راهنمایی در مورد چگونه برای شروع یک کلاس پخت و پز از ابتدا

[ad_1]

شما تا کنون متوجه شده است که اگر ما فقط کمی علاقه مند در پخت و پز ما به طور کلی بیشتر علاقه مند به یادگیری به طبخ چیزی جدید به جای دستور العمل های ما ممکن است در حال حاضر می دانید ؟ بنابراین به تازگی وقتی که من رفتم به دنبال یک کلاس پخت و پز من شروع به دنبال یک عجیب و غریب گزینه است.

چیزی که من متوجه شدم با کلاس من رزرو شده بود که معلم من نگاه عجیب و غریب که به من فوری تصور و اعتماد به نفس است که من که قرار بود برای یادگیری برخی از معتبر دستور العمل های عجیب و غریب.

نکته #1: اگر شما به فکر شروع یک کلاس پخت و پز هم می آیند از جای دیگری و یا حداقل شبیه شما! این باعث می شود شما ظاهر می شود واقعی است.

پس از صحبت با معلم من به من آموخته است که در مورد او داده بود و بسیار لذت بخش و موفقیت شخصی و حرفه ای به فرزندان و پس از آن می خواستم به بازگشت به زندگی پس از تصمیم به شروع یک کلاس پخت و پز.

بنابراین داشتن یک عجیب و غریب, لبه قرار داده خواهد شد شما پیش از مسابقه در یک جهان که در آن برداشت اول هنوز هم تعداد. به علاوه داشتن شناخته شده خوب زندگی قبلی حرفه ای قطعا به شما چیزی برای هدف.

نکته #2: آیا چیزی برای هدف – به عنوان مثال زندگی خوب!

زود به کلاس من عجیب و غریب, پخت و پز, معلم, توصیه ما به دانش آموزان مشتاق است که او برگزار شد و هیچ رسمی آموزش آشپزی و “حتی نمی تواند آن را به یک فنجان چای هنگامی که او آمد به استرالیا از 20 سال قبل است.”

مرسی – که قابل توجه! بنابراین هیچ نهادی رسمی آموزش امروز تجاری سرآشپزها بلکه با فرمولی ارگانیک و طبیعی تربیت که شامل غذاهای عجیب و غریب, سلیقه, طعم, برای تلفن های موبایل و بوی بد در خانه دوران کودکی خود را در جنوب هند است. ما آموخته دستور العمل های ما که بعد از طریق سفر خود را به کشف عشق او از ادویه جات ترشی جات و گیاهان و روش خود را ،

نکته#3: شما نمی نیاز به دانستن در مورد “پخت و پز” – شما فقط نیاز به عشق پخت و پز.

صدا مانند شما تا کنون ؟

کلاس من در زمان خاص بود چرا که از محل آن است. تنظیم آرام و در میان درختان بنابراین ما قادر به بلافاصله استراحت و لذت بردن از محیط اطراف است. بهترین از همه, وجود دارد, گیاهان دارویی, ادویه ها و باغ سبزی است که ما اولین سفر کرد و از برداشت. کیفیت شما کاملا باید در اختیار و یا به دست آوردن قبل از اینکه شما می توانید شروع به پخت و پز موفق مدرسه واقعا افسانه برگزاری است. نه فقط هر محل. باید آن را نشان دهنده یک محل است که شبیه هیچ دیگر. البته باید آن را تمیز و مناسب به هدف اما آن را نیز باید شامل چیزی خاص است که باعث می شود آن را ویژه به مشتریان. در این کلاس توانایی برداشت از باغ ساخته شده آن را به ایستادگی کردن. این اضافه شده یکی دیگر از ابعاد به کلاس ساخته شده و آن را متفاوت با دیگر طبقات است.

نکته#4: محل سکونت:. محل. محل. آن را باید منحصر به فرد و به شما مجموعه جدا از دیگران است.

من شروع یک کلاس پخت و پز. آن را آسان خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>