جواهرات رزین برای امتحان کردن دست خود

آیا این صحیح است که بگوییم شما علاقه مند به ساختن سنگهای خود هستید؟ صرف نظر از این که آیا شما نیاز به اضافه کردن به مجموعه خود و یا پیدا کردن یک منبع اختراع برای پایان هفته ، ما یک جمع آوری فوق العاده از 15 سنگهای قیمتی آدامس مونتاژ کرده ایم تا از آن استفاده کنند! به این فعالیت ها نگاهی بیندازید و به ما اطلاع دهید که چگونه نتیجه می گیرد.

1. با آبپاش

دی جواهرات تار را بپاشید

الهام روزانه DIYS

روز به روز شما از بخش هایی از تخصص ها ، برنامه ها ، شکوه ، سبک ، نکات زندگی و دستیاران خود استفاده می کنید.

E-MAIL خود را وارد کنید

پیوستن

تونی الیسون ما را با یکی از بهترین سرمایه گذاری های زمان در غرفه شروع می کند. با استفاده از این تمرین دستورالعمل اساسی ، آبپاش های خود را به سنگهای سنگی تبدیل کنید. آویز یا گل میخ ، در صورتی که به دنبال یک فکر برکت با کیفیت بالا هستید و یا چیزی را برای جشن گرفتن جستجو می کنید ، این DIY است.

2. آویزهای جرقه ای

زینت های زرق و برق درخشان دیه

برش و نگه داشتن بهترین راه برای ساخت طیف گسترده ای از آویزهای جلوی درخشش به شما می گوید. صرف نظر از این که آیا این برای مجموعه شخصی شما یا نعمت فوق العاده DIY است ، این موارد در داخل مجموعه ای از سنگهای دلپذیر قرار می گیرند. حتی می توانید چند حلقه دلپذیر را برای بچه های کوچک درست کنید که با آنها صنوبر بازی کنند.

3. ناخن های لهستانی ناخن

ناخن تمیز ناخن diy

نحوه اضافه کردن مقداری ناخن تمیز به آراستگی های زمین خود را نیز بدانید. شما باید به راحتی به YouTube بروید و به تمرین آموزشی نگاه کنید. با لمس درخشش و پاشیدن سایه ، می توانید آویزهای خاصی را برای باندهای بازوی جذاب ، گردن بند یا حتی حلقه های خود بسازید.

4. چوب براق

دکوراسیون چوبی و تار دیه

حتی چند تمرین آموزشی در آنجا وجود دارد که می توانید بفهمید که چگونه می توانید چوب را به برنامه زینت خود اضافه کنید. به ویژه در هنگام آویز گردنبندهای شما بسیار عالی به نظر می رسند. به سادگی تمام شده را گزاف گویی کنید و راهی پیدا کنید تا بررسی کنید که آیا فکر می کنید که باید وارد شوید. (با استفاده از)

5- مقداری اپوکسی

سنگهای قیمتی اپوکسی دی اکسید

افکار بیشتری را کشف کنید

به این فعالیتهای لذت بخش بنگرید و فکرهای بیشتری را برای سرمایه گذاری DIY خود به دست آورید

برو به نمایش

15 پروژه جواهرات رزین DIY قابل تقدیر

سبک

15 پروژه جواهرات رزین DIY قابل تقدیر

برو به نمایش

15 DIY مد الهام گرفته از زرق و برق که ما برای آن متضرر می شویم

سبک

15 DIY مد الهام گرفته از زرق و برق که ما برای آن متضرر می شویم

جایگاه پخش کننده بازیکن اصلی

خوشبختانه ، در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از ساختارهای ترک تکان دهنده تکان دهنده در A زیبا ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد. پیگیری و تلاش برای تولید مثل و یا کلیت قطعات خوب آنها به تازگی ساخته شده است. خوشبختانه ، آنها این کار را انجام می دهند که هر کسی می تواند بدون کشش زیاد ، به او شلیک کند!

6. ستاره دریایی تابستانی

diy سنگهای تابستانی

در اینجا یک ویدیوی YouTube دیگر وجود دارد که شما را در کل پیشرفت های صحیح در رابطه با ساختن سنگهای قدم بر می دارد. به این ترتیب که ممکن است ، این بار ، استفاده از بخشی از عکسهای برتر اواخر بهار را شامل می شود. با شامل برخی از جوجه های گوشتی اقیانوس و ستاره های دریایی با عطر و طعم عمومی ، بعضی از زینت هایی را که دارای برخی از مزاج های ساحلی است ، بسازید.

7. گلهای خشک

شکوفه های خشک و زینت های زمین DIY

تونی الیسون در ساخت برخی از زینت های مرتفع از شکوفه های خشک واقعی نیز استفاده کرد. به سادگی در نظر بگیرید که چقدر این قطعات زیبا به نظر می رسد به گل میخ های زیادی برای مادر یا خواهر شما تبدیل شود. اکنون گزاف گویی کنید و نگاهی به تمرین آموزشی بیاندازید.

8. عکس های خانوادگی

عکسهای طارق دیار

ما به آسانی بهترین نعمت روز مادر را در اطراف خود پیدا کردیم ، به شرطی که شما نیاز دارید که با دقت مونتاژ کنید. دریابید که چگونه عکس های خانوادگی مورد نظر خود را به جذابیت های شفاف تبدیل کنید! به سادگی با این فیلم YouTube پیگیری کنید تا بفهمید چگونه است.

9. اشکالات اشکال

اشکالات در سنگهای قیمتی diy

Doodlcecraft اشکالات را به چیزی زیباتر تبدیل کرده است. صرف نظر از اینکه این یک وزن کاغذ باشد یا از آن به عنوان یک آویز خارج از کنترل لوازم جانبی جدید نزدیکترین همراهتان استفاده شود ، این یک روش نوعی برای به دست آوردن دنیای سنگهای قیمتی است. در صورتی که به دنبال چیز تازه ای هستید ، از شما می خواهیم اینجا را بررسی کنید.

10. کنفی مبارک

سنگهای قهوه دیه

لمس کنافی می تواند نوعی صحیح انگیزشی باشد که شما باید برای ایجاد گل میخ های زیاد یا حلقه دیگر استفاده کنید. سرفصل ها را با صراحت جمع کنید و بررسی کنید که آیا شما ارتقاء همه خصوصیات لازم برای انجام این کار را دارید یا خیر. ما عاشق شیوه لذت بردن از جشن های موردی هستیم که موارد تکمیل شده ، درست نیست؟

11. محصول طبیعی پر شده است

سنگهای قیمتی محصول طبیعی دی

شما حتی می توانید بخشی از کاهش کالاهای طبیعی خود را ترغیب کنید! علاوه بر این ، در صورتی که از این اطلاعیه دلگیر شدید ، باید به این آویز کیوی از آن دختر که هرگز صحبت نمی کند نگاهی بیندازید. پرش کنید و هم اکنون به تمرین آموزش نگاه کنید!

منبع : https://haadish.com/shop/material/resin/