همچنین ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که خرید بهترین عینک آفتابی مردانه اینجا کلیک کنید هنگام خرید عینک آفتابی به دنبال چه چیزی باشید. فرقی نمی کند که برای محافظت از چشم خود می خواهید عینک آفتابی بخرید یا به دنبال ظاهری زیبا و شیک هستید.

عینک آفتابی برای صورت بیضی شکل

 

اما تطبیق نوع عینک با فرم صورت و پوشش شما می تواند به ظاهر جذاب شما بیفزاید. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب از بین انواع عینک آفتابی زنانه و مردانه علاوه بر توجه به عوامل مربوط به محافظت از چشم ، در انتخاب روش مناسب عینک آفتابی مناسب برای انواع صورت نیز دقت کنید. این جایی است که خرید بهترین عینک آفتابی مردانه به شما کمک می کند ، بسته به نوع صورت شما.

ممکن است فکر کنید فقط با استفاده از عینک روی صورت می توانید فرم مناسب را انتخاب کنید. اما با دانستن چند نکته ساده می توانید بهترین خرید را هنگام خرید اینترنتی عینک آفتابی نیز داشته باشید. Digikala Mag و راهنمای خرید بهترین عینک آفتابی مردانه خرید عینک آفتابی مناسب برای انواع صورت را دنبال کنید.

فرم صورت و انواع عینک آفتابی را بشناسید
در این راهنمای خرید به یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب عینک یعنی تناسب شکل عینک با فرم صورت خواهیم پرداخت. آیا فرم صورت خود را می دانید؟ اول از همه ، شما باید بدانید که صورت شما متعلق به کدام یک از اشکال اصلی صورت شما است. خرید بهترین عینک آفتابی مردانه راه های مختلفی برای این کار وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها نشستن جلوی آینه و صاف نگه داشتن موهایتان است. از پیشانی خود روی آینه خط بکشید و آن خط را ادامه دهید. به سادگی! شکل صورت خود را روی آینه رسم کرده اید.

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه نوع صورت

 

طرح روی آینه به یکی خرید بهترین عینک آفتابی مردانه از اشکال زیر نزدیکتر خواهد بود.

بیضی
گرد
مربع
مستطیل
لوزی یا الماس
مثلث
قلب
شناخت فرم صورت نه تنها به انتخاب عینک مناسب کمک می کند ، بلکه به انتخاب نوع آرایش ، مدل مو و حتی جواهرات نیز کمک می کند.

اگر با روش آینه تشخیص دقیقی نگرفتید ، می توانید گونه به گونه ، پیشانی به چانه ، چانه به گونه و عرض پیشانی را اندازه بگیرید. برای بدست آوردن این ابعاد از متر استفاده کنید و روی یک کاغذ نقاشی کنید. همچنین می توانید خرید بهترین عینک آفتابی مردانه از این روش برای رسیدن به فرم صورت خود استفاده کنید.

انواع عینک آفتابی

عینک آفتابی برای صورت گرد مردانه

 

عینک آفتابی نیز به اشکال خرید بهترین عینک آفتابی مردانه مختلف تولید می شود. هر نوع عینک آفتابی برای برخی از فرم های صورت مناسب است که در ادامه جزئیات آنها را بررسی خواهیم کرد. در تصویر بالا ، مهمترین انواع عینک آفتابی را مشاهده می کنید.

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت
تصویر زیر می تواند به شما کمک کند تا در یک نگاه خرید بهترین عینک آفتابی مردانه عینک آفتابی مناسب صورت خود را پیدا کنید.

راهنمای خرید عینک آفتابی با توجه به نوع صورت

برای اطلاعات دقیق تر ، می توانید شرح هر نوع خرید بهترین عینک آفتابی مردانه شکل صورت را در زیر بخوانید.

خرید عینک آفتابی مردانه

 

عینک آفتابی مناسب صورت بیضی شکل
این نوع شکل صورت یکی از رایج ترین شکل های موجود است. صورتهای بیضی مانند تخمک معکوس شده و فاصله پیشانی تا چانه آنها بیشتر بهترین عینک آفتابی مردانه از فاصله گونه تا گونه خواهد بود. عرض پیشانی تا حدودی از عرض چانه گسترده تر است و فقط به همین دلیل برای تشخیص آن از صورت های گرد کافی است. این نوع چهره ها از نظر تناسب بهترین عینک آفتابی مردانه چهره از ایده آل ترین اشکال هستند.

برای خرید عینک آفتابی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر می خواهید این تناسب را حفظ کنید ، بهترین عینک آفتابی مردانه از قاب های عینک با لبه های گسترده استفاده کنید. عینکی که قاب آن نه خیلی باریک است و نه خیلی پهن. عینک های Clubmaster ، ویفر ، خلبان ، چند ضلعی ، پروانه ای ، مستطیلی و مربعی برای بهترین عینک آفتابی مردانه صورت های بیضی شکل عالی به نظر می رسند.