راهنمای خرید هارد سرور

از موارد امنیتیHP می توان به HPE Smart Array SR Secure Encryption اشاره کرد که یک راه حل رمزنگاری مبتنی بر کنترل طبقه سازمانی FIPS 140-2 سطح ۱ برای داده، در حالت Data-at-Rest بر روی تمامی درایوهای SAS / SATA است. فرم فاکتور هارد به طور مستقیم ظرفیت سرور و بهره وری انرژی شما را تعیین می کند.

این افزایش سرعت بستگی به کیفیت حافظه SSD مورد استفاده دارد ولی بهطور میانگین میتوان گفت که کامپیوترهای مجهز به این حافظهها، تا ۵ برابر از سرعت بوت بیشتری بهره میبرند و سرعت انتقال فایلها هم معمولا ۳ تا ۴ برابر هاردهای معمولی است. HPE از لحاظ شیوه استفاده نیز به رده های High Endurance, Mainstream, هارد ssd برای سرور hp Light and Value Endurance تقسیم می شوند. Firmware یا فریمور اچ پی باعث بهتر شدن کارایی، wear leveling و over-provisioning در SSD های اچ پی میشود. به عنوان مثال : SATA ۷٫۲ هزینه کم و ظرفیت بالای درایوهای SATA باعث کم هزینه بودن هر گیگابایت شده که باعث می شود آنها را برای کاربران خانگی یا ذخیره سازی داده ها و سرویس های پشتیبان ایده آل کنند.

LED آبی که در پشت دسته هارد قرار دارد را می توان از راه دور فعال کرد تا کاربران را به یک درایو مشخص راهنمایی کند، زمانی که چراغ Do-not-Remove (به معنای جدا نکنید) روی دکمه Eject کیج هارد روشن می شود، به کاربران هشدار می دهد برداشتن درایو باعث از دست رفتن اطلاعات می شود.

به علاوه، این هاردها دارای الگوریتمهای خواندن و بازیابی پیشرفتهای هستند. به علاوه، هارد دیسکهای معمولی سطح خطای غیرقابل بازیابی بالایی دارند و از دستورات کنترلگر رِید پشتیبانی نمیکنند. اگر مشکلات بالقوه در یکی از درایو ها ایجاد شود، Smart Array Controller، سیستم Insight Manager و یا دیسک Smart به شما اجازه می دهد تا پیش از آن از این خطا آگاه شوید، بنابراین شما میتوانید قبل از خراب شدن هارد تحت گارانتی درایو را تعویض کنید. HPE Digitally Signed Firmware به جلوگیری از حملات مخرب کمک می کند و HPE Smart Carriers وضعیت فعالیت و سلامت درایو را گزارش می کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کیج هارد سرور بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر

آموزش سئو