگیرید. اولی جریان هوا را متمرکز می کند ، و سبک کردن مو را راحت تر می کند و حالت دوم به ایجاد حجم در ریشه ها کمک می کند.

برای موهای زیبا
موهای زیبا
منبع تصویر
موهای ریز به راحتی در اثر درجه حرارت بالا و سرعت زیاد آسیب می بینند. هنگام انتخاب یک خشک کن برای موهای ریز ، به دنبال مدلهایی باشید که حداقل خسارت وارد کنند.

خشک کن های تورمالین اغلب بهترین انتخاب برای افرادی که موهای ریز دارند. هنگامی که گرما با استفاده از فناوری تورمالین تولید می شود ، ملایم ، مداوم و بدون آسیب است. با جلوگیری از صدمه حرارتی غیر ضروری به کوتیکول مو ، رطوبت لازم برای زیبایی مو را حفظ می کند.

خشک کن های تورمالین باعث ایجاد یون های منفی می شوند که می توانند موها را صاف کنند. موهای زیبا اغلب فاقد حجم هستند ، بنابراین انتخاب یک خشک کن که باعث کاهش گزاف گویی و نوسان می شود ممکن است مانند یک ایده بد به نظر برسد. خشک کن های تورمالین یون منفی را بصورت الکترونیکی تولید نمی کنند. این فلز نیمه قیمتی بطور طبیعی یونهای منفی تولید می کند . این می تواند ضمن حفظ درخشش و صیقل اضافه شده ، اثر صاف کردن را کاهش دهد.

اگر افرادی که موهای ریز دارند می خواهند از یونها اجتناب کنند ، باید برای خشک کنهای مجهز به فناوری سرامیک ، پرسلن و یا مادون قرمز استفاده کنند. این خشک کن ها بدون کاهش حجم از طریق فناوری یونی ، گرمای کمتری را ایجاد می کنند. همچنین به علاوه موهای ریز است؟ تنظیمات حرارت قابل تنظیم. خشک کردن موهای ریز نسبت به موهای ضخیم و درشت راحت تر است و تنظیمات گرمای کم نیز اغلب برای سبکهای روزمره کافی است. هنگامی که افراد دارای چندین تنظیم گرما هستند ، می توانند استفاده از خشک کن خود را سفارشی کرده و آسیب ناشی از گرما را به حداقل برسانند.

برای موهای ضخیم
مو ضخیم
منبع تصویر
خشک کردن موهای ضخیم می تواند یک روند طولانی و پر زحمت باشد. برای افرادی که موهای خیلی ضخیمی دارند ، متوسط ​​جلسه خشک ضربه می تواند تا یک ساعت طول بکشد. برای افراد دارای موهای ضخیم ، زمان خشک کردن سریع مهمترین معیار است. روش های مختلفی برای سرعت بخشیدن به روند خشک کردن وجود دارد ، اما خشک کن های تیتانیومی اغلب بهترین گزینه برای افرادی که دارای لکه های فوق ضخیم هستند.

خشک کن های تیتانیوم تجربه خشک کردن شدید را ارائه می دهند ، بنابراین برای موهایی که به راحتی آسیب می رسانند ایده آل نیستند. با این حال ، برای موهای ضخیم و سالم ، فناوری تیتانیوم کمک می کند تا کار را با حداقل هیاهو انجام دهید. خشک کن های تیتانیوم شبیه به مدل های سرامیکی هستند ، از این رو گرما یکنواخت و مداوم ایجاد می کنند. گرچه این گرما دارای یک دمای ثابت است ، اما دمای آن گرم است. به همین دلیل خشک کن تیتانیوم برای موهای ریز ، لطیف و آسیب پذیر توصیه نمی شود. برای موهای ضخیم که می تواند درجه حرارت بالا را تحمل کند ، شما نمی توانید یک ضربه کارآمد تر را بخواهید.

تیتانیوم نیز وزن زیادی ندارد ، به این معنی که خشک کن های ساخته شده از این ماده از سبک ترین موجود در بازار هستند. در حالی که ممکن است چند اونس اختلاف به نظر خیلی نرسد ، اما مدل های سبک برای افرادی که موهای ضخیمی دارند ضروری است. حتی سبک ترین خشک کن بعد از یک جلسه طولانی ضربه خشک ، احساس سنگینی می کند و این باعث می شود مدل های تیتانیوم سبک وزن یک وسیله ضروری باشند.

برای ساده تر کردن تجربه خشک کردن ، به دنبال خشک کن هایی باشید که ساخت تیتانیوم را با فناوری یونی و وات زیاد جفت می کنند. این کار باعث کاهش زمان خشک شدن و درخشش و درخشندگی موها می شود.

برای موهای طبیعی
موهای طبیعی
منبع تصویر
در هنگام انتخاب سشوار ضربه ای برای موهای طبیعی ، خریداران باید به دنبال مدل هایی باشند که خشک کردن سریع را با فناوری غیر آسیب زا ترکیب کند. فرها و کویل های محکم بسیار مستعد آسیب گرما هستند. همچنین این نوع مو برای خشک شدن مدت زمان زیادی طول می کشد ، به این معنی که فرها بیشتر از آنچه توصیه می شود در معرض جریان هوای گرم قرار دارند.

برای جلوگیری از رطوبت و شکستگی ناشی از آسیب گرما ، خانمهایی که موهای طبیعی دارند باید با استفاده از فناوری سرامیک یا پرسلن ، خشک کن را انتخاب کنند ، زیرا این گرما ملایم و بدون آسیب ایجاد می کند. برای تسریع در روند خشک کردن ، آنها باید یک خشک کن با فناوری یونی را انتخاب کنند ، که به صاف کردن و جدا کردن قفل های کویل کمک می کند.

بسته به ظاهری که می خواهند به آن دست یابند ، زنان دارای موی طبیعی نیز ممکن است به اتصالات خشک کن نیاز داشته باشند. برای تقویت فرهای طبیعی ، پیوست دیفیوزر ضروری است. برای دستیابی به استایل های براق و مستقیم ، اتصال یک شانه می تواند کمک کند.

از آنجا که موهای طبیعی مستعد آسیب گرما هستند ، خریداران باید به دنبال خشک کن هایی باشند که دارای چندین تنظیم گرما باشند. برای اکثر روشهای درمانی خشک موی طبیعی ، استفاده از گرمترین تنظیم دما ضروری نیست. افرادی که موهای طبیعی دارند باید هنگام صاف کردن موهای خود ، گرمای متوسطی را انتخاب کنند و هنگام پخش شدن ، دمای کمتری داشته باشند. در حالی که تنظیمات گرمای پایین می تواند روند خشک کردن را طولانی تر کند ، افزودن ویژگی های خشک سریع مانند فناوری یونی و سرامیک نیز به جبران کمک می کند.

برای موهای زبر
موهای سرخدار
منبع تصویر
دلایل زیادی وجود دارد که باعث ریزش مو می شود . گاهی اوقات ، یخ زدگی نتیجه رطوبت است. همچنین می تواند ناشی از دوش بیش از حد گرم ، شستشوی بیش از حد و آسیب های ناشی از وسایل گرمایشی باشد. در هر شرایطی ، موها فاقد رطوبت هستند. هنگامی که تعادل طبیعی مو به خطر بیفتد ، نمی تواند رطوبت کافی را حفظ کند. این موها را مجبور به جستجوی هرگونه منبع رطوبت در دسترس ، مانند آب موجود در هوای مرطوب می کند. قبل از اینکه افرادی که موهای تیز دارند ، سشوار را انتخاب کنند ، باید سعی کنند منبع فریز خود را شناسایی کنند. برای برخی از افراد طبیعی است؛ به عنوان مثال ، موهای مجعد ، طبیعی تر از موهای صاف است. اگر یخ زدگی در اثر آسیب گرما ، شامپو زدن بیش از حد مکرر یا سایر عوامل قابل اصلاح ایجاد شده است ، به دنبال خشک کن باشید که به جبران مشکل کمک می کند.

برای افرادی که موهای مستعد به فرسایش دارند ، خشک کن هایی که دارای چندین درجه حرارت هستند ، ضروری است. درجه حرارت بالا می تواند یخ زدگی را افزایش دهد- خصوصاً یخ زدگی ناشی از آسیب گرما. هر زمان ممکن باشد ، افرادی که می خواهند سطح سرمازدگی خود را کاهش دهند باید از خنک ترین تنظیم دما استفاده کنند. این ممکن است زمان خشک شدن را افزایش دهد ، اما به کاهش برش کمک می کند.

سایر ویژگی هایی که به ضرب و شتم frizz کمک می کند شامل یون های منفی ، گرمای مادون قرمز و موتورهای با ولتاژ بالا است. همه این ویژگی ها به کاهش ریزش موی سر ، موهای براق ، صاف و عاری از مضراب کمک می کند. در حالی که فرسایش بیشتر در بین موهای فرفری رایج است ، اما این مشکل افرادی را که موهای نازک و ریز دارند نیز گرفتار می کند. اگر مو در حال حاضر فاقد حجم است ، بیش از حد فناوری یونی می تواند آن را کاملاً از بین ببرد.

برای افرادی که می خواهند درخشش را افزایش دهند بدون اینکه به میزان صدا بپردازند ، خرید یک خشک کن با عملکرد قابل تنظیم یونی را در نظر بگیرید. خشک کن های مجهز به این فناوری به کاربران اجازه می دهند سطح یون خود را انتخاب کنند. در حالی که پیدا کردن یک تنظیم مناسب ، آزمایش و خطا را می طلبد ، در نهایت ، حتی افرادی که موهایشان کم حجم و زیاد است ، سطح خوبی پیدا می کنند. چند سال پیش ، فقط مدل های $ 300 با این تنظیمات قابل تنظیم همراه بودند. اما امروزه بسیاری از خشک کن های با کیفیت بالا 100 دلار به کاربران امکان تنظیم خروجی یون را می دهند.

برای موهای مجعد
موی مجعد
منبع تصویر
هنگامی که موهای مجعد با یک سشوار سنتی برخورد می کنند ، احتمالاً نتیجه ی فرورفتگی است. دلیل این امر است که اکثر خشک کن ها – که انفجار متمرکز از هوای گرم در مو را شلیک می کنند – الگوی حلقوی را مختل می کنند. وقتی الگوی حلقه شکسته می شود ، موها یخ زده و غیرقابل کنترل می شوند. برای کاهش این مشکل ، دیفیوزر متولد شد. این پیوست ها اغلب جریان هوای 360 درجه ای را تحویل می دهند ، که به آرامی فرش های طبیعی را تقویت می کنید ، نه اینکه آنها را جدا کنید.

در حالی که ممکن است موها بعد از پراکندگی ملایم به نظر برسند ، اما موهای مجعد نمی خواهند یک ساعت را برای خشک کردن موهای ضخیم و بافتی خود بگذرانند. به همین دلیل بسیاری از خشک کن ها که برای موهای فرفری طراحی شده اند ، اتصالات دیفیوزر را با ویژگی های سریع خشک کردن مانند فناوری یونی ترکیب می کنند. در حالی که خشک کن های یونی همیشه برای افراد دارای موهای نازک و صاف بهترین گزینه نیستند ، آنها معمولاً فقط به موهای ضخیم و حجمی می دهند. دکمه های شلیک خنک همچنین برای افرادی که موهای فرفری دارند ایده آل است ، زیرا درخشش درخشش دارند ، بنابراین باعث می شوند تا بقیه روز یخ بزنند.

با این حال ، حتی با تکنولوژی خشک کردن سریع ، افرادی که موهای فرفری دارند باید انتظار داشته باشند که زمان خشک کردن روزانه آنها 10+ دقیقه باشد. به همین دلیل ، آنها باید به دنبال مدل های سبک وزن باشند – به خصوص که پیوست های دیفیوزر معمولاً شکل عجیب و دست و پا گیر هستند. از ویژگی های طراحی ارگونومیک می توان در طی یک جلسه طولانی و خشک ضربه ، دست را از گرفتگی در امان نگه داشت.

بهترین حالت برای موهای آسیب دیده
موی آسیب دیده
منبع تصویر
وقتی موهای شما آسیب دیده است ، به خشک کن نیاز دارید که آسیب موجود را تشدید نمی کند. از آنجا که گرما روش اصلی آسیب رسیدن به خشک کن موهاست ، خریدارانی که قفل آسیب دیده دارند باید برای خشک کن هایی با تنظیمات حرارتی چندگانه خرید کنند. هنگامی که مو به خصوص شکننده می شود ، خشک کردن آن در کمترین دمای گرما می تواند یک استراحت بسیار موردنیاز به شما دهد. همچنین به دنبال خشک کن های با وزن بالا نیز مهم است. هنگامی که یک خشک کن می تواند باد پر قدرت ایجاد کند ، درجه حرارت بالا برای فرآیند خشک کردن اهمیت کمتری دارد.

برای ارائه بهترین مراقبت ممکن به موهای آسیب دیده ، خریداران همچنین باید خشک کن هایی با مشخصات حرفه ای مانند فناوری مادون قرمز را در نظر بگیرند. خشک کن های پایه حاوی یک کویل گرم شده هستند که باعث افزایش دمای هوا می شود. با این وجود وقتی گرما از طریق نور مادون قرمز تولید می شود ، برای مو آسیب کمتری می کند. این بدان دلیل است که فناوری مادون قرمز از طول موج انرژی بیشتری نسبت به روشهای سنتی استفاده می کند. این طول موج ها موها را از داخل به بیرون خشک می کند که نتیجه آن موهای صاف و نرم تری است.

بسیاری از خشک کن های با کیفیت بالا ، تکنولوژی مادون قرمز را با پوشش سرامیکی و فناوری یونی ترکیب می کنند. در حالی که ویژگی های سرامیکی برای افرادی که موهای آسیب دیده دارند ، یک مزیت محسوب می شوند ، فناوری یونی می تواند موهای بیش از حد خشک را نرم و شکننده کند. ممکن است یونیک وقتی از فناوری سرامیک و مادون قرمز استفاده می شود خوب باشد اما برای خریداران که به دنبال بهبود وضعیت موهای آسیب دیده هستند نباید اولویت باشد.

نتیجه
در دنیای امروزی ترین فناوری پیشرفته ، انتخاب سشوار تصمیمی شگفت آور و پیچیده است. عوامل زیادی در این امر دخیل هستند ، از wattage گرفته تا فناوری تا قیمت. بنابراین وقتی زمان خرید یک خشک کن جدید است ، چه کاری باید انجام دهید؟

با تنظیم دامنه بودجه شروع کنید. خشک کن های کم مصرف بین 20 تا 40 دلار قیمت دارند ، خشک کن های میان رده بین 50 تا 100 دلار می روند و هر چیزی بالاتر از 100 دلار قیمت بالایی دارد. خشک کن های حرفه ای معمولاً 250 تا 400 دلار قیمت دارند. پس از مشخص کردن آنچه مایل به پرداخت آن هستید ، لیستی از ویژگی های خشک کن موردنیاز خود را تهیه کنید.

اگر قصد دارید 150 دلار هزینه کنید ، باید بتوانید خشک کن پیدا کنید که تمام مشخصات شما را برآورده کند. اگر به دنبال یک مدل 50 دلاری هستید ، از طرف دیگر ، ممکن است مجبور شوید چند مصالحه را انجام دهید. هنگام انتخاب بین ویژگی هایی که باعث تقویت سبک و ویژگی های جلوگیری از آسیب می شود ، همیشه به دنبال ویژگی های پیشگیری باشید. اگرچه به دنبال محافظت در برابر حرارت بیش از حد سبک ، وسوسه انگیز است ، اما موهای آسیب دیده سبک تر از موهای سالم سخت تر است. شما نمی توانید به منفجر شدن کامل برسید مگر اینکه موهای زبر و مرطوب داشته باشید.

پس از تهیه لیست آرزوی خشک کن ، به مدلهای موجود در محدوده قیمت خود نگاهی بیندازید. نگاهی دقیق تر به موارد با ویژگی های مورد نظر خود بیندازید. اگر موهای مجعد دارید ، ممکن است بخواهید خشک کن هایی را که دارای اتصالات دیفیوزر هستند ، بررسی کنید. برای موهای ضخیم ، غیرممکن و خشک ، خشک کن تیتانیوم ممکن است ایده آل باشد.

صرف نظر از بودجه ، بهترین کاری که می توانید برای موهای خود انجام دهید انتخاب یک خشک کن متناسب با نوع موهای شما است. با آخرین فناوری منحرف نشوید. فناوری یونی می تواند موهای نازک و ریز را صاف کند. درعوض ، فناوری هایی را پیدا کنید که برای موهای شما مناسب تر باشد ، و خشک کن را انتخاب کنید که نیازهای شخصی شما را برآورده کند. هنگامی که شما مدل مناسب را انتخاب می کنید ، منفجر شدن کامل آسان است.

آموزش سئو