خرید اپل ایدی +نمونه اپل ایدی

خرید اپل ایدی و نمونه اپل ایدی 

ابتدا به این موضوع می پردازیم که چرا باید خرید اپل ایدی را جدی بگیرید و در ادامه نمونه اپل ایدی به شما معرفی خواهیم کرد همراه با اموزش ساخت اپل ایدی 

 

اپل ایدی یک اکانت بنیادی میباشد که مجموع خدمت های دیجیتالی اپل را تأمین می نماید. این یک نام‌و‌نشان دیجیتالی برای دسترسی به سرویس ها آنلاین اپل در تعدادی دستگاه iOS مانند iPhone ، iPad و Mac شما آماده می نماید. Apple ID به شما قابلیت می‌دهد داده های خویش مانند مخاطبین ، روزنگار ها ، نشانک ها ، یاداوری ها و غیره را از روش iCloud همگام سازی نمائید ، اپ هایی مانند PDF Expert یا این که بازی ها را از مغازه های App iOS و Mac ، موسیقی و رسانه از مغازه iTunes بارگیری نمائید و حتی محصول ها را از فروشگاه اینترنتی اپل خریداری نمائید. Apple ID شما یک اکانت واحد میباشد که تحت عنوان کلید کلیه این سرویس ها فعالیت می نماید.

هنگامی آیفون یا این که آیپد جدیدی خریداری می‌کنید و آن را تهیه و تنظیم میکنید ، در شکل نداشتن شناسه نو Apple از شما مراد میشود. این مرحله ازروی اراده میباشد ، و در شرایطی که از آن مرحله صرف لحاظ نموده اید یا این که میخواهید یک Apple ID نو در دستگاه iPhone یا این که iPad خویش ساخت نمایید ، این فرآیند بی آلایش را برای اخذ Apple ID دنبال نمایید.

طرز ساخت اپل ایدی نو در iPhone یا این که iPad خویش
در آغاز روی اپ پیکربندی ضربه بزنید .
بعد روی متن \”ورود به سیستم آیفون خویش\” در صدر ضربه بزنید .
روی متن \”Don\’t have an Apple ID\” با رنگ آبی رنگ ضربه بزنید .
فعلا از شما منظور میگردد اکانت \”ساخت‌و‌ساز Apple ID\” را ساخت فرمایید که میتوانید روی آن ضربه بزنید و پروسه ساخت‌و‌ساز اکانت Apple ID را استارت نمائید.
تاریخ میلاد خویش را وارد نمایید ، آن گاه اسم و اسم خانوادگی و نشانی پست الکترونیک خویش را وارد نمایید .
میتوانید یک نشانی پست الکترونیک مو جود وارد فرمائید ، یا این که یک نشانی آدرس اینترنتی iCloud مجانی ، مانند example@icloud.com اخذ فرمائید .
بعد از آن ، یک سر ورود نو وارد نمایید و یک توشه دیگر برای تأیید آن وارد گردید.
سه س Securityال امنیتی را گزینش نمائید و جواب به آن ها را تایپ نمائید.
هنگامی ورقه وضعیت و قانون ها را مشاهده کردید ، روی \”موافقم\” در تحت سمت راست ضربه بزنید.
چنانچه می‌خواهید داده های جانور در تلفن خویش را ترکیب فرمایید یا این که آن‌ها‌را نادیده بگیرید ، گزینش نمایید.
iOS از شما میخواهد خصوصیت «Find my iPhone» را فعال فرمائید و پیشنهاد میکنیم برای فعال کردن آن روی تأیید ضربه بزنید.

Apple ID شما اینک تاسیس شده است و میتواند برای ورود به سیستم در دستگاه های دیگر نیز مصرف شود. با روش رئیس Apple ID آشنا گردید .

شیوه ساخت‌و‌ساز شناسه نو Apple App از مغازه App در iPhone یا این که iPad

در حالتی که از App Store در دستگاه های iPhone یا این که iPad خویش استعمال نکرده اید ، پس می‌توانید برای اولی توشه نرم‌افزار App Store را برای Apple ID تازه نام نویسی نمایید. iOS از شما درخواست می نماید برای خرید یا این که بارگیری نرم‌افزار ها از App Store با یک Apple ID جان دار وارد سیستم گردید ، یا این که میتوانید بر روی آیتم Create New Apple ID به زیر ورقه ضربه بزنید. با به کارگیری از این شیوه میتوانید Apple ID را فارغ از کارت اعتباری تولید فرمائید ، بنابراین که هنگام تهیه و تنظیم Apple ID ، طرز پرداخت \”None\” را ببینید.

در اینجا طرز تشکیل داد Apple ID با به کارگیری از App Store در iPhone یا این که iPad آورده شد‌ه‌است:

نخستین، باور نتایج گردد که شما از سیستم بیرون از اکانت iCloud خویش را.

اپلیکیشن App Store را فعال سازی فرمایید.

حتما ابتدا یک نمونه اپل ایدی را مشاهده کنید
روی آیتم Create New Apple ID در زیر ضربه بزنید .
نشانی آدرس اینترنتی جان دار خویش را وارد فرمایید و یک راز عبور کارکشته برای اکانت نو خویش گزینش فرمائید. این جزئیات اسم کاربری و راز ورود Apple ID تازه شما خواهد بود ، براین اساس مطمئن گردید که آنها‌را به صدق وارد نموده اید.
آن‌گاه ، مرزوبوم نشانی قبض خویش را تعیین نمائید. کلیه شناسه های اپل قفل حوزه‌ ای میباشند ، به این ترتیب مطمئن گردید که نشانی صورتحساب خویش را هوشمندانه تعیین نموده اید.
در شیت سپس ، حالت و قوانین و خط مشی رازداری را بخوانید ، آن گاه بر روی موافق و بعد بعدی ضربه بزنید .
اسم ، روز ولادت خویش را مالامال نمائید و گزینش فرمایید آیا میخواهید مشترک به روزرسانی های اپل گردید.
فعلا ، کارت اعتباری و داده ها صورتحساب خویش را وارد نمایید. درصورتی که نمی‌خواهید فورا طرز پرداختی تهیه فرمایید ، هیچکدام را گزینش نمایید .
شماره تلفن خویش را وارد کرده و تأیید نمائید ، آن گاه بیشتر ادامه دهید.
اپل یک پست الکترونیک تأیید به نشانی نشانی اینترنتی شما ارسال می نماید. هنگام اخذ آن ، روی لینک تأیید در‌این آدرس اینترنتی کلیک نمائید.
Apple ID شما فعلا فراهم به کار گیری میباشد.
اپل آیدی در مقابل اکانت iCloud: تفاوت چه می باشد؟

اکثری از یوزرها اکثر اوقات در زمینه ی تفاوت در بین Apple ID و اکانت iCloud سرگردان میشوند ، به خصوص با در لحاظ دریافت کردن هر دو نوع اکانت های ارائه گردیده به وسیله اپل برای iPhone و iPad. برای شعور تفاوت Apple ID با اکانت iCloud ، بیایید نگاهی سریع به کوشش اساسی ارائه گردیده بوسیله هر اکانت بیندازیم.

اپل ایدی چه است؟

به لهجه بی آلایش ، Apple ID نام‌و‌نشان دیجیتالی هر مخاطب اپل میباشد. Apple ID به عبارتی چیزی میباشد که به استفاده کننده iOS یا این که Mac اذن میدهد وارد سرویس ها اپل گردد و از انبوه خصوصیت های ارائه گردیده بوسیله این موسسه فایده پیروزشود. چنانچه موسیقی را از دکان iTunes خریداری می‌کنید ، فیلم های تلویزیونی یا این که اکران های تلویزیونی را در Apple TV خویش اجاره میکنید ، نرم افزار ها یا این که بازی های دستگاه های iOS یا این که Mac خویش را خریداری و مشترک می‌شوید یا این که از فروشگاه اینترنتی Apple خریداری می‌کنید ، می بایست شناسه Apple داشته باشید. ساخت Apple ID بدون‌پول و راحت میباشد و ما فعلا فرایند تولید Apple ID بدون پول در iPhone یا این که iPad خویش را شرح داده ایم. صرفا در شکل سرگردان شدن و در هم اکنون تعجب ، \”Apple ID اینجانب چه چیزی است؟\” – نگران نباش با استعمال از اسم ، اسم خانوادگی و نشانی نشانی اینترنتی خویش می‌توانید به راحتی Apple ID خویش را در اینجا کاوش فرمائید.

اکانت iCloud چه میباشد؟

همانگونه که از نامش پیداست ، iCloud خدمت ذخیره سازی ، همگام سازی و محاسبات بر پایه ی ابر اپل میباشد. این خدمات میباشند که داده های فردی شمارا در تمامی دستگاه های شما همگام سازی می نمایند. اپل دسته ای از تولیدات به عنوان \”iCloud\” را ارائه میدهد ، مانند پست الکترونیک iCloud – خدماتی مانند Gmail که اکانت های آدرس اینترنتی @ icloud.com یا این که @ me.com ، iCloud Drive ، iCloud Photo Library ، iMessages with Messages in the Cloud را به شما ارائه می‌دهد و غیره برای استعمال از هرکدام از این خدمات در iPhone ، iPad یا این که Mac خویش ، می بایست برای اکانت iCloud نام نویسی فرمائید.

شباهت های دربین Apple ID و اکانت iCloud بی آلایش میباشد – یک Apple ID ممکن میباشد یک اکانت iCloud غیروابسته داشته باشد یا این که نداشته باشد ، البته اکانت iCloud به صورت اتوماتیک Apple ID میباشد .

اپل به شما قابلیت می‌دهد با به کارگیری از هر نشانی نشانی اینترنتی مو جود خویش از خدمت هایی مانند Gmail ، Yahoo ، Outlook و غیره برای یک شناسه نو Apple نام نویسی فرمایید. از جمله ، نشانی های نشانی اینترنتی مانند jenny.ny@gmail.com یا این که markismyname@outlook.com می‌توانند برای نام نویسی در Apple ID به کار گیری می‌گردد. با این اکنون ، هنگام ساخت یک اکانت تازه iCloud ، بایستی نشانی نشانی اینترنتی icloud.com نو و مخصوص خویش را تعیین نمائید

منبع

ایندکسر

آموزش سئو