خدمات امور مالیاتی برای نقل و انتقال مسکن الکترونیکی شد

خدمات امور مالیاتی برای نقل و انتقال مسکن الکترونیکی شد

[ad_1]

علی محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این مردم برای نقل و انتقال املاک مسکونی خود و پرداخت مالیاتی آن، باید به سازمان امور مالیاتی مراجعه می کردند که این موضوع از اسفند سال ۹۸، به علت شیوع کرونا، تغییر رویه داد.

وی یادآور شد: از اسفند سال ۹۸ به منظور تسهیل فرآیند امور اداری و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت یکپارچه به دفاتر اسناد رسمی منتقل شد.

محمدی اظهار داشت: طبق آخرین ابلاغیه دریافت شده از معاونت درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، بنا شد از این پس تمامی خدمات مربوط به نقل و انتقال املاک مسکونی به صورت الکترونیک و در دفاتر اسناد رسمی انجام شود.

مسئول روابط عمومی امور مالیاتی شهر و استان تهران خاطرنشان کرد: بر اساس این ابلاغیه از تاریخ ۳۱ خرداد سال جاری این اقدام برای همیشه در دفاتر اسناد رسمی پایتخت و از ۱۵ تیر در همه شهرستان های این استان اجرا و خدمات امور مالیاتی به صورت الکترونیک ارائه خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>