راهنمای خرید ریش تراش برای جوانان


این که آیا شما اولین ریش تراش برقی خود را خریداری می کنید یا از یک تیغ قدیمی تر به روز می شوید ، انتخاب بین آرایش سرگیجه مدل ها می تواند چالش برانگیز باشد. این راهنما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام ویژگی ها برای شما مهمتر است و به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید. خواه از بین روتاری یا فویل ، مرطوب یا خشک انتخاب کنید ، یا براون یا نورلکو ، خواندن خود را ادامه دهید تا بهترین انتخاب را برای شما پیدا کنید!
پرش مستقیم به توصیه ها
تراشهای برقی پیشنهادی PHILIPS NORELCO برتر
تراش برقی های برتر برون توصیه شده
بهترن بنگ برای جفتک انداختنت
فیلیپس نورلکو در مقابل براون سر به سر
دوست دارم فکر کنم طیفی از عادتهای تراشیدن مردان وجود دارد. در یک طرف ، برس های نشانگر و تیغ های “ایمنی” پیدا خواهید کرد. این مردان از خصوصیات آهسته ، دقیق و درمانی یک تراشیدن نزدیک که به درستی انجام می شود ، غرور می کنند. از طرف دیگر ، مردانی را پیدا خواهید کرد که کاملاً از عمل تراشیدن خودداری کرده اند ، زیرا آنها آن را بدون دردسر می بینند (این طیف شامل مردانی نیست که موهایشان را می خواهند). بیشتر مردان در جایی بین این دو افراط قرار می گیرند ، اما احتمالاً خودتان را به یک طرف نزدیک تر از طرف دیگر می بینید.طیف از تراشیدن با یک برس Badger و یک تیغه ایمنی تا دادن به اصلاح
راهنمای خرید ریش تراش
استدلالی برای تیغ های برقی
تو آدم شلوغی تیغ برقی خوب بسیار متنوع است و بزرگترین مزیت آن اصلاح تراشیدن خشک است. در واقع ، می فهمم که وقتی تیشرت قبل از دوش کاملاً خشک است ، با تیغ برقی خود تراش بهتری می گیرم. با این حال ، من می توانم در هر نقطه اصلاح کنم. من می توانم در یک چراغ روشنایی ، در دفتر کار خودم قبل از جلسه یا در حمام اصلاح کنم. به همان اندازه مهمتر ، فقط چند دقیقه برای تراشیدن طول می کشد. بدون نیاز به وقت گذاشتن برای خیس کردن صورت ، چرمی و تراشیدن در نوارهای آهسته ، می توانید کار را در کسری از زمان انجام دهید.
شما از برش تیغ خسته شده اید. در حالی که هنوز می توانید با یک تیغ برقی سوختگی را به خود اختصاص دهید ، احتمالاً برآمدگی های کوچکی مانند زیتون ، برآمدگی های آکنه یا خال را قطع می کنید. هر نوع تراشیدن می تواند برای پوست حساس یک چالش باشد ، اما من فهمیدم که یک تیغ برقی دوار با کیفیت بالا می تواند مزایای بسیاری را ارائه دهد.
استدلالی برای تیغ و ژل استاندارد
شما یک ریش تراش بسیار نزدیک می خواهید. اگرچه تیغ های برقی همچنان بهتر شده اند ، گرفتن ریش تراش به همان اندازه صاف و ماندگار به عنوان یک تیغ خوب Gillette Fusion ProGlide ، Mach3 Razor یا Mach3 Turbo Razor هنوز چالش برانگیز است. این تیغ ​​های چند تیغه قادر به بلند کردن موها و حتی گیره کردن موها کمی پایین تر از سطح هستند به این معنی که تراشیدن طولانی تر خواهد شد. برخی از تیغ های برقی نیز سعی در انجام آن دارند ، اما ضرب و شتم یک اصلاح خوب و دقیق با تیغ چند تیغه و کمی ژل یا کرم اصلاح.
شما حاضر نیستید پول زیادی خرج کنید. تیغ های برقی در انواع مختلف و در بسیاری از نقاط قیمت عرضه می شوند ، اما اکثر آنها آشغال هستند. اگر می خواهید با یک تیغ برقی تجربه خوبی داشته باشید ، می خواهید کمی بیشتر برای انجام درست آن هزینه کنید. همچنین باید حدود یک بار در سال بخواهید سرهای اصلاح کننده ریش تراش بخرید. گفته می شود ، اگر بخواهید مرتباً تیغ ها را عوض کنید ، تیغ چند تیغه ای با کیفیت بالا می تواند به سرعت گران شود.
VERDICT: با ریش تراش برقی بروید
ریش تراش عالی و سریع هر روز یک اصلاح کامل می کند! گرچه گاهی قبل از تاریخ هنوز ژل اصلاح و ژیلت Fusion ProGlide را بیرون می کشم ، اما من به ریش تراش برقی خود متکی هستم. سریع و مؤثر است و من می توانم در هر مکانی از آن استفاده کنم. من به سختی تراش برقی را برای بچه های شلوغ در حال انجام توصیه می کنم.
ارسال
ریش تراش برقی چگونه کار می کند؟
تیغ های برقی بیشتر از تیغ های استاندارد مانند قیچی عمل می کنند. تیغ با استفاده از تیغ سنتی خود ، هر مویی را که از گذشته جدا می شود ، از بین می برد. در تیغ برقی ، تیغه موها را برش می دهد در حالی که بر روی توری فلزی که موها از آن عبور می کند برش می خورد ، اما پوست آن نمی شود. این مانند یک جفت قیچی سریع رعد و برق عمل می کند زیرا تمام موهایی که از طریق توری فلزی عبور می کنند را تراشیده است.2015-HowElectricRazorsWork
تراشنده برقی فویل در مقابل روتاری
شما می توانید تیغ های برقی را به دو صورت روتاری یا فویل پیدا کنید ، اما هر دو آنها به همان روش اساسی که در بالا توضیح داده شده کار می کنند. تفاوت در نوع توری فلزی است که برای گرفتن مو استفاده می شود. در یک تیغ فویل ، بسیاری از تیغه های گرد وجود دارد که همگی در زیر یک شانه فویل نازک قرار گرفته اند. وقتی تیغه ها به جلو و عقب نوسان می کنند ، موهایی را که از طریق توری گنبدی عبور می کند ، برش می دهند. در یک تیغ چرخشی ، تیغه ها در اطراف هر محور در اطراف یک محور مرکزی می چرخند و موهایی را می گیرند که از طریق شکاف های زاویه دار در سطح سر عبور می کنند.ریش تراش برقی روتاری در مقابل روتاریاگرچه آنها اساساً به همان روش در داخل کار می کنند ، تیغ های فویل و چرخشی متفاوت رفتار می کنند.
تیغ های فویل: طبیعت طولانی و گرد از فویل خود را به خوبی به قسمت های بزرگی از پوست مانند بالای سر خود می چسباند.اگر ظاهر طاس را دوست دارید و به دنبال تیغ برقی مناسب هستید ، می خواهید با یک فویل بروید. Braun در حال حاضر از سیستم OptiFoil در تیغ های انتهایی بالاتر خود استفاده می کند و این اصلاح و اصلاح بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد.
Rotary Razor: تیغ چرخشی خوب با سرهای انعطاف پذیر برای چرخش های محکم مانند چانه شما مناسب است. برای داشتن ظاهری تمیز ، می خواهید با یک تیغ چرخان با سرهای قابل انعطاف مانند Philips Norelco 7370 بروید .
نکته برای پوست حساس: برخی از مردان متوجه می شوند که تراشنده های فویل برای پوست های حساس بهتر از تراشنده های چرخشی هستند. من شخصاً برعکس این مسئله را پیدا کرده ام ، اما بخش اعظم آن به سبک و ترجیح شخصی می رسد. گفته می شود ، تراشنده های فویل ارزان قیمت اغلب بهتر از تراشنده های چرخشی ارزان قیمت هستند. به نظر من ، بهترین گزینه برای اصلاح موهای شما سایه بان چرخشی با سطح بالا است. اگر بودجه شما کمی سفت تر است ، یک ریش تراش خوب را در نظر بگیرید و باید نتایج خوبی پیدا کنید.
خوب، بد و زشت
اکثر تیغ های برقی ناخواسته هستند که باعث سوزش تیغ بد شما می شود و شما را از خرید خود پشیمان می کند. من سالها سخت کار کردم تا در جستجوی ریش تراش برقی های موجود برای کمک به شما در پیدا کردن چند مورد واقعاً عالی باشم. همانطور که به دنبال خود هستید ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.
برای تنظیم نیاز به مدتی نیاز دارید. قبل از اینکه احساس راحتی کنید ، چند بار با تیغ جدید شما طول خواهد کشید ، بنابراین اگر یکی از آنها را خریداری کردید تسلیم نشوید و دچار مشکل شوید. در ابتدا ، احتمالاً متوجه خواهید شد كه بیشتر از آنچه عادت كرده بودید ، تیغ می سوزید ، اما با گذشت زمان این وضعیت بسیار بهتر خواهد شد. پایدار بمانید و در صورت لزوم از سیاست بازگشت یا دوره آزمایشی خود استفاده کنید (مارک های پیشرو دوره آزمایشی را ارائه می دهند).

راهنمای خرید 2018 ریش تراش برقی
از همه تیغ های برقی در دوش استفاده نمی شود. فقط بعضی از تیغ های سطح بالاتر ضد آب هستند. تقریباً همه تیغ های برقی حداقل در برابر آب مقاوم هستند به گونه ای که می توانید آنها را در سینک ظرفشویی بشویید ، اما این بدان معنی نیست که آنها برای استفاده در دوش بی خطر هستند. ممکن است شما برای مدتی از این کار کنار بیایید ، اما می خواهید یک تیغ برقی واقعی و خشک را برای استفاده طولانی مدت خوب خریداری کنید.
در طولانی مدت پس انداز کنید و ابتدا تیغ مناسب را خریداری کنید
ارزش خرید پول برای تیغ خوب است. همه می خواهند یک ماشین با قدرت 500 اسب بخار بخرند که بتواند 0-60 را در 3 ثانیه انجام دهد ، در کل خانواده قرار بگیرد و 50 مگابایت را نیز با قیمت 10،000 دلار بدست آورد. متأسفانه هیچ اتومبیلی قرار نیست این انتظارات را تحمل کند. تیغ های برقی به همین روش هستند. تیغ های برقی اولیه گران و تقریباً ناخواسته بودند. اکنون که بسیاری از پیشرفت ها به تیغ های کم هزینه تر پرداخته اند ، تولید کنندگان عمده در بالای خطوط خود اقدام به معرفی تیغ های واقعاً خوب کرده اند. متأسفانه ، بسیاری از آقایان یک مورد ارزان قیمت را برای امتحان کردن آن خریداری می کنند ، یک تجربه منفی قابل پیش بینی را دارند و هرگز یکی از موارد خوب را امتحان نکنید. اگر یک تیغ برقی ارزان قیمت بخرید ، آرزو می کنید هر بار که بخورید تیغ بریزید یا نخود کم عمق بکشید ، یک مورد بهتر داشته باشید. چرا من به این شدت احساس می کنم؟این من با سه تراشنده برقی اول خودم بودم تا اینکه بالاخره یک ریش تراش خوب دوار فیلیپس نورلکو را خریدم ، و بعد سرانجام خوشحال شدم. ای کاش من همه تیغ های برقی قبلی در یک کشو نشسته نبودم و من برای اولین بار پول خود را صرف خرید یک کالای خوب کرده ام. در طول چند سال ، تیغ های ارزان قیمت ممکن است از ویژگی های نهایی بالایی برخوردار باشند ، اما من نمی توانم آن را بپردازم. تهیه یک تیغ خوب هزینه بیشتری دارد و برای بدست آوردن ریش تراش خوب ارزش بیشتری دارد.

ارسال

1 قانون برای خرید تیغ برقی

تنها بخشی از یک تیغ برقی که نگران آن هستید ، سر برش قابل تعویض است. اگر به دقت نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که چندین تیغ ​​در نقاط مختلف قیمت همه از همان سرهای قابل تعویض قابل استفاده استفاده می کنند . این بدان معنی است که بخشی که درواقع کار و موتور را در تیغ برقی انجام می دهد بین این مدل ها یکسان است و شما فقط هزینه بیرونی کرومی فانتزی پرداخت می کنید. مگر اینکه بخواهید هزینه بیشتری برای خودرو بپردازید فقط به دلیل اینکه آینه های غرور را روشن کرده است ، از مدل های گران قیمت تر که همه از همان سر برش استفاده می کنند ، استفاده نکنید.سرهای برش HQ8
استراتژی پس انداز صرفه جویی در پول PAUPER’S
اگر این مورد را تا کنون خوانده اید ، می دانید که می خواهید یک تیغ رده بالا بخرید ، اما در واقع بسیاری از تیغ ها یکسان هستند و از همان سر برش استفاده می کنند. این بدان معناست که شما واقعاً با دیدن سرهای برش می خواهید یک تیغ برقی بخرید. همانطور که به خط مدل نگاه می کنید ، ارزانترین تیغ ​​را انتخاب کنید که زیباترین سر برش را به خود می گیرد و بهترین جرقه را برای جفتک خود به دست می آورید . مثالی از ترکیب فعلی فیلیپس نورلکو آورده شده است:
سر برش SH90 / 52 RQ12 + / RQ12 / RQ12 / 52 SH70 / 52 SH50 / 52 RQ11 / RQ11 / 42 HQ8 / HQ8 / 52 HQ56 / HQ56 / 2
خط مدل سری 9000 8000 SensoTouch 3D سری 7000 سری 5000 6000 SensoTouch 2D PowerTouch سری 6000
شماره مدل 9721 S9721 / 84 ، 9311 S9311 / 84 ، 8900 S8950 / 90 ، 8900 S8950 / 91 8100 1250X ، 8100 1250X / 40 ، 8100 1250X / 46 ، 8100 1250X / 47 (تمیز کردن) ، 1255X ، 1260X ، 8900 1280X / 42 (تمیز کردن) ، 1280X / 47 (تمیز کردن) ، 1280XCC (تمیز کردن) ، 1280X (تمیز کردن) ، 1290X ، 8800 1290X / 40 7300 S7370 / 84 ، S7720 / 90 S5210 / 81 ، S5210 / 86 ، S5370 / 86 ، S5370 / 81 6800 1190X ، 6100 1150X ، 6100 1150X / 46 ، 6100 1150X / 40 ، 1160X ، 1160X / 47 ، 1160XCC ، 1165X / 45 ، 1180X PT734 ، 3600 PT734 / 41 ، 3500 PT730 ، PT730 / 41 ، PT725 ، PT720 ، PT720 / 41 ، AT880 ، AT830 ، 4500 AT830 / 41 ، AT814 ، AT810 ، 4100 AT810 / 41 6945 ، 6945XL ، 6945XL / 41
جالب اینجاست که فیلیپس در واقع این تعداد بسیاری از مدل ها را تولید می کند (بسیاری از آنها همان تیغ ​​های ذکر شده هستند که چندین بار در زیر نامگذاری احمقانه ذکر شده اند که به صورت متناوب شامل / ## هستند) ، اما آنها واقعاً 5 تجربه اصلاح را ارائه می دهند! این 7.1 شماره مدل در هر سر برش است! اگر می خواهید معامله خوبی داشته باشید ، بهترین قیمت فروش یا پایین ترین قیمت را برای بهترین سر برش را که می توانید با هر یک از این شماره مدل ها داشته باشید ، پیدا کنید .
نحوه خرید تیغ برقی برای کریسمس ، برای تولد یا برای روز پدر
برخلاف بسیاری از اسباب بازی های مردانه ، در تیغ های برقی انتخاب واقعی تری وجود دارد. فقط سه شرکت Braun ، Philips و Panasonic واقعاً رقابتی هستند و کیفیت هر یک از خطوط تولید آنها تقریباً از پایین به پایین بالا می رود. همانطور که قبلاً با بخش سرهای برش نشان دادم ، بیشتر تمایز محصول به شکل کروم است. اگر در حال خرید یک تیغ برقی برای تعطیلات هستید ، یکی از توصیه های من را در زیر انجام دهید و اگر ناامید شدید ، امتیازات بازگشت یا محاکمه خود را اعمال کنید.
Caveat: اگر در حال خرید تیغ برقی به عنوان هدیه هستید ، حتماً بلافاصله قبل از تعطیلات آن را بخرید! اگر می خواهید پسر مورد علاقه شما دوره آزمایشی کامل یا دوره بازگشت را بدست آورد ، می خواهید رسید تا حد ممکن به تعطیلات نزدیک باشد.
100٪ پشتیبانی از این بررسی ها از طریق خوانندگان با کلیک بر روی لینک های من صورت می گیرد.
شما همان قیمت را پرداخت می کنید. بقال فروشی می خرم
ممنون از کمک شما

تراشنده برقی فیلیپس نورلکو
سری 9000
Philip’s Norelco به تازگی خط ریش تراش برقی مردان خود را با تعداد زیادی از تیغ های مدل های جدید از جمله سری 9000 ، سری 8000 ، سری 7000 ، سری 6000 ، سری 5000 ، سری 4000 ، سری 3000 و سری 2000 2000 تازه کرد. شاید تعجب کنید که از همه این تیغ ​​ها یاد گرفتید ، فقط سری 9000 ، 7000 و 5000 جدید هستند. آنها به معنای واقعی کلمه برای هر تیغه های دیگر شماره های یکسان مدل را نگه داشتند و فقط نام ها را تغییر دادند. این امر تا حدودی جای تعجب دارد با توجه به اینکه اغلب الکترونیک مصرفی چگونه از آن تجدید می کند. آنچه حتی تعجب آورتر است اینست که پیشرفتهای اندک به نظر می رسد در موارد جدید پیشرفت کرده اند. سری 9000 شامل دو مدل است ، S9721 و S9311. این دو تیغ بیش از حد شبیه به مدلهای 3D SensoTouch هستند که اکنون از سری “8000” متشکل از Norelco 8900 ، Norelco 8950 ، Norelco 8800 ، Norelco 8700 و Norelco 8100 دوباره رونمایی شده اند . من معتقدم که این نشانگر این است که فناوری اصلاح تراشکاری شروع به ترقی کرده است. برای تازه کردن این جزئی سالها پس از آخرین نسخه اصلی اتفاق می افتد ، نشان می دهد که بعید است شاهد انتشار نسخه های اصلی بزودی باشیم. این نشانه خوبی برای شما است زیرا این بدان معنی است که شما باید اطمینان داشته باشید که تیغی که امروز خریداری می کنید چندین سال جریان داشته باشد. اگر یک مدل گران قیمت تر مثل S9311 خریداری می کنید، شما فقط با تعویض سالانه سر (که هزینه کمتری نسبت به خرید کارتریج برای تیغ دستی دارد) آخرین و عالی ترین آنها را ادامه خواهید داد.
S9311 / 84 بهترین نورلکو S9311
S9721 / 84 صفحه ترسناک S9721
Bottom Line: اگر می خواهید سری 9000 باشید ، هزینه خود را پس انداز کنید و S9311 را خریداری کنید . دقیقاً از هر نظر مهم است (همان سر تراشیدن).
PHILIPS NORELCO 7000/8000/9000 SERIES VS 6000 SERIES
نکته مهم: از نظر عملکردی ، تمام مدلهای سه‌سو 9000 SensoTouch 9000 مانند یکدیگر هستند ، تمام 8000 مدل 3 بعدی SensoTouch مانند یکدیگر هستند ، همه مدلهای 3000 SensoTouch 3D 7000 مانند یکدیگر هستند و همه از 6000 مدل 2D SensoTouch 2D همانند یکدیگر هستند. تنها تفاوت واقعی در پایان خارجی و عمر باتری آنها است. با فرض اینکه شما قصد ندارید بیش از دو هفته از تیغ برقی خود استفاده کنید بدون دسترسی به برق ، اختلاف عمر باتری بی ربط است.
Philips Norelco S7370
PHILIPS NORELCO S7370

تفاوت
موقعیت یابی: تفاوت بین مدلهای 7000/8000/9000 SensoTouch 3D و 6000 SensoTouch 2D را می توان در انعطاف پذیری سرهای تراشیدن مشاهده کرد. هر یک از مدل های نورلکو دارای 3 سر تراشکاری گرد است. با این حال ، مدل های 3D3000/8000/9000 SensoTouch 3D به آنها امکان می دهد مستقل از یکدیگر حرکت کنند. این بدان معنی است که هنگامی که چانه خود را تراشیده اید ، سرهای بریده شده در اطراف محوطه پیچیده می شوند تا یک تراش مناسب ارائه شود. من شخصاً این ویژگی را دوست دارم و فکر می کنم تفاوت قابل توجهی ایجاد کند. هر سه سر در مدل 6000 SensoTouch 2D در کنار هم قرار می گیرند که یک ضرر جدی است.
برش سر: مدل های 7000/8000/9000 شامل سرهای برش فوق العاده UltraGlide است. روی سطح هر سر سه لایه شیار (به جای یکی با دو نوع رنده) پیدا خواهید کرد. با عبور هر سطح از پوست شما ، برش به تدریج نزدیک می شود. لایه بیرونی بیشتر با موهای بلند بیشتر کار می کند و تا زمانی که لایه میانی در آن می چرخد ​​اصلاح بسیار نزدیک و صاف می شود. تمام مدل های دیگر دارای سر “دقت دوگانه” هستند که خوب است ، اما تا یک سطح هم نمی رسد.
اشتراک داشتن
موقعیت یابی کامل سر: هر دو خط اجازه می دهد تا سر خود را با خطوط صورت خود خم کند. این بدان معنی است که دسته می تواند در همان زاویه باقی بماند در حالی که سر دقیقاً با صورت شما چرخانده می شود. این باعث کاهش فشار روی پوست شما می شود.
مرطوب / خشک: هر دو این تیغ ​​را می توان برای تراشیدن مرطوب در حمام یا اصلاح خشک در مهتابی استفاده کرد.
برنده: PHILIPS NORELCO S9311 (برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید)
بهترین ارزش: PHILIPS NORELCO S7370 (برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید)
PHILIPS NORELCO 6100 VS 4500 POWERTOUCH با AQUATEC و SMARTPIVOT ( 4500 AT830 )
6000 SensoTouch 2D شامل: 6800 1190X ، 6100 1150X ، 6100 1150X / 46 ، 6100 1150X / 40 ، 1160X ، 1160X / 47 ، 1160XCC ، 1165X / 45 ، 1180X PowerTouch با AQUATEC و SmartPivot شامل: AT880 ، AT830 ، 4500 AT830 / 41 مهم توجه: از نظر عملکردی ، تمام مدل های سری Norelco 6000 یکسان هستند؛ با این حال ، همه مدل های PowerTouch با مدل های Aquatec یکسان نیستند. این بخش فقط مدلهایی را که دارای “SmartPivot” هستند ، در نظر می گیرد.
Philips Norelco PowerTouch با Aquatec AT830
PHILIPS NORELCO POWERTOUCH با AQUATEC AT830

تفاوت
یک ظاهر طراحی شده: 6100 بسیار جنسی به نظر می رسد.
محوری: 6100 می تواند به هر جهت که شما تراشیده اید ، سر را چرخانده و این به کاهش فشار بر روی پشته های صورت کمک می کند. مدل های PowerTouch SmartPivot به سر این امکان را می دهد که مانند یک Teet-totter به جلو و عقب حرکت کند. این همچنین به کاهش فشار روی صورت کمک می کند ، اما فقط از یک جهت به عقب و جلو می رود.
Norelco Flex و Pivot
این تصویر عملکرد FLEX (محورهای مرکز) و عملکرد محوری (کل سر را به جلو و عقب کج می کند) را نشان می دهد. می بینید که چرا ویژگی SMARTPIVOT به کاهش فشار روی پوست شما کمک می کند! (تصویر از فیلیپس نورلکو)

شباهت ها
برش سر: هر دو تراشنده از همان سر دقیق دوگانه استفاده می کنند که به کوتاه کردن موهای بلند و همچنین کوتاه بودن مو کمک می کند. سر واقعی قابل تعویض نیست ، اما قسمت تراشیدن یکسان است.
انعطاف پذیری: سه سر به سمت داخل محوری خواهند بود تا پشته ها و نقاط کوچک روی صورت شما امکان پذیر باشد. هر مدل فیلیپس (به جز سری 6000) این قابلیت را دارد.
THE WINNER: PHILIPS NORELCO POWERTOUCH با AQUATEC و SMARTPIVOT AT830 (برای خرید و فروش در آمازون اینجا را کلیک کنید) – ارزان تر است و اساساً همان اصلاح است!
POWERTOUCH با AQUATEC و POWERTOUCH بدون AQUATEC (AQUATEC = مرطوب / خشک)
PowerTouch با Aquatec شامل: AT814 ، AT810 ، 4100 AT810 / 41 PowerTouch بدون Aquatec شامل: PT734 ، 3600 PT734 / 41 ، 3500 PT730 ، 3500 PT730 / 41 ، PT725 ، PT720 ، PT720 / 41
فیلیپس همچنین دارای تیغ هایی با سرهای دقیق دوگانه (همان سر برش مدل های 6000 SensoTouch 2D و SmartPivot) است که به جلو و عقب حرکت نمی کند. آنها هنوز به سمت مرکز می چرخند ، اما کل سر به جلو و عقب نمی رود.
Norelco Aquatec
AQUATEC در صورت تمایل به استفاده از تیغ خود با ژل اصلاح یا دوش گرفتن از ویژگی های مهم آن است. تیغ های AQUATEC (دسته های قبلی) مهر و موم شده و ضد آب هستند ، اما مدل های استاندارد POWERTOUCH چنین ندارند. (تصویر از فیلیپس نورلکو)

یادداشت در مورد PT720 a.ka. PT720 / 41 این تیغ ​​در دسته ناخواسته قرار می گیرد. حتی با سرهای برش درست هم نمی آید! خوشبختانه ، شما می توانید سرها را تعویض کنید تا از هد HQ8 واقعی که در مدل های بهتر یافت می شود استفاده کنید. این مدل همچنین دارای برقی نیست. چند دلار دیگر برای خرید 3500 PT730 به جای آن خرج کنید.
نورلکو 6945 ، 6945XL و 6945XL / 41
سری 6000 شامل: 6945 ، 6945XL ، 6945XL / 41 است
برخلاف نام آنها ، این تیغ ​​ها قسمت مهمی از سری 6000 نیستند. از تیغ های ناخواسته و سطح ورودی دور بمانید. این تیغ ​​دارای یک سر برش آشغال است ، و شامل یک اصلاح کننده نیست. این تیغ ​​حتی قابل شستشو نیست!5 ستاره
تراشهای برقی پیشنهادی PHILIPS NORELCO برتر
بالاترین توصیه DIME PAUPER:
PHILIPS NORELCO S9311
من چهار سال است که در کار بررسی و توصیه تراشیدن برقی ها بوده ام و یکی از سخت ترین قسمت های کار ، ترغیب آقایان به صرف هزینه های اضافی برای خرید یک تیغ واقعاً خوب برای اولین بار است. بعد از خرید یک تیغ ارزان که به خوبی کار نمی کند ، آنها یا در نهایت خرید تیغ زیبا را که باید برای اولین بار خریداری کرده اند یا ریش تراش برقی خود را به خوبی انداختند. Philips Norelco S9311 بهترین تیغ ​​برقی است که از نظر من ساخته شده است ، و من نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم. اگر بتوانید 20٪ حق بیمه را بیش از S7370 خرج کنید ، خوشحال می شوید که انجام دادید. این تیغ ​​هر بار نرمترین اصلاح را با کمترین تحریک به شما می دهد.
برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
Philips Norelco S9311
PHILIPS NORELCO S9311

PAIME’S DIME SMART BUY:
PHILIPS NORELCO S8950
هنگامی که تولید کننده محصولی را فقط برای توزیع در طول فروش یا آنلاین ایجاد می کند ، معمولاً دلیلی برای نگرانی آن وجود دارد. شما به راحتی S8950 را در وب سایت فیلیپ پیدا نخواهید کرد ، و به نظر می رسد فقط از طریق آمازون در دسترس خواهد بود. این خبر بد است. خبر خوب این است که آنها تیغ تیغ را در یک قیمت پایین تر ساخته اند که سرهای تراشیدن سری 9000 را می گیرد. این یک تیغ مرطوب و خشک است که می توانید از آن در دوش استفاده کنید و حتی شامل یک اصلاح کننده ریش است! حدس من این است که آمازون فیلیپس نورلکو را تحت فشار قرار داد تا بالاترین عملکرد اصلاح را در بسته بندی با قیمت مناسب تر منتشر کند و آنها نیز این کار را کردند. این تیغ ​​شامل تمام بهترین ویژگی های تراشنده های بالای خط (مهمتر از همه – همان ریش تراشیدن – که همه چیز مهم است) برای قیمت بی نظیر است.

من هر روز سالها از این پیشکسوت تیغ استفاده کردم و این تعویض حتی بهتر است. این تیغ ​​براق است و من آن را به دوستان و خانواده توصیه می کنم. این یک انتخاب به خصوص هوشمندانه برای آقایان دارای پوست حساس است. سرهای جداگانه انعطاف پذیر تفاوت زیادی در چهره شما ایجاد می کنند و یک ظاهر طراحی کاملاً در دست شما قرار می گیرد. من قبلاً چندین فلاشر و هردو را هم از طرف فیلیپس و هم براون متعلق به خود داشتم و هیچ مشکلی وجود ندارد که این بهترین تجربه اصلاح برای این قیمت باشد. اگر تصمیم گیری سختی دارید ، این مورد را بخرید .

برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
Philips Norelco S8950
PHILIPS NORELCO S8950

بهترین ارزش:
PHILIPS NORELCO 4500 POWERTOUCH با AQUATEC AT830
اگر به دنبال صرف کمی هزینه بیشتر هستید و هنوز هم اصلاح فوق العاده ای می کنید ، AT830 ترکیبی از ویژگی ها و سرهای اصلاح است. اگر شما مایل به هزینه زیادی برای ریش تراش برقی (مانند 8000 SensoTouch 3D) نیستید ، پس 6000 SensoTouch 2D دارای ویژگی های اضافی اضافه شده ای بیش از 4500 AT830 برای توجیه هزینه اضافی نیست. هر دوی آنها آب بندی Aquatec دارند که به شما امکان می دهد از آن با ژل اصلاح یا دوش استفاده کنید و هر دو از سرهای برش دقیق استفاده می کنند. شما هنوز هم می خواهید پول S9311 را کنار بگذارید ، اما در عین حال این تیغ ​​مراقبت خوبی از شما خواهد کرد.
برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
Philips Norelco PowerTouch با Aquatec AT830
PHILIPS NORELCO POWERTOUCH با AQUATEC AT830

ممنون میشم اگر بخواهید از طریق یکی از لینکهای این صفحه خرید خود را انجام دهید. شما همان قیمت را پرداخت می کنید ، و می توانید به من کمک کنید یک راهنمای خرید بعدی خود را تهیه کنم!
بهترین تراشنده های موجود در بازار:
9721 S9721 / 84 ، 9311 S9311 / 84 ، 7300 S7370 / 84
تراشنده های بزرگ:
8100 1250X ، 8100 1250X / 40 ، 8100 1250X / 46 ، 8100 1250X / 47 (تمیز کردن) ، 8900 1280X / 42 (تمیز کردن) ، 1280X / 47 (تمیز کردن) ، 1280XCC (تمیز کردن) ، 1280X (تمیز کردن) ، 1290X ، 8800 1290X / 40
ریش تراش خوب:
6800 1190X ، 6100 1150X ، 6100 1150X / 46 ، 6100 1150X / 40 ، 1160X / 47 ، 1160XCC ، AT830 ، 4500 AT830 / 41
تراشنده های ظریف:
AT814 ، AT810 ، 4100 AT810 / 41
نخرید:
3500 PT730 ، 3500 PT730 / 41 ، PT725 ، PT720 ، PT720 / 41 ، 6945 ، 6945XL ، 6945XL / 41 ، YS524 / 44 ، YS524 / 41

به زحمت خرید تیغ برقی را بدون آب بندی آب نکنید. تیغه های دارای “Aquatec” هزینه زیادی ندارند و خوشحال می شوید که تیغی متنوع تر داشته باشید و راحت تر قابل شستشو باشید.
خرید تیغ برقی پاناسونیک یا تیغ برقی REMINGTON
اگر به دنبال خرید یک ریش تراش برقی ارزان تر هستید ، لطفاً به پیشنهادات میان رده توسط فیلیپس نورلکو و براون نگاه کنید. تراش های پاناسونیک و تراش های Remington به سادگی قرار نیست در همان سطح مدل هایی که در این صفحه بررسی شده اند ، اجرا کنند. در حالی که پاناسونیک نسبت به رمینگتون به مراتب بهتر است ، هر دو مورد دلخواه زیادی را ترک می کنند. شما بررسی های بسیار خوبی برای هر دو آنلاین خواهید یافت ، اما باید در نظر بگیرید که آن داوران احتمالاً از مدلهای جدید و رده بالاتر که توسط Philips Norelco یا Braun ساخته شده اند استفاده نمی کنند. حتی اگر شما ممکن است مقداری پول صرفه جویی کنید ، امیدوارم قبل از تصمیم گیری ، زمان مطالعه توصیه های این صفحه را بخوانید.
یادداشت در مورد نظرات تیغ های آنلاین برای تیغ های سطح ورودی
بررسی در مورد تیغ های سطح ورودی تعصب جدی دارد زیرا معدود افرادی که یک تیغ ارزان خریداری می کنند ، تا به حال متعلق به یک مورد زیبا هستند. به عنوان اولین تجربه آنها با یک تیغ سریع و خشک ، آنها مثبت زیادی خواهند دید ، اما اگر هرگز یک ریش تراش برقی را آزمایش نکرده اید ، نمی دانید که چقدر بد هستند. به طور شفاف ، بسیاری از این بررسی ها هنوز هم بد نیستند. این نشان می دهد که تراشنده برقی چقدر وحشتناک است!
تراشنده برقی برون
براون خط تولید نسبتاً ساده ای دارد. آنها چهار ریش تراش درست می کنند و هر کدام دارای نسخه های upsell با صفحه فن تر یا لوازم جانبی هستند. به عبارت دیگر ، آنها علیرغم تمام مدل هایی که ممکن است در آن قرار بگیرید ، چهار تراشنده برقی می سازند.

سریال براون
سری 9 سری 7 سری 5 سری 3
شگفت انگیز عالی خوب جنس اوراق و شکسته
سری Braun 9 9090CC
سری BRAUN 9 9090CC

سری Braun 7 760CC
سری BRAUN 7 760CC

سری Braun 5 550CC
سری BRAUN 5 550CC

سری Braun 3 370S-4
سری BRAUN 3 370S-4

BRAUN SERIES 9 – لکسوس کاملاً لود شده
Braun Series 9 شامل: 9095cc (تمیز کردن) ، 9090CC (تمیز کردن) ، 9050CC (تمیز کردن) ، 9040S
در بازار ریش تراش برقی پولی بسیار زیاد است و براون می خواهد تا حد ممکن از آن بازار استفاده کند. مشکل آنها این است که آنها قبلاً تیغ های سری 7 را به عنوان بهترین در دسترس قرار داده اند ، و از این موقعیت عقب نمانده اند. این واقعاً دشوار است که ویژگیهای آنها را از یکدیگر جدا کنیم ، بنابراین من تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهم داد. اگر به دنبال بهترین تراشیدن از یک فویل هستید ، بزرگترین تفاوت در این است که براون یک سر مانور بیشتری برای این سری ایجاد کرده است که برای ریش های متراکم تر یا طولانی تر بهینه شده است. همانطور که سرها به طور مستقل در Norelcos با سطح بالا قابل حرکت هستند ، Braun اکنون توانایی سرهای تراشیدن را به سمت راست و چپ در حالی که کل سر به عقب و جلو حرکت می کند افزود. این یک بهبود قابل توجه است زیرا به ریش تراش و مچ دست شما اجازه می دهد تا با هم کار کنند تا تمام کانتورهای صورت شما را بپوشاند. اگر می توانید کمی پول اضافی برای خرید این مورد بیابید ، حتماً باید خرید Braun را در نظر بگیرید9090CC اگر می خواهید با ریش تراش فویل.
BRAUN SERIES 7 – لکسوس
Braun Series 7 شامل: 790CC (تمیز کردن) ، 760CC ​​(تمیز کردن) ، 720S است
این یک تیغ بسیار پیشرفته از نظر فناوری است که با استفاده از فناوری لرزش میکرو لرزش “Pulsonic” ، موها را در حالت ایستادن قرار نمی دهد. آنها تلاش زیادی در زمینه مهندسی کرده اند تا از ریش تراش فویل بیشترین بهره را ببرند و ناامید نشوید. اگر به فکر خرید تیغ فویل افتاده اید و به انعطاف پذیری سری 9 احتیاج ندارید ، کافیست سری Braun Series 7 را بخرید. آنها بسیار خوب هستند که به سختی قابل نقد هستند!
توجه: قیمت گذاری در این مدل ها بسیار غیر معمول است. MSRP در 790CC (270 دلار) ، 760CC (240 دلار) ، 720S بسیار متفاوت است(200 دلار) ، اما به نظر می رسد همه آنها در حدود 200 دلار (یا 150 دلار در فروش) خرده فروشی هستند. قبل از خرید خود حتماً همه مدلها را بررسی کنید! مدل های تیغ براون که به “CC” ختم می شوند ، دارای سیستم تمیز کردن تمیز و تمیز هستند.
BRAUN SERIES 5 – TOYOTA
سری Braun 5 شامل: 590CC (تمیز کردن) ، 550CC (تمیز کردن)
این تیغ ​​تقریباً همه چیزهای موجود در سری 7 را ارائه می دهد اما کمی هزینه کمتری دارد. این یک انتخاب خوب است و شما نتایج محکمی کسب خواهید کرد. این قدرت شفاف سری 7 را ارائه نمی دهد ، و ممکن است تقریباً به اندازه تراشیدن نزدیک شود ، اما ناامید نمی شود. خوشبختانه ، Braun سیستم ActiveLift را در سری 5 مانند آنچه در سری 7 انجام داد ، گنجانده است ، بنابراین این تفاوت بین آنها را بطور قابل توجهی کاهش می دهد.
BRAUN SERIES 9 VS BRAUN SERIES 7 VS SERIES 5
اگر می خواهید کاری خوب برای خود انجام دهید یا در حال خرید هدیه هستید ، با سری 9. بروید. عملکرد برتر سطح برتر شما یا پسر موردعلاقه شما را برنده خواهد شد و تجملات طولانی خواهد ماند.
اگر آن را برای خودتان خریداری می کنید ، و فقط به دنبال اصلاح کاربری هستید ، سری 7 کار بسیار خوبی را انجام می دهد و کمی پس انداز خواهید کرد.
ارسال
BRAUN SERIES 3 – اتومبیل شما از مادربزرگ وراثت
Braun Series 3 شامل: 390CC-4 (تمیز کردن) ، 370S-4 ، 340S-4 ، 320S-4
این مدل شما را به جایی می رساند که باید بروید ، اما به خصوص چشمک زن نیست. به ویژه خوب نیست. تحت فشار ، پر سر و صدا و ناکافی ، به دنبال خرید یک کالای جدید پیش از مدت ها خواهید بود. برای خرید سری 5/7 هزینه کمی هزینه کنید و یا با قیمت مشابه با Philips Norelco 4500 AT830 بروید. خوشحال خواهید شد که کردید5 ستاره
تراش برقی های برتر برون توصیه شده
بهترین فویل ریش تراش به طور کلی:
BRAUN SERIES 9 9090CC
اگر شما یک ریش تراش فویل را به یک روتاری ترجیح می دهید ، مجبور به سازش در مورد قدرت مانور هستید. Braun سرانجام با معرفی سرهای محوری و فویل های شناور خود در سری 9 این مشکل را برطرف کرده است.
برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
سری Braun 9 9090CC
سری BRAUN 9 9090CC

بهترین فویل ریش تراش ارزش:
BRAUN SERIES 7 760CC
برای دوستداران تیغ ​​فویل در آنجا یا افرادی که پوست آنها بسیار حساس است ، بیشتر نگاه نکنید. این قدرتمند ، خوب و مؤثر است.
برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
سری Braun 7 760CC
سری BRAUN 7 760CC

فویل ریش تراش بهترین استارت:
BRAUN SERIES 5 550CC
اگر 760CC ​​از محدوده قیمت شما خارج است ، اما همچنان به دنبال اصلاح شدید هستید. 550CC تمام آنچه شما نیاز دارید را انجام می دهد. به اندازه برادر بزرگش کاملاً لوکس نیست ، اما از قدرت و فناوری لازم برای تهیه اصلاح نزدیک برخوردار است.
برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید
سری Braun 5 550CC
سری BRAUN 5 550CC

فیلیپس نورلکو و براون سر به سر

مقایسه برتر:
سریال PHILIPS NORELCO 9000 در مقابل BRAUN SERIES 9
Philips Norelco S9311
PHILIPS NORELCO S9311

سری Braun 9 9090CC
سری BRAUN 9 9090CC

باید بگویم که من Norelco S9311 را بیش از 9090CC ترجیح می دهم. اگر به دنبال ریش تراشی سر خود هستید ، سری Braun 9 را توصیه می کنم. مناطق بزرگ و صاف روی پوست سر شما با یک ریش تراش فویل بسیار خوب عمل می کنند ، و سری 9 راه آن است. اگر صورت خود را اصلاح می کنید ، تیغ چرخشی یک کار غیرقابل باور را با حرکت در همه محورها انجام می دهد ، و S9311 بهترین تراشنده چرخشی است که تاکنون ساخته شده است.
برنده: PHILIPS NORELCO S9311 (برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید)

مقایسه عملکرد برتر در رده متوسط:
PHILIPS NORELCO S7370 در مقابل BRAUN 760CC
هیچ وقت زمان بهتری برای خرید تیغ برقی نبوده است. طی چند سال گذشته ، بازیکنان اصلی در ارائه های خود بسیار رقابتی تر شده اند و بهترین ویژگی های خود را در ارائه های میان رده خود قرار داده اند. فقط چند سال پیش ، فقط تراشونده های سطح بالا واقعاً اصلاح خوبی را ارائه دادند. امروز ، فیلیپس نورلکو و براون نیز پیشنهادات بسیار خوبی ارائه می دهند ، و قیمت ها در واقع به میزان قابل توجهی (تا حدود 40٪) در سطح هیئت مدیره کاهش یافته است. چه Philips Norelco S7370 یا Braun 760CC ​​بخرید ، اصلاح بیشتری نسبت به گرانترین تیغ ​​های چند سال پیش خواهید داشت.
Philips Norelco S7370
PHILIPS NORELCO S7370

سری Braun 7 760CC
سری BRAUN 7 760CC

برنده: کراوات بین دو گزینه عالی

مقایسه سطح ورود:
PHILIPS NORELCO POWERTOUCH 4500 AT830 VS BRAUN SERIES 3
Philips Norelco PowerTouch با Aquatec AT830
PHILIPS NORELCO POWERTOUCH با AQUATEC 4500 AT830

سری Braun 3 370S-4
سری BRAUN 3 370S-4

در اینجا هیچ مقایسه ای نیست. فیلیپس به راحتی در این مسابقه پیروز می شود. PowerTouch را با Aquatec 4500 AT830 بخرید ، و بسیار خوشحال می شوید که انجام دادید.
برنده: PHILIPS NORELCO POWERTOUCH با AQUATEC و SMARTPIVOT AT830 (برای معامله در آمازون اینجا را کلیک کنید)

سیستم نظافت
سیستم تمیز کردن نورلکو
سیستم تمیز کردن NORELCO شامل مخزن تمیز کردن ، محلول تمیز کردن ، برس و کیس است.

رتبه: آیا
من خرید اولین قرار گرفتن در معرض سیستم تمیز کردن یک ریش تراش برقی هنگامی که من به عنوان یک کودک در خانه یکی از دوستانم بودم ، آمد. من در سیستم تمیز کردن آن یک تیغ برقی شیرین به نظر می رسید و فکر کردم این یکی از انسان ترین و جالبترین چیزهایی است که تا به حال دیده ام. با خطوط صاف تیغ و جعبه پیشانی سیستم نظافت ، می دانستم که می خواهم روزی یکی از این موارد را داشته باشم.
من الان یکی دارم و هرگز از آن استفاده نمی کنم. در حال حاضر در جعبه اصلی با یک بطری نیمه خالی از محلول تمیز کردن (موردی که با آن همراه بود) قرار دارد و من از آن زمان فهمیدم که هیچ دردسر دیگری ندارد. یک تیغ برقی خوب به اندازه کافی طراحی شده است که می توان آن را به راحتی با آب هر چند ریش تراش پاک کرد. اینگونه درباره اش فکر کن. اگر این یک مؤلفه حیاتی بود ، چرا هر تیغ با یک همراه نیست؟ حقیقت این است که آنها از فروش بالایی برخوردار هستند ، اما هزینه استفاده از آنها (محلول تمیز کردن بیش از حد) و غیر ضروری است.
تیغه های برقی تقلبی
تیغ Gillette Fusion Power را خریداری نکنید!رتبه بندی: خرید نکنید به دلایلی غیر قابل توضیح ، تیغ های سنتی شروع به گرفتن باتری و موتور شاکر می کنند. از اینها جدا شوید! من به شما نگاه می کنم ، Gillette M3 Power Razor ، ProGlide Power و Fusion Power. اگر به صورت آنلاین به بررسی بپردازید ، دارای رتبه بندی 5 ستاره می شوید که این تیغ ​​های باطری را بزرگترین تیغ ​​تا کنون ساخته اند. شما خوشحال هستید که با این بررسی ها بروید ، اما به سرعت می توانید تیغ جدید خود را که در حال سوراخ در جیب شماست ، بخرید زیرا جعبه شمارش 35/8 دلار را می پردازید (MSRP 55 دلار است!). علائم حیرت انگیز:
آنها فقط کارتریج های تخصصی می گیرند که هزینه بیشتری دارند ، حتی اگر هیچ مدرکی مبنی بر تفاوت آنها با کارتریج های استاندارد وجود ندارد.
صدها سال بدون این که بخاطر سوختن تیغ ​​اصلاح شود مردم تراشیده شده اند و ادعاهایی در مورد هر نسخه جدید برای تیغ وجود دارد که “سرانجام این تیغ ​​جدید کاملاً نزدیک و بدون سوختن تیغ ​​کار می کند.”
کیفیت ریش تراش بیشتر به اپراتور بستگی دارد. اگر می خواهید یک ریش تراش مناسب باشد ، می توانید امروز آن را با یک تیغ استاندارد Mach 3 دریافت کنید. ژل اصلاح خوبی بخرید و به آرامی آن را در پوست خود بمالید. سپس چند دقیقه صبر کنید تا موها نرم شوند و پوست خود را مرطوب کنند. سپس خیلی آهسته و با دقت ، تیغ را در اطراف تمام کانتورهای صورت خود با حرکات کوتاه و دقیق کار کنید. تکرار کنید. بعد از تراشیدن ، یک کفپوش بالای قفسه را اعمال کرده و در نتایج خوشحال شوید! تراشیدن بیشتر مربوط به تکنیک است ، و نه یک تیغ سنتی گرانتر با موتور شاکر.
ژیلت بیشتر از یک شرکت بازاریابی یک شرکت بازاریابی است و آنها بسیار سخت کار می کنند تا بتوانند از آنجا که در محوطه فروشگاه راحتی قرار می گیرند ، گران فروشی های بیشتری را به مصرف کنندگان بفروشند. مشکلی در این مورد وجود ندارد و آنها در افزایش قیمت مشتری خود بسیار مؤثر هستند. با این گفته ، من نمی خواهم خوانندگانم از بین بروند. کارتریج های تیغه فیوژن ProGlide Power برای ساخت کمتر از 10 سنت هزینه دارند ، اما تقریباً 5 دلار / تیغه آن را در یک بسته 4 برای نسخه قدرت شارژ می کنند. خوانده شده این مقاله فوق العاده در دیلی میل بریتانیا .
حکم:اگر می خواهید یک تجربه الکتریکی داشته باشید ، با تیغ های برقی واقعی بچسبید. برای قیمت تیغ Gillette M3 Power با کارتریج های تعویض در طول یک یا دو سال ، می توانستید به راحتی یک ریش تراش برقی با رده بالا و یک سر جایگزین خریداری کنید. آنها هزینه های مقدماتی بیشتری دارند ، اما خوشحال می شوید که سرمایه گذاری را انجام داده اید.
ممنون میشم اگر بخواهید از طریق یکی از لینکهای این صفحه خرید خود را انجام دهید. شما همان قیمت را پرداخت می کنید ، و می توانید به من کمک کنید یک راهنمای خرید بعدی خود را تهیه کنم!