خرید راهنمای بهترین ماژیک وایت برد

برنده بهترین نوع شیشه جادویی

تخته های شیشه ای جلوه زیبایی در دفتر بهترین ماژیک وایت برد ، اتاق کنفرانس یا کلاسهای درس دارند و جلوه ای تمیز و مدرن به هر محیط حرفه ای می بخشند.

برنامه های آنها بسیار نامحدود است. از تخته های شیشه ای می توان برای تجسم ایده ها ، ارائه ، برنامه ریزی و موارد دیگر استفاده کرد.

شما می توانید از جادوی رنگی برای تقویت اثر ارائه استفاده کنید تا توضیحات خود را به یک اثر گرافیکی داده و نکات مهم را برجسته کنید.
در تخته های شیشه ای چه نوع جادویی قابل استفاده است؟

بعد از نصب تابلو ، ممکن است به این فکر کنید که چه بهترین ماژیک وایت برد نوع جادویی برای استفاده روی آن مناسب است؟ هر جادویی که تمیز شود و رنگ آن ثابت نباشد ، می توان در صفحه شیشه ای استفاده کرد.

آییتک برد

جادوی مخصوص ، که به مدت طولانی به عنوان بهترین ماژیک وایت برد تخته سفید جادویی شناخته می شود ، می تواند در تخته های شیشه ای نیز استفاده شود و برای این منظور طراحی شده اند. در اینجا چند مدل مختلف از این نوع جادو آورده شده است:
جادوی مایع Pentel Maxiflo

این نوع جادوها مخصوصاً برای تخته های سفید و تخته های شیشه ای طراحی شده اند. این جادوگران بدون رنگ آمیزی یا توزیع نادرست جوهر ، یک جریان مداوم و نرم روی تخته ایجاد می کنند.

یک عمل پمپاژ منحصر به فرد پس از عبور از نوک جوهر را دوباره پر می کند. نوک گلوله ای از این نوع شیشه Bridge Bridge Magic امکان طراحی دقیق با خطوط ریز را فراهم می کند. می توان ضخامت خطوط را بهترین ماژیک وایت برد کنترل کرد و از گرافیکی زیبا برای جلوه گرافیکی ویژه استفاده کرد.

این نوع از برف پاک کن جادویی شیشه ای سفید آسان خواهد بود ، به راحتی از یک برف پاک کن یا پارچه خشک استفاده کرده و جوهر را از شیشه پاک کنید. پنتل Maxiflo Magic در بسته های چهار رنگ به رنگ های قرمز ، سبز ، آبی و مشکی موجود است.
پل های شیشه ای جادویی Staedtler

Staedtler چندین نوع جادو به طور خاص برای تخته های بهترین ماژیک وایت برد شیشه ای و سایر سطوح صاف تولید می کند.

سری Lumocolor در چهار بسته ، شش و هشت بسته ارائه می شود. رنگها شامل آبی ، قهوه ای ، سیاه ، سبز ، نارنجی ، بنفش ، قرمز و زرد است.

آنها مرطوب هستند ، سریع خشک می شوند و بو ندارند. اگر فراموش کرده اید که بعد از استفاده کلاه جادویی را روی جادو قرار دهید ، مشکلی ایجاد نمی شود ، این جادوها برای مدت طولانی خشک نمی شوند.

انتخاب روش بهترین ماژیک وایت برد

Magic Bridge Magic Stedler به لطف ویژگی اتوماتیک تراز فشار ، نشت نخواهد کرد. نوک گلوله 2 میلی متر امکان کنترل دقیق را فراهم می کند که به نمای گرافیکی می افزاید. پاک کننده خشک همه چیز جهت انتخاب بهترین ماژیک وایت برد کلیک کنید را به راحتی و بدون ترک لکه ها از بین می برد.
گچ مایع

نشانگرهای گچی مایع ترکیبی از بهترین ویژگی های تخته های گچی سفید بهترین ماژیک وایت برد و قدیمی و جادویی است. آنها مایع هستند ، اما پس از استفاده ، از جلوگیری از گچ خشک جلوگیری می کنند. بنابراین آنها انعطاف پذیری بیشتری نسبت به گچ قدیمی به شما می دهند.

رنگ های بسیار زیبا به شما یک تصویر و رنگ روشن و دلپذیر می بخشد. برای خارج کردن گچ رنگی از سطوح شیشه ای ، لازم است تخته را با پارچه مرطوب یا اسفنج تمیز کنید. پس از آن ، هیچ اثری از رنگ و لعاب گچ مایع باقی نمی ماند.

تنوع رنگ ها به شما و گروهتان راهی عالی برای بیان ایده ها می دهد. سعی کنید به هر فرد رنگ متفاوتی بدهید تا ایده های هر شخص را از دیگری متمایز کند. برای برخی از ارائه ها ، نشانگرهای نئون به رنگ صورتی گرم بهترین ماژیک وایت برد ، زرد یا سبز باعث می شوند متن برجسته شود.

تاریخ بهترین ماژیک وایت برد

رنگهای متداول از جمله نارنجی ، آبی ، بنفش و قرمز نیز موجود است. رنگ های نئون و روشن به خوبی روی شیشه تخته های سیاه کار می کنند و با پس زمینه تیره تابلو تضاد پر جنب و جوش ایجاد می کنند. برای جلوه ای زیبا ، طلا و نقره را امتحان کنید.

اگر قبلاً از نشانگرهای گچ مایع استفاده نکرده اید ، لطفاً دستورالعمل های زیر را درباره نحوه “شروع” نشانگرها بخوانید.

با شروع کار ، گچ رنگی را درون نوک خواهید دید.

نشانگر را تکان دهید.
نوک پایین را روی یک سطح فشار داده و پمپ کنید.
فشار و پمپاژ را ادامه دهید تا اینکه گچ مایع وارد نوک شود.
در ابتدا ، نوک جادویی سفید / برنزه است ، اما با فشار دادن و بهترین ماژیک وایت برد پمپاژ رنگ می شود.
این روند ممکن است مدتی طول بکشد ، بنابراین لطفاً صبور باشید (حداکثر 90 ثانیه)