حساسیت چشم به مواد آرایشی

حساسیت چشم به مواد آرایشی آلرژی چشم اینجا هست به مواد آرایشی یکی از شایع ترین آلرژی ها در بین زنان است. بسیاری از خانمها چشم بزرگتر نشان می دهند …

نکاتی درباره استفاده از ریمل

هرگز از ریمل به عنوان اولین ابزار آرایشی خود استفاده نکنید. بهتر است در انتهای آرایش از ریمل استفاده کنید. ضروری نیست اما توصیه می شود برای تعیین شکل مژه های خود از موی مژه استفاده کنید.
اطمینان حاصل کنید که هیچ ریمل اضافی روی برس وجود ندارد زیرا باعث لکه ها و افتادن روی مژه ها خواهد شد. ریمل فقط باید به اندازه کافی روی برس باشد تا آن را مرطوب کند.
با شروع از شلاق های بالا ، قلم را از انتهای داخلی مواد آرایشی به لبه های خارجی مژه ها بکشید. در حالی که این کار را انجام می دهید ، سعی کنید مژه های خود را با حرکت دایره ای به سمت بالا حرکت دهید. این کار باید با حوصله و دستان محکم انجام شود. در حین کار ، سعی کنید نتایج بهتری را جستجو کنید. این کار را دو تا سه بار تکرار کنید تا مژه ها به شکل دلخواه برسند.
همچنین می توانید از شانه لیش به همان روش مواد آرایشی استفاده کنید تا مژه ها تا زمانی که ریمل خشک نشده باشد به هم نچسبند. همچنین باعث می شود که شلاق ها طولانی تر به نظر برسند و مدت زمان طولانی یکسان باشند.
حال برای شلاق های پایین ، قلم ریمل را به صورت عمودی نگه دارید مواد آرایشی و از ریشه های داخلی به لبه های بیرونی بکشید. قلم را فشار ندهید زیرا باعث لکه شدن پوست می شود. تحمل صبر می کند ، اما چند دقیقه مشکلات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.
علاوه بر این ، اگر می خواهید مواد آرایشی مژه های برجسته تری داشته باشید ، می توانید بعد از خشک شدن ریمل کمی ریمل را در لبه های بیرونی بمالید.