راهنمای خرید چادر کوهنوردی به روز


توسط راس کولیکات
5 نوامبر 2019
خرید چادر مسافرتی می تواند یک کار دلهره آور باشد – بسیاری از مدل ها ، ویژگی ها و اهداف مختلف وجود دارد. برای آسانتر کردن این ، ما این راهنمای خرید چادر مسافرتی مفید را برای کمک به شما در یافتن سریع یک سرپناه خوب در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از رایانه پیاده شوید و به بیرون برگردید.

اولین تصمیم شما شامل دانستن اینکه کجا خواهید رفت. آیا با فضای زیادی و بدون محدودیت وزن می توانید در کمپینگ اتومبیل باشید ؟ یا با وزن و فضای محدود کوله پشتی خواهید کرد ؟ قبل از اینکه به نکاتی در مورد گرفتن بهترین چادر مسافرتی برای شما بپردازیم ، چند نمونه از بهترین چادر مسافرتی های مسافرتی اتومبیل و کوله پشتی اتومبیل آورده شده است. ما همچنین نکاتی را در مورد خرید خود در زیر ذکر کرده ایم.

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل
برای Easy Setup: Kelty Late Start 4
Kelty Late Start 4
مهم نیست زمان روز ، تنظیم Late Start 4 از Kelty بسیار آسان است. دو قطب در هر گوشه به جیب می خورد. کلیپ ها بدن چادر مسافرتی را به قطب ها می چسبانند. پرواز ضد باران را به بالا پرتاب کرده و چهار گوشه با کد رنگی را در گوشه ها ببندید. ارتفاع پایین قله 56 اینچ اجازه ایستادن را نمی دهد اما باعث می شود چادر مسافرتی از باد بماند و وزن آن را کم نگه دارد. حتی اگر اواخر سفر خود را شروع کرده باشید ، Late Start 4 یک گزینه عالی برای خوابیدن به چهار نفر است.

240 دلار از آمازون 240 دلار از GOOGLE EXPRESS

برای یک گزینه بزرگتر: Nemo Wagon Top 8
Nemo Wagon Top 8
اگر فضا واقعاً همان چیزی است که شما نیاز دارید ، به چادر مسافرتی WagonTop 8 از نمو نگاه کنید. این چادر مسافرتی در واقع یک چادر مسافرتی چهار نفره با یک فضای بزرگ برای زندگی است که می تواند چهار نفر دیگر را بخوابد. هشتی برای آن شب های باتلاق 100٪ غربال شده است و می تواند با پرواز کاملاً ضد آب پوشانده شود. اگر برای خوابیدن به هشتی احتیاج ندارید ، برای میزها ، صندلی ها و بازی های کارت عصرانه به اندازه کافی بزرگ است.

راهنمای خرید چادر کوهنوردی

450 دلار از آمازون 524 دلار از گوگل اکسپرس

برای همه نوع آب و هوا: سنگ آهک Marmot 6
سنگ آهک Marmot 6
یکی از بزرگترین تفاوت های بین 100 چادر مسافرتی تا 500 دلار چادر مسافرتی ، پرواز ضد آب است. چادر مسافرتی های پایه فقط یک سقف ضد آب کوچک در بالا دارند ، اما فاقد پوشش کامل ضد آب هستند. Marmot Limestone 6 76 اینچ با یک پرواز گسترده در داخل قرار دارد تا همه آن را به زمین بپوشاند. بعد از تمام آن کودکان نو پا داغ ، دو نیمه بزرگ برای بیرون رفتن آسان از نیمه شب وجود دارد.

450 دلار از آمازون 489 دلار از موسوی

برای Rooftop Camping: Tepui Low-Pro 3
Tepui Low-Pro 3
اگر در حال حرکت هستید یا فقط می خواهید از زمین پیاده شوید ، یک چادر مسافرتی پشت بام راهی برای حرکت است . از واحدهای سبک وزن کوچک گرفته تا کلاه گاوهایی که می توانند کل خانواده را بخوابند ، تپویی بهترین موارد را از آن خود می کند. Low-Pro 3 یکی از باریکترین چادر مسافرتی ها است که تنها 7 سانتی متر روی سقف شما نشسته است. نمای نازک پول بنزین را در جیب شما نگه می دارد و نصب روی سقف را آسان تر می کند. وقتی به محوطه اردوگاه رسیدید ، آن را باز کنید ، روکش های پنجره را بچسبانید و برای یک خواب سطح بالا آماده هستید.

1،120 دلار از 1400 دلارآمازوناز REI

بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی
برای کوله پشتی اصلی: Big Agnes Tiger Wall UL 2
MSR Big Agnes Tiger Wall UL 2
بیگ آگنز وقتی به چادر مسافرتی های تمام قد و سایز آزاد متصل می شود ، محدودیتهای ممکن را ممکن می کند. رفته است روزهایی که ultralight به معنای ترک چادر مسافرتی در خانه است. Tiger Wall UL 2 از پارچه های نازک و قطب های Featherlite DAC برای ساختن چادر مسافرتی کوله پشتی دو نفره استفاده می کند که در واقع فضای داخل آن برای دو نفر است و وزن آن بیش از 2 پوند است. نسخه کربن و Dyneema نیز با قیمتی بالاتر از 1 پوند 6 اونس وجود دارد.

394 دلار از 400 دلارآمازوناز والمارت

برای کوله پشتی با خانواده: MSR Papa Hubba NX
MSR Papa Hubba NX
MSR مدتهاست که سریال چادر مسافرتی Hubba را تعریف کرده است. مدل های یک ، دو ، سه ، و چهار نفره با Hubba Hubba دو نفره در بسیاری از بهترین لیست های چادر مسافرتی وجود دارد. همین مواد و فناوری به چهار نفره Papa Hubba می رود. نگران شکستن قطبهای فوق العاده بادوام Easton Cyclone MAX نباشید. و نگران نشت آب با سیستم ماندگار Xtreme Shield در پرواز نیست. جای نگرانی نیست جز پیدا کردن بهترین اردوگاه با Papa Hubba NX.

493 دلار از آمازون 525 دلار از موسویو

برای Ulpalight Backpacking: شش ماه طراحی انفرادی قمری
شش ماه طراحی انفرادی قمری
بعد از اینکه هم چادر مسافرتی های پر سروصدا خود را خاموش کردید ، می توانید چادر مسافرتی های بزرگ را نیز خنجر بزنید. Lunar Solo از Six Moon Designs فقط برای یک نفر کافی است و فقط 26 اونس وزن دارد. هشتی با طول 8.5 متر مربع می تواند بسته شما را ذخیره کند و هنگام آماده شدن خشک بار در کنار هم ، خشک شما را خشک نگه می دارد. از قطب فیبر کربن اختیاری برای قدم زدن یا فقط یک قطب پیاده روی قابل تنظیم که قبلاً با خود حمل می کنید استفاده کنید.

راهنمای خرید چادر مسافرتی : نحوه یافتن بهترین چادر مسافرتی برای سفر خود

برای کوله پشتی در زمستان: هیلبرگ جانو
هیلبرگ جانو
وقتی هوا واقعا بد می شود ، زمان آن رسیده که اسلحه های بزرگ را بیرون بیاوریم. هیلبرگ غالباً انتخاب کاشفان قطبی است که به سمت درجه حرارت ناخوشایند و بادهای مجنون قطب جنوب می رود. جنو از هیلبرگ می تواند در برابر هر آب و هوایی که می توانید در آن پرتاب کنید ایستادگی کند. به اندازه کافی قوی است که بتوانید در هنگام طوفان برف را نگه دارید و در هر وزش باد ادامه خواهد داشت. تمام این استحکام معمولاً وزن زیادی دارد اما جنو از نظر چادر مسافرتی های زمستانی در 6 پوند 2 اونس نسبتاً سبک می ماند.

نکاتی برای خرید چادر مسافرتی
قبل از خرید آن را اجاره کنید
بسیاری از مغازه های خارج از منزل دنده در فضای باز اجاره می کنند. چند مارک مختلف را اجاره کنید و تفاوت ها را به راحتی مشاهده خواهید کرد و متوجه می شوید ویژگی های خاصی را ترجیح می دهید یا خیر. ممکن است واقعاً دوست داشته باشید که زیپ های یک مارک چگونه احساس می شوند یا قطب های دیگری در کنار هم قرار گرفته اند. از آنجایی که بسیاری از چادر مسافرتی ها نسبتاً مشابه هستند ، جزئیات کم نظیر می تواند همه تفاوتها را ایجاد کند.

چادر مسافرتی خود را در حیاط خلوت تست کنید
شما می خواهید به تنهایی بتوانید آن را تنظیم کنید. آیا واقعاً می توانید آن را تنظیم کنید؟ آیا برای کمک به شخص دیگری احتیاج دارید؟ آیا قطب ها به اندازه کافی آسان هستند که به تنهایی تنظیم شوند؟ یادگیری فرایند تنظیم در حیاط خلوت شما به شما کمک می کند تا بدانید که در پایان یک روز طولانی پیاده روی هنگام تاریکی و باران شدن در پهلو ، چه انتظاری را باید انتظار داشته باشید. نکات حرفه ای: یک کباب بخورید و شرط بندی کنید که چه کسی سریعترین چادر مسافرتی را برپا کند.

نکاتی درباره خرید چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل
اندازه
مگر اینکه رانندگی یک ماشین هوشمند کوچک داشته باشید ، وزن مسئله ای نخواهد بود ، بنابراین بزرگ شوید. بیشتر چادر مسافرتی ها تعداد توصیه شده افراد با نام چادر مسافرتی را خواهند داشت. وقتی بچه ها ، سگ ها ، دوستان ، صندلی ها و همه لوازم جانبی باید داخل چادر مسافرتی بروند ، بزرگتر بهتر است.

درها
هرچه تعداد افراد بیشتر باشد ، به خروجی های بیشتری نیاز خواهید داشت. ورود و بیرون رفتن راحت تر است ، به خصوص هنگامی که بدن در شب پخش می شود. کمپینگ هنگامی که چندین اتاق در چادر مسافرتی وجود دارد ، واقعاً خیال می شود ، هرکدام از آنها خروجی خاص خود را دارند.

رنگین کمان
ساخته شده با مواد سبک و ضد آب ، یک رنگین کمان چادر مسافرتی را پوشانده و آن را خشک نگه می دارد. با این حال ، رنگین کمان در بسیاری از چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل به زمین نمی ریزد. فقط قسمتهای بالا و کوچک طرفین را در بر می گیرد. این برای هوای خشک و باران سبک خوب است ، اما به محض اینکه باد بخورد دنده شما خیس می شود. در صورت انتظار بارش ، چادر مسافرتی را انتخاب کنید که در آن رنگین کمان همه راه را به زمین بپیماید .

هشتی و گاراژ
هشتی و گاراژها مناطق خارج از چادر مسافرتی پوشیده شده است. رنگین کمان آنها را خشک نگه می دارد ، اما آنها معمولاً در معرض خاک قرار دارند. این کوچه ها مکان مناسبی برای ذخیره دنده ها ، چکمه های کثیف یا دوستان مست است زیرا آنها خشک و پنهان از بازدید کنندگان باقی می مانند.

مواد
آنچه را پرداخت می کنید با مواد چادر مسافرتی دریافت می کنید. هیچ کس نمی خواهد بعد از یک روز طولانی جاده رها باران بر روی صورت خود جاری شود. پارچه های دنیر (ضخیم تر) از دوام بیشتری برخوردار بوده و ماندگاری بیشتری دارند.

کف چادر مسافرتی ها می توانند سوءاستفاده زیادی را به همراه داشته باشند ، اما می توانید رد پایی به دست آورید تا به ماندگاری بیشتری نیز کمک کند. ردپاها فقط مواد چادر مسافرتی اضافی هستند که شکل دقیقی از چادر مسافرتی را برای خوابیدن در زیر آن نشان می دهد. تعویض جای پا ارزانتر از چادر مسافرتی کامل است.

وقتی نوبت به قطب ها می رسد ، به دنبال آلومینیوم باشید – این ماده قوی و سبک است. فایبرگلاس ارزان تر است اما زودتر شکاف می خورد.

خواب در اتومبیل خود را در نظر بگیرید
اگر ترجیح می دهید فقط در اتومبیل خود سوار شوید و روی پشت بام بخوابید ، یک چادر مسافرتی بام را در نظر بگیرید. این مجموعه های بی نظیر ، که می توانند دو تا چهار نفر را در آن بخوابند ، روی یک قاب در بالای ماشین شما در یک کیسه ضد آب می نشینند. کیف را بردارید ، قاب را باز کنید و چادر مسافرتی بالا می آید. در اینجا بهترین چادر مسافرتی های سقفی در بازار در حال حاضر ارائه شده است.

نکاتی برای خرید چادر مسافرتی کوله پشتی
در انتهای دیگر طیف وزن چادر مسافرتی های کوله پشتی قرار دارند. جانور کمپینگ اتومبیل 20 پوندی گزینه ای نیست که مجبور شوید آن را با تمام دنده های دیگر خود روی پشت خود حمل کنید. (اگر می خواهید وزن آن زیاد باشد ، چادر مسافرتی را پرش کنید و آبجو بیاورید .)

خرید چادر مسافرتی کوله پشتی
ظرفیت
چادر مسافرتی های کوله پشتی نیز تعیین می شوند برای اینکه چه تعداد از مردم می توانند داخل آن فشار بیاورند. تناسب بسیار خاص خواهد بود. معمولاً می توانید برای هر نفر یک پد خواب 20 اینچی پهن داشته باشید. اگر ترخیص بیشتری را دوست دارید ، ممکن است بخواهید اندازه بگیرید. خوابیدن به تنهایی در چادر مسافرتی دو نفره ، فضای کافی برای تجهیزات دنده را به شما می دهد.

صندلی ، صندلی پا و صندوق عقب
مناطق چادر مسافرتی به طور قابل توجهی متفاوت است. بعضی از چادر مسافرتی های دو نفره به سختی در دو تشک خواب مناسب هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند سه تا باشند. اگر قد شما از قد متوسط ​​یا عریض تر است ، در چادر مسافرتی ها دراز بکشید تا احساس عرض را پیدا کنید. برخی مدل ها طولانی تر و گسترده تر هستند و بسیار راحت تر از کرایه استاندارد شما خواهند بود.

فصل ها
رنگین کمان در بیشتر چادر مسافرتی های کوله پشتی تمام راه را به سمت زمین می گذراند. به سادگی چادر مسافرتی را به زمین بچسبانید ، پرواز را با خطوط درج کنید و آماده باشید تا هوا را خیلی سنگین کنید … خوب ، آب و هوا.

کمپینگ زمستانی
چادر مسافرتی های سه فصل شما را با شرایط خفیف در بهار ، تابستان و پاییز پوشش می دهد. با این حال ، طوفان های شدید یا برف سنگین قطب های سبک یک چادر مسافرتی سه فصل را خرد خواهد کرد. اگر قصد سفر در زمستان و یا هوای غیرقابل پیش بینی را دارید ، یک چادر مسافرتی چهار فصل سنگین تر انتخاب کنید. قطب های بیشتر و مش کمتر باعث ایجاد پناهگاهی قوی تر و گرمتر می شوند.

برپایی
سعی می کنید یک چادر مسافرتی در انتهای یک روز طولانی ، خسته ، مرطوب و گرسنه برپا کنید ، آرزو می کنید یک دکمه جادویی برای راه اندازی وجود داشته باشد. “سلام سیری ، چادر مسافرتی مرا برپا کن.” همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، هیچ چیزی آزمایش حیاط خلوت را پشت سر نمی گذارد. همچنین می توانید از نماینده فروش در فضای باز خود بخواهید تا از طریق راه اندازی شما را پیاده کند. اگر نمی توانید خودتان آن را تنظیم کنید ، به دنبال این باشید. قطب ها باید آزاد باشند ، بنابراین می توانید آن را در هر مکانی تنظیم کرده و آن را با سهولت و رنگی تغییر دهید ، بنابراین هیچ سوالی در مورد اینکه به کجا می رود وجود ندارد.

ذخیره سازی
با استفاده از کمپینگ اتومبیل ، می توانید در پایان روز تمام وسایل دنده خود را در کامیون پرتاب کنید. کوله پشتی؟ شما آن تجملات را ندارید. هشتی بزرگتر چادر مسافرتی را سنگین تر می کند ، اما هنگامی که در هنگام هوای بد داخل آن چیز گیر می کنید ، هشتی های پوشیده شده همه تفاوت را ایجاد می کنند. دوباره مطمئن شوید که پرواز به سمت زمین می رود تا خشک شود.

چادر مسافرتی جایگزین: بیووی ، تارپس ، و هموک
اگر واقعاً می خواهید به حداقل برسید ، یک کیسه بیسو ، تارپ یا چکش را امتحان کنید. بویو کیسه های ضد آب هستند که به کل کیسه خواب شما می روند ، اغلب با یک قطب چادر مسافرتی کوچک در اطراف سر شما. بسته شدن به اندازه یک بطری آب ، این پناهگاه ها باعث خشک شدن شما می شوند اما چیز دیگری نیست. برای فضای بیشتر برای راحتی دو یا فقط بیشتر در مسیر ، با چادر مسافرتی معمولی بچسبانید.

مقاله در ابتدا منتشر شد 6 آوریل 2018. آخرین به روز شده برای شامل بیشتر از بهترین گزینه های چادر مسافرتی .

توصیه های ویراستاران