راهنمای سینک آشپزخانه

در حالی که غالباً از این امر غافل می شود ، سینک آشپزخانه شما می تواند به نوسازی آشپزخانه شما به ارتفاعات جدید کمک کند. امروز ما به مطالب مختلفی می پردازیم که می خواهید انتخاب کنید ، خواه می خواهید چیزی معمول مثل فولاد ضد زنگ باشد ، یا عجیب و غریب و منحصر به فرد ، همه اینها را داریم.

استیل ضد زنگ
رایج ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه سینک ظرفشویی آشپزخانه ، استیل ضدزنگ بسیار آسان است و می تواند در هر طراحی آشپزخانه خیره کننده به نظر برسد. چه بخواهید آن را زیر سطح نصب کنید و چه از رو به بالا نصب کنید ، این گزینه با هر میز آشپزخانه ای که انتخاب می کنید کار خواهد کرد.

بازیگران آهن
غرق آهن در مخلوط مینای چینی پوشش داده شده به سطح یک نگاه براق است. در انواع گزینه های نصب ، سینک های چدنی به دلیل وزن اضافی باید با پشتیبانی کابینت سنگین تقویت شوند. آنها با گذشت زمان تمایل به تراشه ، لکه دار شدن و ترک خوردن دارند.

Fireclay
ساخته شده با استفاده از مخلوطی از مینای دندان و چینی ، درجه حرارت بسیار بالا برای ادغام هر دو ماده به منظور ایجاد غرق شدن اجاق گاز استفاده می شود. این منجر به یک سطح سخت و براق می شود که تقریباً برابر با چدن است. یک گزینه غیر متخلخل و بادوام ، سینک ظرفشویی تمایل به ماندن ، ترک خوردن یا تراشه با گذشت زمان دارد. با این حال ، این هنوز یک گزینه محبوب برای سینک های آشپزخانه در خانه است.

سنگ مرمر
در میان سایر سنگ های طبیعی ، سینک های مرمر به آشپزخانه شما جلوه ای بی نظیر و زیبا می بخشند. با این حال ، شما باید مبلغ زیادی را برای آن ظاهری بپردازید ، و همچنین از نگهداری آن که از محصولات سنگ مرمر است استفاده کنید. مواد لازم به طور منظم مورد بازپرسی قرار می گیرند ، به راحتی لکه دار می شوند و توسط پاک کننده های ساینده آسیب می بینند. این نوع سینک ظرفشویی نیست که بتوانید ظروف کثیف داخل آن بمانید.

کامپوزیت
همچنین به عنوان سنگ مهندسی شده نیز گفته می شود ، سینک های کامپوزیتی می توانند به صورت یکپارچه در صفحات مشابه مواد برای یک ظاهر تمیز ادغام شوند. اگر به داشتن یک سینک سنگ طبیعی علاقه دارید اما بودجه لازم را برای آن ندارید ، سینک ظرفشویی کامپوزیت می تواند از ظاهر سنگ طبیعی بدون برچسب قیمت یا نگهداری آن تقلید کند.

مس با
نگاه به سن بهتر ، سینک های آشپزخانه مسی درخشش زیبایی را به آنها می بخشد که می پوشند تا دنیای کهن و پاتینا زیبایی به خود ببخشند. شما می توانید یک سینک ظرفشویی خریداری کنید تا جلوه ای از آن به کشور داده شود ، یا وسایلی که کاملاً صاف از نظر ظاهری مدرن هستند. مس به طور طبیعی ضد میکروبی است و با گذشت زمان چاله ها و خراش هایی را نشان می دهد.

برنج
چشم نواز و گران قیمت ، نصب سینک برنجی در آشپزخانه شما یک فضای مجلل را به شما منتقل می کند. به طور معمول ، سینک های برنجی مستعد ابتلا به خراشیدن هستند و اگر می خواهید آنها را براق و جدید جلوه دهید ، باید هر چند وقت یکبار آن را صیقل دهید.

چوب
در حالی که این یک انتخاب غیرمعمول است ، سینک های چوبی نقطه کانونی زیبایی را در آشپزخانه شما ایجاد می کنند. ساخته شده از چوب بسیار مقاوم در برابر آب، مثل چوب ساج، درخت ماموت، بلوط سفید یا قرمز، و مهر و موم با لاک اپوکسی، شما را به نگرانی در مورد آب آسیب رساندن به این سینک آشپزخانه ندارد.

در شرکت گرانیت کوانتوم ، ما بهترین برند سینک ظرفشویی باکیفیت و با قیمت عالی را به مشتریان ارائه می دهیم . ما در ادمونتون ، آلبرتا واقع شده و دارای کانتر آشپزخانه گرانیتی ، کانتر کوارتز و سنگ مرمر و همچنین انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه و سایر محصولات هستیم. با بیش از 20 سال تجربه و انتخاب گسترده ای برای مشتریان ، امروز با ما تماس بگیرید یا به وب سایت ما مراجعه کنید و یاد بگیرید که چگونه می توانید یک اندازه گیری رایگان در منزل دریافت کنید!