شدت و لذت جسمی رابطه جنسی می تواند بسیار زیاد باشد. خرید کاندوم تاخیری اگر شریک زندگی شما می خواهد 10 دقیقه یا بیشتر دوام بیاورد ، ممکن است برای کسانی که زود انزالی دارند و از کاندوم تاخیری استفاده نمی کنند مشکل باشد! در مقاله زیر ، شما در مورد کاندوم تاخیر و چگونگی کمک به شما برای رسیدن به نقطه اوج بعدا یاد خواهید گرفت.

قبل از اینکه در مورد کاندوم تاخیر بخوانید ، می توانید در مورد خود کاندوم و آنچه در آن است بیشتر بدانید.

استفاده از هر نوع کاندوم معمولاً به کاهش تحریک کمک می کند. و ترکیب کاندوم با مقداری ژل بیهوشی می تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

شایان ذکر است که بی حسی لذت جنسی را کاهش می دهد. اما اگر بیش از چند دقیقه طول بکشد ، ارزشش را دارد.

Durex و Trojan تولید کنندگان اصلی کاندوم های تاخیری در انتشار هستند ، بنابراین به بررسی آنها می پردازم.

کاندوم تاخیری

از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی بین آنها وجود ندارد ، بنابراین توصیه من این است که هر کدام را دوست دارید امتحان کنید.

سلامتی جنسی خرید کاندوم تاخیری

در پایان روز ، شما می خواهید بیشترین بهره را از رابطه جنسی ببرید در حالی که تمام تلاش خود را می کنید تا از امنیت جنسی و سلامت خود در روابط اطمینان حاصل کنید. مطمئناً می توانید تقریباً با هر نوع کاندوم قدیمی تجربه خوبی داشته باشید ، با کمی تحقیق می توانید کاندوم تاخیری مناسب را پیدا کنید.

بنابراین چگونه کاندوم مناسب را پیدا می کنید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است:
1. کمی تحقیق کنید

اولین کاری که قبل از رزرو اتاق هتل در یک استراحتگاه مجلل برای ماه عسل یا تعطیلات انجام می دهید چیست؟ نظرات سایر مسافران را بخوانید تا مطمئن شوید بهترین لذت خرید کاندوم تاخیری را برای شما خواهد داشت. چرا از همین منطق برای خرید کاندوم تاخیری استفاده نمی کنید؟ طبق گفته کالین سینگر سکسپرت ، بازخورد مشتری می تواند ابزاری قدرتمند برای تصمیم گیری در مورد نحوه کارکرد کاندوم باشد.
2. مدل های مختلف کاندوم را امتحان کنید

سینگر می گوید همیشه انتخاب مجموعه ای از گزینه ها ایده آل است تا بتوانید آنها را امتحان کنید و از شریک زندگی خود بازخورد بگیرید. از کاندوم های تند و کاندوم های طعم دار گرفته تا مواد روان کننده و غلیظ کننده ، می تواند یک تجربه جنسی مهیج باشد و دریابید که چه چیزی برای زندگی جنسی شما بهتر است.

3. خرید کاندوم تاخیری با کیفیت

فقط از محصولاتی استفاده کنید که می توانند به شما قبل ، در حین و بعد از رابطه ، آرامش خاطر دهند. به همین دلیل بسیاری از کاربران فقط با مارک های بزرگ باقی می مانند. این مارک ها اطمینان می دهند که محصولات آنها از کنترل کیفیت دقیق عبور می کنند و کاملا مطابق با استاندارد کار می کنند.
4- به شریک زندگی خود فکر کنید

حتی اگر در یک رابطه متعهد و همگن نباشید ، دو نفر نیاز به توجه دارند – و شما یک تجربه جنسی تحریک کننده و راضی کننده دارید. اینجاست که ارتباطات وارد عمل می شود. خرید کاندوم تاخیری از آنجا که رابطه جنسی یک خیابان دو طرفه است ، حتماً به دنبال مدل کاندوم مورد علاقه همسرتان باشید تا لذت یک طرفه نباشد.
5- به اندازه مناسب فکر کنید

شما به کاندومی متناسب نیاز دارید. اگر یک کاندوم نامناسب انتخاب کنید ، می تواند باعث ایجاد مشکل در هنگام رابطه جنسی شود. به عنوان مثال ، ممکن است ناگهان بیرون بیاید یا پاره شود و از بین برود. استفاده کنید.

چرا کاندوم می لغزد یا پاره می شود؟

درست تنظیم نشده
توسط ناخن ، جواهرات و دندان پاره می شود.
روانکاری (خیس کردن) در حین مقاربت کافی نیست.
روان کننده اشتباه استفاده شده است.
رابطه طولانی مدت یا بسیار شدید.
آلت تناسلی مرد قبل از برداشتن کاندوم نرم می شود.
با برداشتن کاندوم از بین می رود.
لاستیک هنگام نگه داشتن کاندوم تأخیری در مکانی گرم مانند دستکش ، قدرت خود را از دست می دهد.
لاستیک مقاومت خود را از دست می دهد زیرا کاندوم منقضی شده است.

لاستیک توسط برخی از درمان های خرید کاندوم تاخیری برفک آسیب دیده است. کلوتریمازول کمتر به کاندوم آسیب می رساند.
کاندوم تاخیر و زود انزالی

یکی از مشکلات زنان و مردان در انجام مسائل زناشویی ، انزال زودرس است.

انزال زودرس به معنی رضایت بسیار سریع یک زن یا مرد از همان ابتدای رابطه جنسی است.

خوب ، این مسئله و استفاده نکردن از کاندوم تأخیری هم مانع لذت بردن همسران از لذت های جنسی و روابط جنسی می شود و هم میل مجدد آنها را برای رابطه جنسی کاهش می دهد ، که همچنین از نظر روانشناختی می تواند در آینده مهم باشد این رابطه باعث ایجاد خلا mental ذهنی خواهد شد.

بنابراین ، یکی از راه های مطالعه و استفاده همسران برای حل این مشکل مهم ، استفاده از کاندوم است. کاندوم ها اغلب می توانند به راحتی مشکل انزال زودرس و رضایت سریع و لذت جنسی خرید کاندوم تاخیری را بسیار افزایش دهند.
انواع کاندوم

البته انواع کاندوم ها نیز به دلیل تفاوت در مواد ، ضخامت ، مدل و بوی آنها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که یکی از آنها موردی است که در سال های اخیر در بازار به فروش رسیده و همچنین بهترین فروش است. کاندوم تاخیری است

کاندوم های تاخیری همانطور که از نامش پیداست می تواند زمان شروع رابطه جنسی تا لحظه ارگاسم در زن و همچنین رضایتمندی در یک مرد را افزایش دهد. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که کاندوم های تأخیری نیز مدل هستند و مواد مختلفی دارند که هر کدام کیفیت خاص خود را دارند.
ژل تأخیری

البته توجه داشته باشید که علاوه بر کاندوم تاخیری ، ژل های تأخیری نیز وجود دارند که همان کار را انجام می دهند.